Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Opći forumi > Politika/Društvo

Odgovor

Opcije na temi
Old 22.11.2015., 17:54   #61
uskok
sin sluge

uskok's Avatar

Član od: 27.10.2003.
Prebivalište: Tu i tam.
Poruka: 6.165
Default Odgovor na: Dan Kad Je Republika Hrvatska Bankrotirala

Bravo stvarnostojeći. Kada vam voćke narastu biti ćete i samostojeći i potpuno neovisni od takozvanih institucija društva .

Bez zezancije i takozvane šale, plodovi zemlje su jedini profit kojima se ne izrabljuje takozvani čovjek po takozvanom čovjeku, jasno ako to radite kao stvarnostojeći sami a ne netko tko je takozvani radnik najamnik. Na tome vam čestitam i želim mnogo uspjeha.
Old 25.11.2015., 12:33   #62
zlaper
Registrirani korisnik

Član od: 06.11.2011.
Poruka: 53

Prezentacija br.1 projekta AgroTurizam Farma Vivian

zlaper is offline   Reply With Quote
Old 03.08.2016., 19:32   #63
zlaper
Registrirani korisnik

Podnesena Prijava Kriminala Povodom Ignoriranja Isplate Kredita Platnim Instrumentom SOVRO
Old 08.03.2018., 12:22   #64
zlaper
Registrirani korisnik

Pozdrav svima,
nakon što mi je Glas Istre jučer, kao slobodnom suverenom čovjeku na planeti Zemlji, posvetio cijelu naslovnicu te još 5-6 stranica unutar tih novina (uključujuči podugački eksplozivni intervju), odmah su mene i još neke ljude kompletno izbrisali s Facebook-a. Na donjem linku sam upravo javno objavio cijeli taj intervju, pa koga zanima može pročitati:

Glas Istre 07.03.2018: Slobodan suvereni čovjek na planeti Zemlji, Aljoša iz obitelji Đurić

Old 08.03.2018., 14:27   #65
go
Registrirani korisnik

go's Avatar

Član od: 22.08.2003.
Poruka: 790

Citat:
zlaper View Post
odmah su mene i još neke ljude kompletno izbrisali s Facebook-a.
Što vele? Zbog čega?
go is offline   Reply With Quote
Old 09.03.2018., 10:42   #66
Jumbo
Registrirani korisnik

Jumbo's Avatar

Član od: 23.09.2002.
Poruka: 6.503

Citat:
zlaper View Post
Pozdrav svima,
nakon što mi je Glas Istre jučer, kao slobodnom suverenom čovjeku na planeti Zemlji, posvetio cijelu naslovnicu te još 5-6 stranica unutar tih novina (uključujuči podugački eksplozivni intervju), odmah su mene i još neke ljude kompletno izbrisali s Facebook-a. Na donjem linku sam upravo javno objavio cijeli taj intervju, pa koga zanima može pročitati:

Glas Istre 07.03.2018: Slobodan suvereni čovjek na planeti Zemlji, Aljoša iz obitelji Đurić

Ti si najbolji primjer zašto sve za što se boriš je izuzetno odbojno svima, koji su ikad i pomislili nešto slično.
Svojim načinom borbe unazadio su pokušaje drugih koji također misle isto ili slično kao ti.

Tvoje postupke mogu usporediti samo sa nekima iz Green peaca, koji pale tankere i slične terorističke akcije, kako bi skrenuli pažnju na "potrebu očuvanja zemlje"
Zašto navodnici?
Zato što su upravo među njima ubačeni predstavnici tih, protiv kojih se bore, jer su njihove akcije financirane od strane onih protiv kojih se bore (većina greenpeaceovaca o tome nema pojma)
Postavlja se realno pitanje, zbog čega ti na takav način uništavaš dobru ideju slobodnog čovjeka?

Imati dobru ideju a boriti se za nju pogrešnim načinom je gore nego imati lošu ideju, jer si sada sve koji misle isto kao ti sveo na luđake.

Ja se samo nadam da sve to radiš zbog svoje samopromocije, jer se grozim primisli da ti i ja mislimo slično.
Old 09.03.2018., 12:24   #67
Monk
Registrirani korisnik

Monk's Avatar

Član od: 08.03.2004.
Prebivalište: Bijedna kolonija mediokriteta
Poruka: 5.217

jedini borac za slobodnog čovjeka vam šalje pusu:

Monk is offline   Reply With Quote
Old 18.03.2018., 14:53   #68
zlaper
Registrirani korisnik

Većina čitateljstva vjerojatno je već dobro upoznata s time kako je medij Glas Istre nedavno posvetio 5-6 stranica (uključujući i naslovnicu) slobodnom suverenom čovjeku na planeti Zemlji, Aljoši iz obitelji Đurić - povodom žestokog sudara između jedinstvene stvarnosti i “stvarnosti” u koju je dotičnoga, iz nekih nepoznatih interesa, pokušala uvjeriti grupa naoružanih tzv. policajaca.

Glas Istre: Suvereni čovjek na planeti Zemlji

U svrhu slobodnog protoka informacija, te korektnosti i transparentnosti radi, evo linka za širu javnost o daljnjem razvoju situacije.
Nakon što su dakle određeni ljudi, zaposleni u svojstvu tzv. osoba na funkciji tzv. Djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske, djelovali 02.03.2018 onako kako su djelovali u odnosu na mene slobodnog suverenog čovjeka na planeti Zemlji, apsolutno nelegitimno i kompletno kriminalno - evo sam danas na mom web sajtu javno objavio moju službenu Reakciju međunarodnog karaktera glede tog događaja:

Tužba Suverenog Čovjeka Protiv MUP-a Republike Hrvatske - 2 Dio
Old 24.03.2018., 15:03   #69
zlaper
Registrirani korisnik

Evo se još jedan poprilično krupan medij priključio izvještavanju o sve užarenijoj temi na ovim prostorima:
Al Jazeera 24.03.2018: Ne fiktivna osoba već živi čovjek na planeti Zemlji
Old 30.03.2018., 19:32   #70
zlaper
Registrirani korisnik

... danas 30.03.2018, ja slobodan suvereni čovjek na planeti Zemlji Aljoša iz obitelji Đurić, propješačio sam par dobrih kilometara do geografskog područja planete Zemlje poznatog kao tzv. Postaja prometne policije Pula, ne bi li potpuno legitimno po svakoj osnovi te kompletno sukladno Univerzalnom Prirodnom Zakonu, uzeo nazad ukradenu mi privatnu svojinu putno pomagalo odnosno opet ušao u posjed iste kojeg su mi određeni ljudi (zaposleni na funkciji tzv. Djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske) nelegitimno uzurpirali 02.03.2018 u stilu najozloglašenijih bandita:
Tužba Suverenog Čovjeka Protiv MUP-a Republike Hrvatske - 3 Dio
Odgovor

Opcije na temi

Pravila