Moj Novac -> Financijski portal

Moj Novac - Naslovnica Moj Novac - Vijesti Moj Novac - Imenik Moj Novac - Forumi Moj Novac - Chat

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Investiranje > Regija > Srbija
Upute Članovi Kalendar Označi forume pročitanim

Oglas
Odgovor

Opcije na temi
Old 02.01.2009., 07:49   #1
knatasa
Registrirani korisnik

Član od: 02.01.2009.
Poruka: 5
Default Preduzece iz Beograda trazi distributere na teritoriji bivse YU

Mi smo preduzece koje se bavi prodajom i distribucijom digitalnog elektrostimulatora PainPast koji putem elektroda eliminise sve vrste bolova. Preporucuje se kod sledecih stanja i bolesti:
Kod hroničnih bolova:
-bola u leđima i vratu, glavobolja, migrena, artritisa, išijasa, lumbaga
-Kod akutnih bolova: post operativnih bolova, fraktura, teniskog lakta, istegnutih mišića
-reume i artritisa kostiju, spondiloza, istegnuća ligamenata, mišića i tetiva
-bolova kolena, članaka i stopala
-bolova u zglobovima i dosta drugih...

Bitno je nagovestiti da ovaj aparat pacijenti koriste sami po uputstvu, bez nadzora medicinskog osoblja. Aparat moze koristiti vise clanova porodice.

S obzirom da nam se od samog pocetka javlja dosta ljudi sa teritorije Crne Gore, Republike Srpske, Hrvatske, Bosne i Makedonije koji se raspituju o PainPast stimulatoru resili smo da im omogucimo kupovinu u njihovoj zemlji bez placanja troskova postarine i carine koje bi morali platiti ukoliko im se salje odavde. Potrebne su nam osobe koje su zainteresovane za distribuciju ovog aparata u gore navedenim zemljama bilo putem maloprodajnih ili veleprodajnih mesta ili putem drugih vidova prezentacija. Otvoreni smo za svaki vid saradnje.

Molimo sve zainteresovane da se o aparatu informisu na http://www.painpast.co.yu/ .
Reportazu doktora specijaliste interne i fizikalne medicine mozete pogledati na adresi http://www.youtube.com/watch?v=j4On58SefiI .

Nas mail je magicline@sbb.co.yu .
Srdacan pozdrav.
knatasa is offline   Reply With Quote
Odgovor

Opcije na temi

Pravila