Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Moj Novac.net > Obavijesti/Feedback

Odgovor

Opcije na temi
Old 20.03.2017., 22:41   #1
Mikey
Registrirani korisnik

Mikey's Avatar

Član od: 27.04.2006.
Poruka: 4.061
Exclamation Izbor dodatnih Moderatora Foruma

Dakle, Forum je zapušten.
- sljedom istoga javljam se za Moderatora - makar ću i ja brzinski počistiti dio ovog spam-a koji se u zadnje vrijeme pojavio i bode nas sve skupa u oči!

Glasujte. Birajte koga ćete za Moderatora i da malo poboljšamo stanje.

Smart-i nam je u svojim mislima a čini mi se i Master, pije ulje ili što već - pa niti njega nema.

A Alen se valjda iselio baš daleko i zaboravio da on ustvari ima i Forum...

Hajmo dečki i curice - mi to možemo!

Tražim iskusnog forumaša / poduzetnika / knjigovođu, s iskustvom u poduzetništvu, ulaganju u dionice preko d.o.o.-a. i(li) knjigovodstvu.Kontakt na p.m.
Mikey is offline   Reply With Quote
Old 20.03.2017., 22:51   #2
peropopara
dugoročni špekulant

Član od: 16.04.2006.
Poruka: 3.309
Default Odgovor na: Izbor dodatnih Moderatora Foruma

Apsolutno podržavam inicijativu, ti bi bio odličan moderator

Diamonds are nothing more than chunks of coal that stuck to their jobs. Malcolm S. Forbes
peropopara is offline   Reply With Quote
Old 20.03.2017., 23:07   #3
Cartmann
Registrirani korisnik

Cartmann's Avatar

Član od: 07.11.2005.
Poruka: 2.133

Problem je u tome sto te admin mora postaviti za moderatora, a njega nema na forumu.
Cartmann is offline   Reply With Quote
Old 21.03.2017., 12:19   #4
Monk
Registrirani korisnik

Monk's Avatar

Član od: 08.03.2004.
Prebivalište: Bijedna kolonija mediokriteta
Poruka: 5.235

i ja te podržavam Mikey, pobriši ove spam-azijate i spamera timija
Monk is offline   Reply With Quote
Old 21.03.2017., 12:37   #5
Smart
Registrirani FX ovisnik

Smart's Avatar

Član od: 17.11.2005.
Prebivalište: Trading desk
Poruka: 8.814

Nije problem u moderatoru, već u adminu što se tiče spamera. Kako sam i napisao, ja ne mogu banirati spamere, već isključivo brisati postove, ali nemate pojma kako su oni aktivni kad vide da se mogu registrirati bez problema. A sad da ću ja visiti tu 24 sata zbog njih, neću.

Ja sam tu dovoljno često i definitvno radim uvijek na tome da forum bude kvalitetniji, pregledniji i čitkiji, ali definitvno bi mi dobro došla pomoć jer sam u ovome sam. Alen je negdje odlutao, Master je nemam pojma gdje i ne sudjeluje uopće. Nije da je ovo meni potrebno, nego eto nekako sam navikao doći tu i malo pročitati šta ima nova, htio ne htio vezan sam za ovaj forum i forumaše tu.

E sad, što se tiče izbora dodatnog moderatora, Mikey? A ne znam baš. Volio bi kad bi se vas bar 4-5 ponudilo, pa da se napravi anketa. No, sumnjam da možemo pronaći toliko kandidata koji su spremni ovo prihvatiti iz čistog entuzijazma. Ili, možda griješim!?
Smart is offline   Reply With Quote
Old 21.03.2017., 13:20   #6
Cartmann
Registrirani korisnik

Cartmann's Avatar

Član od: 07.11.2005.
Poruka: 2.133

Ja bi se javio na natječaj za admina, ali ne i moda.
Cartmann is offline   Reply With Quote
Old 21.03.2017., 15:02   #7
t-m
Registrirani korisnik

t-m's Avatar

Član od: 02.03.2003.
Prebivalište: učka
Poruka: 15.109

pa dajte dečki udružite snage i postavite sve na svoje mjesto

ima stručnjaka na forumu i informatičara..
Old 21.03.2017., 21:28   #8
peropopara
dugoročni špekulant

Član od: 16.04.2006.
Poruka: 3.309

Koja su uopće pravila, tko plaća održavanje stranice ili kaj već...pa ne vjerujem da je to nekaj ultra skupo, mogli bi to preuzeti, kak bi to uopće išlo?

