Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Investiranje > Regija > Crna Gora

Odgovor

Opcije na temi
Old 23.07.2006., 19:26   #1
Serdar_Janko
Registrirani korisnik

Član od: 24.05.2006.
Poruka: 86
Default Solana "Bajo Sekulic"

Hartija od vrijednosti koja za nedjelju dana dozivi porast od 350% zasluzuje zasebnu temu na forumu.

Molim sve, koji imaju informacije u vezi ove kompanije, a spremni su da ih podjele sa ostatkom clanova "mojnovac.com", da se pridurze diskusiji.
Serdar_Janko is offline   Reply With Quote
Old 23.07.2006., 19:37   #2
Serdar_Janko
Registrirani korisnik

Član od: 24.05.2006.
Poruka: 86
Default Odgovor na: Crna Gora - Solana "Bajo Sekulic"

Moji izvori govore da je "LA Risk & Financial" ( http://www.lariskfin.com/ ) bacio oko na Solanu. Da li jos neko ima istu informaciju?
Serdar_Janko is offline   Reply With Quote
Old 23.07.2006., 19:54   #3
netstrider
eyes wide shut

Član od: 30.06.2003.
Prebivalište: Croatia
Poruka: 3.141

"Hartija od vrijednosti koja za nedjelju dana dozivi porast od 350% zasluzuje zasebnu temu na forumu." - genijalno. Jedina informacija o solani je da im sol nije dobra, ali to je preko druge ruke. Vezano uz porast od 350% u tjedan dana, po podacima koje daješ, to nije ni 200%, ali svejedno, takav porast imaš di oćeš, no svejedno se ne otvaraju zasebne teme, i ne vidim nikakav razlog za to, pogotovo time što o poduzeću nisi ama ništa napisao (nisam ni ja, zato i ide kritika).
Pozdrav,

net
netstrider is offline   Reply With Quote
Old 23.07.2006., 20:18   #4
boriss_com
Registrirani korisnik

boriss_com's Avatar

Član od: 13.11.2005.
Poruka: 1.072

Neko e sa desetak tisuca eura digao cijenu i to je tema za diskusiju ?!
Ma daj !
boriss_com is offline   Reply With Quote
Old 14.08.2006., 22:34   #5
noe
Registrirani korisnik

noe's Avatar

Član od: 01.07.2004.
Poruka: 839

Solana: Kiša smanjila rod
Datum: 13.08.2006
Berba soli u Solani “Bajo Sekulić” u Ulcinju neće početi u ponedjeljak 14. avgusta, kako je prvobitno bilo najavljeno, već sedam dana kasnije.

Razlog za odlaganje početka berbe je činenica da je na bazenima palo blizu 100 litara kiše po kvadratu a 38 litara samo u zadnja tri do četiri dana.

Stečajni upravnik Solane Milorad Iković ranije je najavio da uprava očekuje prinos od 20 hiljada tona soli za ishranu i između tri i pet hiljada tona za puteve “ukoliko vremenske prilike budu naklonjene”.

Izvor “Vijesti” je kazao da su ionako tanku solnu ploču, nove kiše dodatno otanjile što će, kako je naglasio, bez sumnje uticati na slabiji prinos od očekivanog.

Ovogodišnja berba, kako je najavio Iković, biće posljednja za sezonce jer od naredne godine Solana prelazi na automatsko prikupljanje slanih kristala. (Izvor: Vijesti)
noe is offline   Reply With Quote
Old 13.06.2007., 09:51   #6
medolino
Registrirani korisnik*

Član od: 13.06.2007.
Poruka: 3
Default Odgovor na: Solana "Bajo Sekulic"

Pozdrav

kako nije odavno bilo posta na ovu temu samo da dodam da je akcija Solane u Maju 2007. kostala 54 Eura, pa uporedite sa stanjem iz 2006.godine (prvi post), danas je oko 36 Eura sa tendecijom daljeg pada.Posto sam radnik a i akcionar doticne tvrtke, firme i companije ), a isto tako i sekretar NVO Klub manjinskih akcionara Solane Ulcinj, pitajte ako vas interesuje nesto u vezi sa kompanijom koja je obeljezila Maj 2007. na trzistu akcija Crne Gore!!
medolino is offline   Reply With Quote
Old 13.06.2007., 21:38   #7
zicho
Registrirani korisnik

Član od: 22.04.2007.
Poruka: 76

Citat:
medolino
... danas je oko 36 Eura sa tendecijom daljeg pada.Posto sam radnik a i akcionar doticne tvrtke, firme i companije ), a isto tako i sekretar NVO Klub manjinskih akcionara Solane Ulcinj...
Posto si vec akcionar, cini mi se da ti je cilj DOKUP po nesto jeftinijim cijenama!
zicho is offline   Reply With Quote
Old 14.06.2007., 00:52   #8
micun
Registrirani korisnik*

Član od: 08.06.2007.
Poruka: 11

Citat:
zicho
Posto si vec akcionar, cini mi se da ti je cilj DOKUP po nesto jeftinijim cijenama!
i ja se slazem da treba poceti sa dokupljivanjem, samo je pitanje dana ili sedmice kada ce pasti najnize, jer na jesen 60-tka, po mojoj procjeni je garant.
micun is offline   Reply With Quote
Old 14.06.2007., 09:18   #9
medolino
Registrirani korisnik*

Član od: 13.06.2007.
Poruka: 3

Citat:
zicho
Glavna rijec u tvom postu je ono CINI MI SE, posto sam vec prodao veci dio akcija a manji dio ostavio da cekam jesen, zimu a i proljece
medolino is offline   Reply With Quote
Old 14.06.2007., 09:48   #10
Vaernim
Registrirani korisnik

Član od: 26.04.2005.
Poruka: 184

Citat:
medolino
Glavna rijec u tvom postu je ono CINI MI SE, posto sam vec prodao veci dio akcija a manji dio ostavio da cekam jesen, zimu a i proljece
Dakle, prodao si veći dio akcija i sad imaš keš. A kažeš da ti nije cilj dokup po nižim cijenama. Mda, naravno...
Vaernim is offline   Reply With Quote
Odgovor

Opcije na temi

Pravila