Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Opći forumi > Politika/Društvo

Odgovor

Opcije na temi
Old 13.10.2009., 09:57   #11
obeligz
Registrirani korisnik

obeligz's Avatar

Član od: 18.10.2007.
Poruka: 246
Default Odgovor na: Hajduk d.d.

Citat:
dio View Post
Još gore od huliganstva i priglupih proglasa je to što su svaki slobodan zid u gradu zagadili grafitima, pa cijeli grad nalikuje na getto Bronxa.

"Hajduk živi vječno" hahahahaha, .......i blagajna mu radi stalno......
Još jednom nisi u pravu. otkada je murala, ne šaraju se oni glupi tagovi preko njih. Prije je zid nakon krečenja par dana bio čist, dok se netko napio, kupio sprej i napisao "volim te ana". Sada je toga puno manje, meni je masu ljudi koji su bili u posjetu Splitu reklo da su oduševljeni muralima.
Old 13.10.2009., 10:15   #12
obeligz
Registrirani korisnik

obeligz's Avatar

Default Odgovor na: Navijači

@dio, evo tebi argumenti;
-ako se do navijača drži kao do lanjskog snijega, zašto Kerum nedjeljom u 2 govori da "taj problem treba riješiti", kako se osjećao bivši predsjednik grgić kad mu je sin iz sobe pjevao "uprava odlazi", zašto je svaguša zabranio poruke na stadionu pa povukao istu odluku...?
-ako ljudi ne idu na utakmice zbog huligana, a pojavi ih se 30.000 na važnijim utakmicama, šta ih na tih dva sata prođe strah? kako sad to?

ponavljam, navijači nisu bebice, ali mogu čistog obraza pogledati u oči 95% visokih dužnosnika u našem nogometu, po pitanju poštenja, morala, bil čega. nogomet vode kriminalci, ubojice, reketari i to su činjenice, a ne floskule.

preko 6.000 ljudi je uplatilo svoje dionice hajduka i sad traži legitimno pravo objavljivanja izvještaja, a ti ih nazivaš budalama?

ps nemoj da ja krenem s linkovima, zagušit ću forum.. :D
Old 13.10.2009., 11:15   #13
franciska
Registrirani korisnik

franciska's Avatar

Član od: 14.03.2004.
Poruka: 9.749
Default Odgovor na: Hajduk d.d.

Citat:
dio View Post
Još gore od huliganstva i priglupih proglasa je to što su svaki slobodan zid u gradu zagadili grafitima, pa cijeli grad nalikuje na getto Bronxa.
Ti si potpuno u pravu, Dio!
Ne samo da šaraju, jer ne znaju što su to uopće emocije, nego oni stvarno misle da tim grafitima uljepšavaju grad. Razgovarala sam s nekima od njih, nevjerojatno koja je to sužena slika svijeta.
franciska is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2009., 12:42   #14
dio
financijski guru

dio's Avatar

Član od: 22.11.2004.
Poruka: 2.307

Citat:
obeligz View Post
-ako se do navijača drži kao do lanjskog snijega, zašto Kerum nedjeljom u 2 govori da "taj problem treba riješiti",
Kada bi rekao da sveučilišnim profesorima treba omogućiti bolje uvjete, ukupan broj glasova za njega bi vjerojatno ostao isti, jer ne vjerujem da među takvima ima puno poklonika. Od maslanja tzv. navijača ima neke koristi, barem više kupuju pive u dućanu pored stadiona

Citat:
obeligz View Post
kako se osjećao bivši predsjednik grgić kad mu je sin iz sobe pjevao "uprava odlazi",
Vjerojatno kao budući tajnik u ministarstvu turizma

Citat:
obeligz View Post
zašto je svaguša zabranio poruke na stadionu pa povukao istu odluku...?
Zato što mu je torcida dio financijskog izvješća u stupcu "prihodi". I to stalni prihodi. Istina ima ih i u stupcu "rashodi", pogotovo kada plaća štetu od divljaštva, ali kada "rashodi" budu veći od "prihoda" pozove se policija sa pendrecima, pa je opet dominantan stupac "prihodi".
Nažalost, policiju plaćmo svi mi ostali, pošteni i mirni građani.

Citat:
obeligz View Post
-ako ljudi ne idu na utakmice zbog huligana, a pojavi ih se 30.000 na važnijim utakmicama, šta ih na tih dva sata prođe strah? kako sad to?
Svaki put ih je sve manje do konačnog bankrota. Uz to moraju plaćati skuplje karte jer im je život ugrožen u blizini jeftinijih sjedala koje su okupirali "navijači".
U Engleskoj nisam primjetio da na stadionima postoje mjesta rezervirana za "navijače". Ili možda policija to bolje rasporedi, ne znam.

Citat:
obeligz View Post
preko 6.000 ljudi je uplatilo svoje dionice hajduka i sad traži legitimno pravo objavljivanja izvještaja, a ti ih nazivaš budalama?
Nisam primjetio da su proglasi potpisani sa 6000 potpisa. Možda pedesetak njih visi na ogradi dok se igračima čitaju poruke.