Diamonds are nothing more than chunks of coal that stuck to their jobs. Malcolm S. Forbes
peropopara is offline   Reply With Quote
Old 21.03.2017., 21:58   #9
Mikey
Registrirani korisnik

Mikey's Avatar

Član od: 27.04.2006.
Poruka: 4.061

Citat:
Smart View Post
Nije problem u moderatoru, već u adminu što se tiče spamera. Kako sam i napisao, ja ne mogu banirati spamere, već isključivo brisati postove, ali nemate pojma kako su oni aktivni kad vide da se mogu registrirati bez problema. A sad da ću ja visiti tu 24 sata zbog njih, neću.

Ja sam tu dovoljno često i definitvno radim uvijek na tome da forum bude kvalitetniji, pregledniji i čitkiji, ali definitvno bi mi dobro došla pomoć jer sam u ovome sam. Alen je negdje odlutao, Master je nemam pojma gdje i ne sudjeluje uopće. Nije da je ovo meni potrebno, nego eto nekako sam navikao doći tu i malo pročitati šta ima nova, htio ne htio vezan sam za ovaj forum i forumaše tu.

E sad, što se tiče izbora dodatnog moderatora, Mikey? A ne znam baš. Volio bi kad bi se vas bar 4-5 ponudilo, pa da se napravi anketa. No, sumnjam da možemo pronaći toliko kandidata koji su spremni ovo prihvatiti iz čistog entuzijazma. Ili, možda griješim!?
Kolega prenerazili ste me!
Ja stajem u vašu obranu koliko puta - a vi sumnjate u mene?

Smarta volim skoro ko brata, mada znamo da nekad ima kratak fitilj - ali svi smo nekakvi, ovisno o danu, vremenu, manjku i višku novca.
(sad Smart opet kalkulira: e neće moći da Mikey budeš Mod jer mi stalno to spominješ,
ne shvaćajući da mu ja to kao frendu samo iz zezancije kažem)

Dakle, mene privlače pametne stvari a ovdje znam da ima ok ljudi koji uz to zaslužuju čitko i pametno štivo - bez spama, linkova gdje će vjerojatno pokupiti virus i sličnog.

Nisam rekao ništa protiv nikoga ali ako mogu pomoći a ionako dođem tu i bodu me stvari u oči - zašto da ne pridonesem?

Ako mogu pripomoći, zašto ne?

Isto tako sumnjivi postovi se mogu i trebaju prijaviti moderatoru ili još bolje otvori se npr tema:
''sumnjvi postovi'' i fino svatko može prijaviti sumnjive postove i moderator tamo svrati i provjeri i lakše vidi što i kako.
Vrlo jednostavan recept i svima automatski bolje.

Uz to, ako bi ja npr obrisao nešto - ako nema vBulletin takvu opciju unutar moderatorskih ovlasti, mogu spremati svaki obrisan post u: word, txt format i slično pa se uvijek može post vratiti ako je što eventualno zaista krivo obrisano.

Nebih se petljao u neke složenije stvari dakako od početka.

Mislim da ne treba niti provoditi strahovladu i kažnjavati ljude za sitnice ali mora se znati red.

Toliko od mene.

Tražim iskusnog forumaša / poduzetnika / knjigovođu, s iskustvom u poduzetništvu, ulaganju u dionice preko d.o.o.-a. i(li) knjigovodstvu.Kontakt na p.m.
Mikey is offline   Reply With Quote
Old 21.03.2017., 23:17   #10
dezus@
Registrirani korisnik

dezus@'s Avatar

Član od: 01.10.2013.
Poruka: 1.589

Citat:
Mikey View Post

i timiju ogranicit na 3 posta dnevno...ubija covjek ..karamalizator 2
ignore i svejedno izbjegavam teme na koje je zasjeo...a ima ih 20 brat bratu