Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Moj Novac.net > Obavijesti/Feedback

Odgovor

Opcije na temi
Old 22.03.2017., 00:16   #11
urta
Because the night

urta's Avatar

Član od: 16.04.2004.
Prebivalište: Krasna zemlja
Poruka: 2.781
Default Odgovor na: Izbor dodatnih Moderatora Foruma

Da, natukao je ničim izazvan preko 14.000 postova, sve sami biseri.
I nesmiljeno jaše dalje.
Old 22.03.2017., 01:22   #12
uskok
sin sluge

uskok's Avatar

Član od: 27.10.2003.
Prebivalište: Tu i tam.
Poruka: 6.165

Na ovom forumu nema gužve. U 10 minuta dnevno može se pročitati sve što čovjeka zanima, pa me ne smeta da ljudi pišu što žele ako time nikoga ne vrijeđaju. Nažalost toga ima i samo to treba cenzurirati. Dakle, ne treba nam više moderatora a najmanje da dođe netko tko bi prosuđivalo "forumsku podobnost" korisnika.

Ako nekome ide na živce nečije pisanje ne treba ga čitati "as simple as that".
Old 22.03.2017., 04:33   #13
calypso
Registrirani korisnik

calypso's Avatar

Član od: 19.04.2007.
Poruka: 1.634

Citat:
dezus@ View Post

i timiju ogranicit na 3 posta dnevno...ubija covjek ..karamalizator 2
ignore i svejedno izbjegavam teme na koje je zasjeo...a ima ih 20 brat bratu
Nije timi uopce los... Svaki dan imamo na svim bitnim dionicama cijene za gornju i donju blokadu... Vrlo cesto prenese neku obavijest sa ZSE koja je bitna za razvoj dogadjaja... To su sve korisne informacije koje bi bilo dobro da ljudi cesce prenose...

Uostalom, i ja isto pisem brdo gluposti pa nikom nista...
calypso is offline   Reply With Quote
Old 22.03.2017., 08:36   #14
dezus@
Registrirani korisnik

dezus@'s Avatar

Član od: 01.10.2013.
Poruka: 1.589

Citat:
calypso View Post
Nije timi uopce los...

Uostalom, i ja isto pisem brdo gluposti pa nikom nista...
dobar .loš.zao ,,nebitno ,spamer je spamer
dezus@ is offline   Reply With Quote
Old 22.03.2017., 12:19   #15
t-m
Registrirani korisnik

t-m's Avatar

Član od: 02.03.2003.
Prebivalište: učka
Poruka: 15.168

šta je verbalni delikt ponovno na pravnoj snazi ..

NN objavile nešto ili

jel mora novi kadar da položi zakletvu

Danas, kada postajem pionir
Dajem časnu pionirsku riječ:
Da ću marljivo učiti i raditi
I biti dobar drug;
Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu
Socijalističku Federativnu Republiku Jugoslaviju
Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo
I ideje za koje se borio Tito;
Da ću cijeniti sve ljude svijeta
koji žele slobodu i mir!
Old 22.03.2017., 17:38   #16
Mikey
Registrirani korisnik

Mikey's Avatar

Član od: 27.04.2006.
Poruka: 4.063

Timi ići ćeš u ćošak, klečanje na kukuruzu, nemoj da se previše zafrkaješ...

Malo zafrkancije može ali ipak je ovo ozbiljan forum.
Lako se otvori tema za zafrkanciju.

Nestala nam Franciska - ona je znala pitati pitanja...''glava boli'' hehe...
A opet, nismo svi za sve...jednako udareni i nadareni...

Očekivao sam da će kolega Smart, uvaženi član, danas već posložiti da kada se logiram budem Moderator, ali još ništa od toga.

Pozdrav svima!

Tražim iskusnog forumaša / poduzetnika / knjigovođu, s iskustvom u poduzetništvu, ulaganju u dionice preko d.o.o.-a. i(li) knjigovodstvu.Kontakt na p.m.
Mikey is offline   Reply With Quote
Old 23.03.2017., 02:17   #17
Smart
Registrirani FX ovisnik

Smart's Avatar

Član od: 17.11.2005.
Prebivalište: Trading desk
Poruka: 8.823

A evo ne znam, baš malo čitam šta kažete. Ja imam dojam da je naš forum prilično uredan i čitak. Nedavno sam pošao na poslovni kad je onaj mamlaz ivano otvorio moj lažni profil, te sam se uvjerio da su ovdje svi postovi za Pulitzer-a. Čak bi i timi ušao u uži krug.

