Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Opći forumi > Politika/Društvo

Odgovor

Opcije na temi
Old 19.07.2018., 14:07   #971
lucius
Registrirani korisnik

Član od: 06.01.2008.
Poruka: 1.698
Default Odgovor na: Navijači

Nego, kada će raspisati neki natječaj za domoljubnu pjesmu, pa da onda neki novi hit o ljepotama Hrvatske baci u zaborav ove pjesme koje je skladao Thomson. Ovako, čovjek desetlječima nema nikakve konkurencije i onda se svi čude.

Druga stvar su Čavoglave i "baci bombu goni bandu...", s time ima problema govornik iz Gline, Vučić,... Borbena, nastala u ratu i s krajem rata je trebala otići zaborav...

a treća grupa s Jasenovcem i Gradiškom Starom su zbilja smeće koje se više ne usudi pjevati jer podliježu pod kazneni zakon...

A redatelja su masno platili da gasi razglas kada je Thomson zapjevao Gene kamene...Ja sam ti u ovom području čista amaterčina.
Old 19.07.2018., 17:17   #972
lucius
Registrirani korisnik

Ja vam se ispričavam ako sam naporan, ali kome se ne sviđa neka slobodno preskoči. I sebi sam naporan, ali hebi si ne mogu pomoći.

Javio se naravno intervjuom i meštar svih komentatora nezaobilazni Žarko Puhovski. Neću previše komentirati komentaora. Osvrnuti ću se samo na jednu rečenicu.

Citat:
To pokazuje da u Hrvatskoj nema patriotizma kao institucijske podrške nego se to doživljava protudržavno.
I to je točno. A pola milijuna prisutnih i onaj ostatak od 3,5 miljuna ili koliko već u Hrvatskoj, ali i ostalih 4? milijuna to TREBA. Naglasiti ću: u Hrvatskoj nema patriotizma kao institucijske podrške nego se to doživljava protudržavno.

Zato i preostaje samo Thomson kao alternativa.

A to da recimo, Modrić želi dinarizaciju Hrvatske je.... pa biti najbolji na svijetu i nije tako loše, pa makar te nazivali dinaroidom.
Old 20.07.2018., 13:41   #973
bluechip
Registrirani korisnik

bluechip's Avatar

Član od: 10.06.2005.
Prebivalište: Zagreb
Poruka: 462

Citat:
lucius View Post
Nego, kada će raspisati neki natječaj za domoljubnu pjesmu, pa da onda neki novi hit o ljepotama Hrvatske baci u zaborav ove pjesme koje je skladao Thomson. Ovako, čovjek desetlječima nema nikakve konkurencije i onda se svi čude.

Druga stvar su Čavoglave i "baci bombu goni bandu...", s time ima problema govornik iz Gline, Vučić,... Borbena, nastala u ratu i s krajem rata je trebala otići zaborav...

a treća grupa s Jasenovcem i Gradiškom Starom su zbilja smeće koje se više ne usudi pjevati jer podliježu pod kazneni zakon...

A redatelja su masno platili da gasi razglas kada je Thomson zapjevao Gene kamene...Ja sam ti u ovom području čista amaterčina.
Čemu? Imate prekrasnu pjesmu Tvoja zemlja Vice Vukova... Imate Moja domovina koja se ponovno aktualizirala.. ima toga, ali da, točno Vice Vukov nije konkurencija Thompsonu. I što nije on btw ThomPson?

Uglavnom nebitno, čovjek koketira s ustašlukom i potiče ga. Priče; "ne znam ja ništa" su za malu djecu isto kao i ne plaćanje poreza kao svaki pravi domoljub.

ustašluk se zapakirava pod domoljublje i naravno da se 95% razumnih građana i istinskih domoljuba (žive u rh, plaćaju poreze u rh i na taj način joj žele najbolje) se distancira od svih ovih licemjernih "domoljuba". Uostalom znaju da su ih do sada ti tzv domoljubi koštali novaca i novaca.

Čemu onda institucionalizacija ljubavi prema domovini? Za postizanje nečijih prava? Za novo uhljebljivanje pod maskom domoljubno-patriotske ljubavi ustaško-fašistoidne rulje? Voljeti svoju domovinu možeš u sebi i svom srcu i tako se svakodnevno ponašaj a sve ostalo je ili tvoj džep ili dijagnoza...
Old 20.07.2018., 14:40   #974
lucius
Registrirani korisnik

Citat:
bluechip View Post
Čemu? Imate prekrasnu pjesmu Tvoja zemlja Vice Vukova... Imate Moja domovina koja se ponovno aktualizirala.. ima toga, ali da, točno Vice Vukov nije konkurencija Thompsonu. I što nije on btw ThomPson?

Uglavnom nebitno, čovjek koketira s ustašlukom i potiče ga. Priče; "ne znam ja ništa" su za malu djecu isto kao i ne plaćanje poreza kao svaki pravi domoljub.

ustašluk se zapakirava pod domoljublje i naravno da se 95% razumnih građana i istinskih domoljuba (žive u rh, plaćaju poreze u rh i na taj način joj žele najbolje) se distancira od svih ovih licemjernih "domoljuba". Uostalom znaju da su ih do sada ti tzv domoljubi koštali novaca i novaca.

Čemu onda institucionalizacija ljubavi prema domovini? Za postizanje nečijih prava? Za novo uhljebljivanje pod maskom domoljubno-patriotske ljubavi ustaško-fašistoidne rulje? Voljeti svoju domovinu možeš u sebi i svom srcu i tako se svakodnevno ponašaj a sve ostalo je ili tvoj džep ili dijagnoza...
Majko mila.
Tko pjeva zlo misli?
Propisivao bi poćudne i nepoćudne pjesme?
Vice Vukov nije smio javno pjevati dvadesetak godina sa sličnom kvalifikacijom kao Thompson. Za pjevanje Vile Velebita se išlo na ispitivanje i u zatvor.... i Ustani Bane i druge...Prošlo je nešto vode ispod Savskog mosta i gle sada su odjednom nepoćudne pjesme postale jako poćudne.

Good morning.
Probudi se. Danas je 21.stoljeće.

ustašluk.... i domoljubno-patriotske ljubavi ustaško-fašistoidne rulje....

Pa tko još puši ovakve izljeve???
Prestrašno.

Ti Hrvati su sigurno sumnjiva roba. Luka Modrić (djed nogometaša Luke Modrića) je ubijen jer je Hrvat. I kuća zapaljena. Preventivno?

P.S. Ja ovu hajku vidim kao realizaciju plana B, jer su Gotovina i društvo OSLOBOĐENI, a Perković i Mustač u zatvoru u Njemačkoj.

Sve me podsjeća na Orwella i Životinjsku farmu. Prećeralo se.
Moram u ilegalu. Over and out.

Baci bombu goni bandu preko izvora....

P.P.S. I jedna prigodna koja veliča rasizam i propale države
Old 20.07.2018., 15:16   #975
bluechip
Registrirani korisnik

bluechip's Avatar

Član od: 10.06.2005.
Prebivalište: Zagreb
Poruka: 462

Da jasno ovdje je i dijagnoza i lova u pitanju.

Opcije na temi

Pravila