Moj Novac -> Financijski portal

Moj Novac - Naslovnica Moj Novac - Vijesti Moj Novac - Imenik Moj Novac - Forumi Moj Novac - Chat

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Gospodarstvo :: Poduzetništvo > Poduzetništvo

Odgovor

Opcije na temi
Old 23.01.2006., 23:15   #1
mich1
Registrirani korisnik

Član od: 13.12.2005.
Poruka: 6
Default Dugorocni planovi...

Sad mozda ispadnem malo neupucen ili jos gore neuk,ali zanima me jedno....poznato je da su dionice naveliko skocile kad su poceli pregovori za EU,to je i bilo za ocekivat i zaradilo se,a sta sad,gdje uloziti? Zanima me koje firme,tj.koja su drustva najvise profitirala nakon ulaska u EU (drzave koje su zadje pristupile) u recimo nekom normalnom periodu,koje grane su bile najzastupljenije,i jos,gdje se moze nabaviti malo vise informacija o tome...
Hvala.
mich1 is offline   Reply With Quote
Old 24.01.2006., 02:17   #2
psiho patak
Beskorisni registriranik

psiho patak's Avatar

Član od: 24.10.2005.
Prebivalište: Nomad
Poruka: 215
Default Odgovor na: Dugorocni planovi...

Oprosti, nisam baš najbolje razumio... Koje su to dionice skočile i gdje to? Ukoliko govoriš o našem tržištu, koliko sam imao priliku primijetiti, nije bilo nikakvog skoka, osim na rijetkim dionicama koje su rasle iz svojih razloga, a ne zbog početka pregovora. A koliko je meni poznato, i u ostalim tranzicijskim zemljama nije bilo neposrednog učinka početka pregovora, već je rezultat došao sa pokojim mjesecom zadrške.
pričam ovako s ekipom na burzi (za savjete i to), i prvo su rekli da bi mogla doći do 7k pa su onda rekli do 10k pa sada optimisti kažu 15k koliko ja vidim dobro im ide nemoj sada misliti da tu nešto lupetam,kažem ono što su rekli,meni je ionako svejedno jer nikad više neće biti tako nisko da popušim

Zadnja izmjena: psiho patak. 24.01.2006. u 02:19 Razlog: gramatika, prokleta gramatika...
psiho patak is offline   Reply With Quote
Odgovor

Opcije na temi

Pravila