Što se tiče teme za sumljive postove, nema potrebe za to. Naime, ja uvijek dobijem mailom obavijest kada se pojavi neki spamer, jer ima ažurnih forumaša koji to uvijek prijave. E sad, ja pretežno reagiram odmah i pobrišem, a nekad proslijedim adminu da ga banira. Sa obzirom da admin nekad zaspe po nekoliko dana, spameri nastupaju. Nekad čak pustim neko vrijeme, dan dva namjerno, samo da ih malo testiram. Vjerujem da se radi o robotima većinom, tako da ih nije lako spriječiti. Vbulletin ima dosta problema sa njima, a nije ni čudno sa obzirom na rasprostranjenost. Programi se rade svakodnevno kako bi im spameri probijali zaštitu. Treba samo malo bolje namjestiti postavke registracije sa obzirom da se radi o isključivo hrvatskom forumu. Vjerujem da će to admin uspješno riješiti, ako već i nije.

No, pomoć bi dobro došla sigurno sa obzirom da Master definitivno ne reagira nikad. No, vjerovatno je nemoguće zamijeniti ga u ovom trenutku, o preuzimanju foruma da ne govorim. Morate razumijeti da nije baš ni jednostavno odabrati moderatora. Jedno vrijeme nikako nisam želio nastaviti sa moderiranjem i doslovno molio admina da me makne, ali je on bio uporan i eto zadržao me nekako. Nije mi problem sada doći tu par puta dnevno, ionako sam stalno online. Dogodi se da me nema par dana, ali to je normalno jer nekad imam više obaveza pa se maknem od interneta općenito. Ne kažem ja Mikey da ti nebi bio dobar moderator, ne znam to, ali... Vidjet ćemo, nije žurba.

Što se tiče timija, nije mi jasno da mu dezus i urta toliko zamjeraju. Pa, nema ništa zločesto u njegovom pisanju. Ok, nekad se zanese malo pa lupa bez veze, ali neš ti. Ima ih još koji lupaju opasno, pa im se ne zamjera toliko. Timi definitivno ne vrijeđa nekoga, niti potiče neke svađe i slično. Mozda bi trebao malo pripaziti gdje pise bezvezarije, ali ja mu drugo ne zamjeram posebno. Stavite ga na ignore ako vam baš toliko smeta, bar je to lako. Mislim, ipak je timi ovdje 14 godina. Mogao bi i penziju izvuć od admina, tipa kao da ima lagani ptsp od foruma.
Smart is offline   Reply With Quote
Old 23.03.2017., 03:12   #18
vilma1
Vilmo korisnica

vilma1's Avatar

Član od: 23.10.2007.
Prebivalište: Vilmogradek
Poruka: 502

[quote=Smart;
Što se tiče timija, nije mi jasno da mu dezus i urta toliko zamjeraju. Pa, nema ništa zločesto u njegovom pisanju. Ok, nekad se zanese malo pa lupa bez veze, ali neš ti. Ima ih još koji lupaju opasno, pa im se ne zamjera toliko. Timi definitivno ne vrijeđa nekoga, niti potiče neke svađe i slično. Mozda bi trebao malo pripaziti gdje pise bezvezarije, ali ja mu drugo ne zamjeram posebno. Stavite ga na ignore ako vam baš toliko smeta, bar je to lako. Mislim, ipak je timi ovdje 14 godina. Mogao bi i penziju izvuć od admina, tipa kao da ima lagani ptsp od foruma. [/QUOTE]

Kada si u bilo kojoj ustanovi koja se bavi tobom kao "problemom " ondak bi to trebao biti problem, a politikanski je upitan bonus od 14 godina kao nešto pozitivno...
Old 23.03.2017., 08:46   #19
t-m
Registrirani korisnik

t-m's Avatar

Citat:
Mikey View Post
Timi ići ćeš u ćošak, klečanje na kukuruzu, nemoj da se previše zafrkaješ...

