Moj Novac -> Financijski portal

Moj Novac - Naslovnica Moj Novac - Vijesti Moj Novac - Imenik Moj Novac - Forumi Moj Novac - Chat

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Gospodarstvo :: Poduzetništvo > Gospodarstvo

Odgovor

Opcije na temi
Old 30.08.2003., 08:41   #1
branimir
Registrirani korisnik

branimir's Avatar

Član od: 20.10.2002.
Poruka: 3.585
Default reklamni leci u poštanskim pretincima

zanima me da li netko ima iskustva sa reklamnim lecima koji se ubacuju u poštanske sandučiće ! Koliko se dobije po reklamnom letku , koji je način organizacije najbolji ? da li se nešto može zaraditi itd. da li netko ima iskustva?
branimir is offline   Reply With Quote
Old 30.08.2003., 17:49   #2
ljut
mali investitor

ljut's Avatar

Član od: 21.09.2002.
Prebivalište: čardak ni na nebu ni na zemlji
Poruka: 324

Ja imam iskustva s tim lecima. Naime, svaki dan ih pronalazim u poštanskom sandučiću i kunem onoga tko ih je ubacio. Situacije je posebno kritična kada me nema duže kod kuće.... napr. odlazak na godišnji.... nakon tjedan -dva pronađem sandučić prenatrpan lecima, a mojim računima i ostalom poštom susjedovi klinci se igraju poštara. Ne znam da li ti toliko loše ide s dionicama da i ti moraš ubacivati letke... ili ne daj bože i ti misliš slati te jadnike da mi ubacuju letke u sandučić? Ne možeš li spamati e-mailom kao i ostali?
Old 30.08.2003., 17:56   #3
clusmas
Registrirani korisnik

clusmas's Avatar

Poruka: 3.636

A pazi ovo, vraćam se s posla i uhvatim suseda kak mi krade reklamne letke. Gledam, kaj je ovo?! Reko sused, kaj mi niste rekli da skupljate, budim ih sada vama iz svog box-a prebacivao.
Old 30.08.2003., 21:00   #4
presvetli
Mojderator

presvetli's Avatar

Prebivalište: Gruntovec
Poruka: 4.565

Meni ta vrsta promidžbe toliko ide na jetra da izaziva upravo suprotnu reakciju. Na ta mjesta teško da ću otići potrošit pare. Slijedeći na listi su ovi što mi utrpavaju u novine različite bedastoće; od besplatnih cd-a do npr. poklon križaljki od HEP-a neki dan. Ako kupujete više primjeraka dnevnih novina, onda vam zbilja s time dignu živac.
Treći po redu su mi ovi koji skupljaju ljude po cesti i uvaljuju im brošure, poklone, vrbuju i sl.: Amwayevci, jehovci, stambene štedionice i ostala sranja.
Međutim, ovi s početka su mi daleko, daleko prije svih zbog smeća koje stvaraju gomilama svojih jako "zanimljivih" propagandnih poruka. Nabio bih ja njima troškove čišćenja. A kad je već riječ o troškovima čišćenja, tu pogotovo spadaju ovi koji plakatima polijepe svaku praznu plohu. Njih sam skoro preskočio, a baš me zanima jel si tako i svoje zidove kod kuće "ukrase".
Eeeeh, 'đe mi nađe pitanje...

IMHO
Old 31.08.2003., 17:34   #5
branimir
Registrirani korisnik

branimir's Avatar

haha , vidim da vam idu na živce !I ja na zagrebačku adresu primam puno letaka pogotovo sada kad me nema tamo! mi u zgradi imamo tako riješeno da nam letke ostavljaju na jedan ormarić pa si uzme tko hoče a ko neće ... čistačica ostatak očisti !Inače kod nas(u bj.)dolaze kaufland,merkator,bilka,getro,lidl,uz peveca,konzum,ktc,domus i ppk daje zanimljivo tržište za jednu malu tvrtkicu koja bi to obuhvatila pošto takve u bj. još nema ! Lebowski nadam se da mi nečeš ideju pokupit
Old 01.09.2003., 17:06   #6
Jonas
Registrirani korisnik

Jonas's Avatar

Prebivalište: Zagreb
Poruka: 323

Šta ste tako ogorčeni? Leci su osnovni alat lokalnog marketinga. Kako će se reklamirati neka videoteka, kemijska čistionica, frizeraj ili pekara?

Ako me nešto nervira, to je kad me zovu telefonom pa nude sve i svašta. Neki dan su me zvali u vezi životnog osiguranja.
Jonas is offline   Reply With Quote
Old 02.09.2003., 07:49   #7
branimir
Registrirani korisnik

branimir's Avatar

pa dobro da li mi tko može pomoći nečim konkretnim osim što svatko ne voli odreeđenu vrstu reklame! Ima ko kakav link na nerki forum o marketingu ili tak nešt slično ?
Old 02.09.2003., 08:43   #8
presvetli
Mojderator

presvetli's Avatar

Prebivalište: Gruntovec
Poruka: 4.565

Ti još očekuješ i pomoć u tom zlodjelu?
Old 02.09.2003., 13:47   #9
branimir
Registrirani korisnik

branimir's Avatar

pa da ! šta da se upucam ?
Old 04.09.2003., 08:26   #10
antonio
Registrirani korisnik

Član od: 30.09.2002.
Prebivalište: kostrena
Poruka: 32

super su reklamni leci.dođe lopov vidi koga nema doma i opaaa......
tako rdai naša milicija,ptt,i......
antonio is offline   Reply With Quote
Odgovor

Opcije na temi

Pravila