Citat:
obeligz View Post
ps nemoj da ja krenem s linkovima, zagušit ću forum.. :D
Nemoj. Ovdje te malo tko čita i ozbiljno shvaća. Ja više iz dosade pomalo piskaram.
Old 13.10.2009., 14:03   #15
Monk
Registrirani korisnik

Monk's Avatar

Član od: 08.03.2004.
Prebivalište: Bijedna kolonija mediokriteta
Poruka: 5.225

Citat:
dio View Post
Nemoj. Ovdje te malo tko čita i ozbiljno shvaća. Ja više iz dosade pomalo piskaram.
Dio, za razliku od tebe, tvoj sugovornik je upućen u ovu priču.
Tako da, ako ti je dosadno, nemoj pisati, vidi lipog dana vani....iskoristi ga
Monk is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2009., 14:33   #16
obeligz
Registrirani korisnik

obeligz's Avatar

Citat:
dio View Post
Vjerojatno kao budući tajnik u ministarstvu turizma
DI ĆEŠ..

... jer im je život ugrožen u blizini jeftinijih sjedala koje su okupirali "navijači".
DA. NA SVAKOJ UTAKMICI U SPLITU BUDE NEKOLIKO MRTVIH.

U Engleskoj nisam primjetio da na stadionima postoje mjesta rezervirana za "navijače". Ili možda policija to bolje rasporedi, ne znam.
OVO JE KAO DA USPOREĐUJEŠ FIRME COLA COLA I KOLA 21

Nisam primjetio da su proglasi potpisani sa 6000 potpisa. Možda pedesetak njih visi na ogradi dok se igračima čitaju poruke.
PREKO 6.000 LJUDI JE PROŠLE GODINE KUPILO DIONICE HAJDUKA, A PETICIJOM ZA DONOŠENJE KODEKSA JE SKUPLJENO PREKO 30.000 POTPISA

Ja više iz dosade pomalo piskaram.
TOČNO SU TI TAKVI I UPISI
još jednom pogledaj čime si započeo raspravu, a ja se odjavljujem iz daljnje
glavno je bubnut
Old 13.10.2009., 14:34   #17
franciska
Registrirani korisnik

franciska's Avatar

Član od: 14.03.2004.
Poruka: 9.749

Najbolje da Dio ne bi trebao pisati. Kamo sreće da mu se da još i više i češće!
franciska is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2009., 14:38   #18
aspalathos
Registrirani korisnik

aspalathos's Avatar

Član od: 06.04.2006.
Prebivalište: Split
Poruka: 679

Prestrašno koliko zatucanih jazavaca ima na forumu!
Ima jedna prikladna za ovu temu:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and beat you with experience bumper sticker.
Old 13.10.2009., 14:43   #19
Monk
Registrirani korisnik

Monk's Avatar

Član od: 08.03.2004.
Prebivalište: Bijedna kolonija mediokriteta
Poruka: 5.225

Citat:
franciska View Post
Najbolje da Dio ne bi trebao pisati. Kamo sreće da mu se da još i više i češće!
Nitko mu ne brani pisati, ali mislim da je potrebno poznavati temu, a ne o svakoj imati mišljenje bez da je poznaješ...

In regione caecorum rex est luscus.
Monk is offline   Reply With Quote
Old 03.11.2009., 21:25   #20
aspalathos
Registrirani korisnik

aspalathos's Avatar

Član od: 06.04.2006.
Prebivalište: Split
Poruka: 679

Cila polemika i argumenti s moje strane opisani su u ovom članku, ko ne razumi, njegov problem.
Inače, nisan dugo bija na derbiju, al ovo na Starom Placu se jednostavno nije smilo propustit, bilo je neprocjenjivo.

Što smo naučili od Torcide?
Damir Petranović, SD

A ako mislite da su sve ovo nebitne budalaštine...

...potpuno ste u krivu: od Torcidine borbe za kriterije stručnosti umjesto podobnosti, vizije umjesto improvizacije, čestitosti umjesto moralne upitnosti – mnogi bi u Hrvatskoj mogli puno naučiti.
Od političara do sindikalista – O HEP-u, HAC-u ili Podravki teško da bismo danas čitali na stranicama crne kronike da je i ondje postojao nekakav kodeks, da su svi ti nadzorni odbori ili direktori umjesto po stranačkim ili rodijačkim kriterijima dolazili javnim natječajima. I da su se radnici za to borili sudskim tužbama, mirnim prosvjedima, paljenjem svijeća, lecima, mimohodima, skandiranjem i bojkotom.
Kako najduži put počinje najkraćim korakom, i kako ne bi bio prvi put da baš Split okreće novu stranicu povijesti, nema nam druge nego ponavljati: kodeks – natječaj, kodeks – natječaj, kodeks – natječaj, kodeks – natječaj...
Do iznemoglosti: u ovoj borbi nema predaje.

Opcije na temi

Pravila