Malo zafrkancije može ali ipak je ovo ozbiljan forum.
Lako se otvori tema za zafrkanciju.

Nestala nam Franciska - ona je znala pitati pitanja...''glava boli'' hehe...
A opet, nismo svi za sve...jednako udareni i nadareni...

Očekivao sam da će kolega Smart, uvaženi član, danas već posložiti da kada se logiram budem Moderator, ali još ništa od toga.

Pozdrav svima!

ma malo zajenacije ne škodi, nego jeste vi to više završili , mislim u odabiru

da netko pomogne smartu ...
Old 23.03.2017., 08:54   #20
t-m
Registrirani korisnik

t-m's Avatar

Citat:
Smart View Post
A evo ne znam, baš malo čitam šta kažete. Ja imam dojam da je naš forum prilično uredan i čitak. Nedavno sam pošao na poslovni kad je onaj mamlaz ivano otvorio moj lažni profil, te sam se uvjerio da su ovdje svi postovi za Pulitzer-a. Čak bi i timi ušao u uži krug.

Što se tiče teme za sumljive postove, nema potrebe za to. Naime, ja uvijek dobijem mailom obavijest kada se pojavi neki spamer, jer ima ažurnih forumaša koji to uvijek prijave. E sad, ja pretežno reagiram odmah i pobrišem, a nekad proslijedim adminu da ga banira. Sa obzirom da admin nekad zaspe po nekoliko dana, spameri nastupaju. Nekad čak pustim neko vrijeme, dan dva namjerno, samo da ih malo testiram. Vjerujem da se radi o robotima većinom, tako da ih nije lako spriječiti. Vbulletin ima dosta problema sa njima, a nije ni čudno sa obzirom na rasprostranjenost. Programi se rade svakodnevno kako bi im spameri probijali zaštitu. Treba samo malo bolje namjestiti postavke registracije sa obzirom da se radi o isključivo hrvatskom forumu. Vjerujem da će to admin uspješno riješiti, ako već i nije.

No, pomoć bi dobro došla sigurno sa obzirom da Master definitivno ne reagira nikad. No, vjerovatno je nemoguće zamijeniti ga u ovom trenutku, o preuzimanju foruma da ne govorim. Morate razumijeti da nije baš ni jednostavno odabrati moderatora. Jedno vrijeme nikako nisam želio nastaviti sa moderiranjem i doslovno molio admina da me makne, ali je on bio uporan i eto zadržao me nekako. Nije mi problem sada doći tu par puta dnevno, ionako sam stalno online. Dogodi se da me nema par dana, ali to je normalno jer nekad imam više obaveza pa se maknem od interneta općenito. Ne kažem ja Mikey da ti nebi bio dobar moderator, ne znam to, ali... Vidjet ćemo, nije žurba.

Što se tiče timija, nije mi jasno da mu dezus i urta toliko zamjeraju. Pa, nema ništa zločesto u njegovom pisanju. Ok, nekad se zanese malo pa lupa bez veze, ali neš ti. Ima ih još koji lupaju opasno, pa im se ne zamjera toliko. Timi definitivno ne vrijeđa nekoga, niti potiče neke svađe i slično. Mozda bi trebao malo pripaziti gdje pise bezvezarije, ali ja mu drugo ne zamjeram posebno. Stavite ga na ignore ako vam baš toliko smeta, bar je to lako. Mislim, ipak je timi ovdje 14 godina. Mogao bi i penziju izvuć od admina, tipa kao da ima lagani ptsp od foruma.
pa tom dvojcu -trojcu , i Apiosovoj ekipi je malo zasmetalo , jer sam im prekinuo kontinuitet vođenja rasprava na podforumu politika , nije to ništa strašno , netrebaju me niti voljeti niti neznam što...
samo politike u butigu nema , još ako je jugoslovenski obojena...

Al eto jadni indexsovci i feralovci , liju velike suze za propašću proleterijata , i moraju eliminisati sve protivnike , al neide rođak...nisam im ja kriv što gube izbore 7 puta za redom
Eto za urtišu ,desuza i sve jugoslovene i sve koji se tako osijećaju , postao sam zakletvu pionira
tko me voli taj me košta
Odgovor

Opcije na temi

Pravila