Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Opći forumi > Politika/Društvo

Odgovor

Opcije na temi
Old 29.01.2009., 05:23   #11
uskok
sin sluge

uskok's Avatar

Član od: 27.10.2003.
Prebivalište: Tu i tam.
Poruka: 6.165
Default Odgovor na: Templari - Masoni - Iluminati - Bilderbergeri

Vrijedno procitati:
http://www.bigeye.com/foreignc.htm
Old 11.10.2011., 17:43   #12
The One Dollar
Registrirani korisnik

Član od: 11.10.2011.
Poruka: 1

Eto, napisao sam dobar uvodni text, i pritisnuo pogrešnu tipku, koja me je odvela sa ove stranice, Sada moram pisati sve ponovo, Nema veze,
Rekao sam da, mi se čimi da ovdje ima kompetentnih komentara, pa je šteta što se nakon 2009 više niko nije zainteresirao da se dalje raspravlja o ovoj temi, koja je zapravo uvijek bila aktualna, možda nikad više, kao danas,
Naime: Massonerija sada ima svojih punih 33 stepena znanja, od prvobitnih 360(puni krug), i sa tim znanjem oni kroz, politiku, medije, bankarstvo & ctr... , u potpunosti vladajudezorjentiranim, te korumpiranim svijetom, Cilj im je da nas pritjeraju u poziciju da ne razlučujemo ispravno od neispravnog, te da nemamo izbora, i prihvatamo sve kao datost, Kakva farsa,

Pogledajte šta se danas zbiva u svijetu, od Sjeverne Afrike, Bliskog Istoka, Grčke, Španije, Londona, Švedske, pa do Sjedinjenh država?
Sve se diglo na noge da se usprotivi silnoj laži i nepravdi, u koju su nas pokušali okovati! Mi (inteligencija) danas, nismo više podjeljeni jezicima, porijeklom, niti državama u kojima boravim, I mi kao i lažni Massoni, možemo da budemo povezani i organizovani, jer vjerujte da svaki čovjek , na svijetu, ima svoje poslanstvo, pitanje je kada će svaki od nasi i pod kakvim pritiskom, preuzeti tu odgovornost.

Eto, javite se,
The One Dollar is offline   Reply With Quote
Old 11.10.2011., 18:52   #13
t-m
Registrirani korisnik

t-m's Avatar

Član od: 02.03.2003.
Prebivalište: učka
Poruka: 15.119

Citat:
The One Dollar View Post
Eto, napisao sam dobar uvodni text, i pritisnuo pogrešnu tipku, koja me je odvela sa ove stranice, Sada moram pisati sve ponovo, Nema veze,
Rekao sam da, mi se čimi da ovdje ima kompetentnih komentara, pa je šteta što se nakon 2009 više niko nije zainteresirao da se dalje raspravlja o ovoj temi, koja je zapravo uvijek bila aktualna, možda nikad više, kao danas,
Naime: Massonerija sada ima svojih punih 33 stepena znanja, od prvobitnih 360(puni krug), i sa tim znanjem oni kroz, politiku, medije, bankarstvo & ctr... , u potpunosti vladajudezorjentiranim, te korumpiranim svijetom, Cilj im je da nas pritjeraju u poziciju da ne razlučujemo ispravno od neispravnog, te da nemamo izbora, i prihvatamo sve kao datost, Kakva farsa,

Pogledajte šta se danas zbiva u svijetu, od Sjeverne Afrike, Bliskog Istoka, Grčke, Španije, Londona, Švedske, pa do Sjedinjenh država?
Sve se diglo na noge da se usprotivi silnoj laži i nepravdi, u koju su nas pokušali okovati! Mi (inteligencija) danas, nismo više podjeljeni jezicima, porijeklom, niti državama u kojima boravim, I mi kao i lažni Massoni, možemo da budemo povezani i organizovani, jer vjerujte da svaki čovjek , na svijetu, ima svoje poslanstvo, pitanje je kada će svaki od nasi i pod kakvim pritiskom, preuzeti tu odgovornost.

Eto, javite se,
Gdje da se javimo ,u učlanjenje
Old 11.10.2011., 18:55   #14
t-m
Registrirani korisnik

t-m's Avatar

Član od: 02.03.2003.
Prebivalište: učka
Poruka: 15.119

Citat:
t-m View Post

Gdje da se javimo ,u učlanjenje
@Jumbo
O Templarima, masonima, iluminatima i bilderbergerima nećete čitati niti u jednoj službenoj knjizi.

Kako se postaje član ovih organizacija?
Old 11.10.2011., 19:24   #15
dspin
Ladies love it.

Član od: 13.04.2006.
Poruka: 726

Možeš mimo liste preko Stjepka Bobana.
dspin is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2011., 11:29   #16
franciska
Registrirani korisnik

franciska's Avatar

Član od: 14.03.2004.
Poruka: 9.749

Poznavala sam neke framasone. Dali su mi i literaturu. Oni su bili francuski socijalisti.
Ne izgleda mi vjerojatno da bi podržavali globalni liberalizam i tumoroznost svjetskog kapitala kroz monopole banaka i ITT multinacionalnih korporacija.
Old 12.10.2011., 11:37   #17
axy
Registered User

axy's Avatar

Član od: 03.04.2006.
Prebivalište: My banking account
Poruka: 9.460

Citat:
franciska View Post
Poznavala sam neke framasone. Dali su mi i literaturu. Oni su bili francuski socijalisti.
Jesu li i oni bili na trojnoj terapiji?
axy is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2011., 13:38   #18
franciska
Registrirani korisnik

franciska's Avatar

Ne znam o čemu govoriš, o kakvoj terapiji. Opet ti se nešto pomiješalo u glavi.
Ne prati me u stopu, nego budi kreativan i otvori neku temu.
Mogla sam više toga reći zainteresiranima o masoneriji u Francuskoj, ali ubuduće kad me prekineš, razgovaraj sam sa sobom.
Old 12.10.2011., 15:27   #19
axy
Registered User

axy's Avatar

Član od: 03.04.2006.
Prebivalište: My banking account
Poruka: 9.460

Citat:
franciska View Post
Ne znam o čemu govoriš, o kakvoj terapiji. Opet ti se nešto pomiješalo u glavi.
Ne prati me u stopu, nego budi kreativan i otvori neku temu.
Mogla sam više toga reći zainteresiranima o masoneriji u Francuskoj, ali ubuduće kad me prekineš, razgovaraj sam sa sobom.
Jesu li i oni tijekom inicijacije ljubili anus, pupak i usta Velikog majstora, vodjeni na spagi poput teleta, i sto kazu, kako je bilo?

Ili niste o tome raspravljali?
axy is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2011., 15:50   #20
franciska
Registrirani korisnik

franciska's Avatar

Nismo.
Razgovarali smo o njihovom promišljanju raspada Jugoslavije kao posljedici građanskog rata i o njihovoj zauzetosti za EU.
Što se tiče rituala, meni je bilo zgodno tražiti u knjigama skriveno značenje, naročito kad se radi o stajaćim brojevima, ali sam sad usred čitanja Roheim "Magija i shizofrenija" pa očekujem i novo svjetlo na obrednu problematiku.

Opcije na temi

Pravila