Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Opći forumi > Politika/Društvo

Odgovor

Opcije na temi
Old 02.06.2008., 18:08   #11
Dude
Korisnik samoubojica

Dude's Avatar

Član od: 29.06.2005.
Poruka: 3.403
Default Odgovor na: Komentari trgovanja

Citat:
t-m View Post
dude od kada tebe ne zanimaju evropski indeksi,a i ovo što napisa ovdje nema veze sa vezom,
Kao što sam već napisao, onaj prvi posti je bio lagana zajebancija, ali vidim da sam piknuo u osinje gnijezdo spomenuvši ime thompsona uzalud. Hrvatine su se uzbudile.

Ako nešto nema veze s vezom onda je to ovaj WORlockov post.
Citat:
WORlock View Post
Thompson vam smeta, a KUNA ne?!
Izgleda da je jedina mjera hrvatstva i domoljublja u ovoj zemlji postala štovanje kulta Thompsona. Ja svoje domoljublje iskazuje na drugi način, recimo kada sam negdje u inozemstvu pričam ljudima o ljepotama hrvatske i kako bi ju kao turisti trebali posjetiti (moram ih samo početi upozoravati da ako posjete hr da se nekreću u blizini Thopsonovih koncerta jer bi zbog toga što govore nekim čudnim jezikom mogli imati probleme), ili recimo bacam smeće u kantu za smećem, a ne na neneki najbliži travnjak u parku ili nepljačkam državu neplaćanem doprinosa radnicima, te poreze i sl. u privatnoj firmi, gradim videndicu sa svim dozvolama itd. Na taj način pokazujem poštovanje prema državi u kojoj živim.
Ali izgleda da ako neštujem kult Thompsona odmah sam četnik i vjerojatno tamo negdje u ormaru čuvam četničku šubaru.

Thompson je samo slika jada ove države i ovih polupismenih hrvatina koji nemaju dovoljno intelekta da nađu nešto pametnije u šta bi se ugledali nego stvaraju kult ličnosti. Možda da ulože u znanje bi više doprinjeli ovoj državi.

Pozdrav.

http://www.mojnovac.net/forumi/showp...ostcount=65797
Dude is offline   Reply With Quote
Old 02.06.2008., 20:52   #12
WORlock
glup koliko lijep

WORlock's Avatar

Član od: 12.10.2002.
Prebivalište: HR, Zg
Poruka: 1.784

Citat:
Dude View Post
Ako nešto nema veze s vezom onda je to ovaj WORlockov post...
Nisi vidio ovaj smajlic na kraju ()? On ipak daje ton mojoj izjavi. To je ono: ironija, sarkazam i sl.

Inace, mogu reci da smo mi hrvati vrhunski debili i cinimo sve da ljude uvjerimo u to. I ja sam bio malo po vani i jedino sto sam zelio reci o Hrvatskoj je da zivimo u plemenskim zajednicama i da jedemo malu djecu. Jedino tada sam osjecao (straho)postovanje prema nama. Ma tko su oni da se ja njima moram dopadati i ulizivati???

Mi smo za razvijeni svijet stoka i oni nas takvima shvacaju. I domaci izdajnici norvezani i fasisticki saveznici finci i englezi koljaci katolicke djece i profasisticki diktatori spanjolci i antiislamisti nizozemci i rasisticki francuzi i medjusobno zakrvljeni belgijanci, robovlasnici i rasisti amerikanci, a talijane, njemce i austrijance necu niti spominjati. Mi smo hrvati sve od gore navedenog i jos lokalni nacionalisti. Meni se cini da se mi jako dobro uklapamo u EU.

Svi oni meni mogu popusiti k...inu! Ja sam ono sto jesam, nisam ono sto nisam i nemam se potrebe nikome dokazivati niti opravdavati.
WORlock is offline   Reply With Quote
Old 02.06.2008., 21:33   #13
peropopara
dugoročni špekulant

Član od: 16.04.2006.
Poruka: 3.303

Citat:
Dude View Post
Izgleda da je jedina mjera hrvatstva i domoljublja u ovoj zemlji postala štovanje kulta Thompsona. Ja svoje domoljublje iskazuje na drugi način...
E ovo potpisujem, a što je žalosno, često je riječ o lavežu velikih hrvatina koji do 90-ih nisu znali da slovo "H" postoji u abecedi...domoljublje se manifestira "sitnicama" tipa registracije auta u hr a ne u Monte Carlu...

Diamonds are nothing more than chunks of coal that stuck to their jobs. Malcolm S. Forbes
peropopara is offline   Reply With Quote
Old 02.06.2008., 23:11   #14
stojan
Registrirani korisnik

Član od: 05.10.2007.
Poruka: 78
Default Odgovor na: Bez cenzure !

A znači zato u mon selu još uvijek govore rvacka, rvoje itd. Vidiš, mislin se oću li to reć babi ali znan šta će bit: peropopara vasovat će ti mater a unda ti odi njoj pa joj objasni šta je h a šta r.
stojan is offline   Reply With Quote
Old 03.06.2008., 09:48   #15
dubravac
ni Doktor ni House

dubravac's Avatar

Član od: 16.08.2005.
Prebivalište: Zg
Poruka: 893

Citat:
Dude View Post
.....
Thompson je samo slika jada ove države i ovih polupismenih hrvatina koji nemaju dovoljno intelekta da nađu nešto pametnije u šta bi se ugledali nego stvaraju kult ličnosti. Možda da ulože u znanje bi više doprinjeli ovoj državi.

potpisujem.
dubravac is offline   Reply With Quote
Old 03.06.2008., 10:43   #16
t-m
Registrirani korisnik

t-m's Avatar

Član od: 02.03.2003.
Prebivalište: učka
Poruka: 15.095

Citat:
WORlock View Post
Nisi vidio ovaj smajlic na kraju ()? On ipak daje ton mojoj izjavi. To je ono: ironija, sarkazam i sl.

Inace, mogu reci da smo mi hrvati vrhunski debili i cinimo sve da ljude uvjerimo u to. I ja sam bio malo po vani i jedino sto sam zelio reci o Hrvatskoj je da zivimo u plemenskim zajednicama i da jedemo malu djecu. Jedino tada sam osjecao (straho)postovanje prema nama. Ma tko su oni da se ja njima moram dopadati i ulizivati???

Mi smo za razvijeni svijet stoka i oni nas takvima shvacaju. I domaci izdajnici norvezani i fasisticki saveznici finci i englezi koljaci katolicke djece i profasisticki diktatori spanjolci i antiislamisti nizozemci i rasisticki francuzi i medjusobno zakrvljeni belgijanci, robovlasnici i rasisti amerikanci, a talijane, njemce i austrijance necu niti spominjati. Mi smo hrvati sve od gore navedenog i jos lokalni nacionalisti. Meni se cini da se mi jako dobro uklapamo u EU.

Svi oni meni mogu popusiti k...inu! Ja sam ono sto jesam, nisam ono sto nisam i nemam se potrebe nikome dokazivati niti opravdavati.
slažem se,onaj tko ne voli svoje nemore poštovati ni tuđe,tu je bitna razlika,stoga gospodo ne generalizirajte,ništa hrvati nisu veći ili manji nacionalisti od ostatka evrope,jedino su manji brojčano pa zbog toga veći pritisak,a navodit Tomsona kao negativan primjer je u najmanju ruku neukusno,
Old 03.06.2008., 10:45   #17
Dude
Korisnik samoubojica

Dude's Avatar

Član od: 29.06.2005.
Poruka: 3.403

Znate koja je razlika između hrvata i hrvatine?

Isti kao između seljaka i seljačine.

Pozdrav.

http://www.mojnovac.net/forumi/showp...ostcount=65797
Dude is offline   Reply With Quote
Old 03.06.2008., 10:46   #18
analiza
Registrirani korisnik

Član od: 13.02.2006.
Poruka: 7.162

Rekao je Branimir J. Štulić

"i krivi vlak ponekad može odvesti do prave stanice"

http://www.mojnovac.net/forumi/showt...962#post464962
analiza is offline   Reply With Quote
Old 03.06.2008., 11:28   #19
t-m
Registrirani korisnik

t-m's Avatar

Član od: 02.03.2003.
Prebivalište: učka
Poruka: 15.095

Citat:
Dude View Post
Znate koja je razlika između hrvata i hrvatine?

Isti kao između seljaka i seljačine.
znaš li koja je razlika između
1.jugoslavije
2.jugoslavena

ove prve nema već dobrih 15 godina ,a ovi drugi nikako da to skuže.
Old 03.06.2008., 11:30   #20
Small_Fish
BANZAI

Small_Fish's Avatar

Član od: 23.02.2005.
Prebivalište: Rovinj
Poruka: 3.678

Citat:
t-m View Post
znaš li koja je razlika između
1.jugoslavije
2.jugoslavena

ove prve nema već dobrih 15 godina ,a ovi drugi nikako da to skuže.
Ali zato sad ima Hrvatske? Pitaj Jorasa da ti posudi ključ od rampe...

Opcije na temi

Pravila