Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Moj Novac.net > Obavijesti/Feedback

Odgovor

Opcije na temi
Old 12.02.2011., 18:22   #11
marokanac
Korisnik je isključen sa foruma

Član od: 12.02.2011.
Poruka: 1
Default Odgovor na: Budućnost Foruma Mojnovac

U KRIVU STE JER MENE BAŠ LUDO INTERESIRA U KOJU BANKU IDE MASTER http://www.youtube.com/watch?v=u0_fTGvvUNc

MASTER MALTRETIRA 1000 MALIH DIONIČARA SLOBODNE I TO JE OK ALI NIJE OK NJEMU REĆI DA JE EVIDENTIRANA PEDERČINA. TREBA BITI MUŠKO I PRIZNAT.
marokanac is offline   Reply With Quote
Old 12.02.2011., 18:22   #12
bluechip
Registrirani korisnik

bluechip's Avatar

Član od: 10.06.2005.
Prebivalište: Zagreb
Poruka: 534

Citat:
diler View Post
Čega smo se nekad sramili, danas se time pojedinci(što je uzelo trend i u društvu) ponose.Žalosno...
ovo je apsolutna istina
Old 12.02.2011., 18:38   #13
Jumbo
Registrirani korisnik

Jumbo's Avatar

Član od: 23.09.2002.
Poruka: 6.736

Citat:
marokanac View Post
U KRIVU STE JER MENE BAŠ LUDO INTERESIRA U KOJU BANKU IDE MASTER http://www.youtube.com/watch?v=u0_fTGvvUNc

MASTER MALTRETIRA 1000 MALIH DIONIČARA SLOBODNE I TO JE OK ALI NIJE OK NJEMU REĆI DA JE EVIDENTIRANA PEDERČINA. TREBA BITI MUŠKO I PRIZNAT.
Adekvatan post za temu....
Old 12.02.2011., 18:46   #14
kagemusha
Registrirani korisnik

kagemusha's Avatar

Član od: 26.09.2006.
Prebivalište: japan
Poruka: 2.413

Citat:
Jumbo View Post
Adekvatan post za temu....
Ja sam pisao o padobrancu, a trebao o marokancu
Old 12.02.2011., 18:53   #15
skocko
Registrirani korisnik

skocko's Avatar

Član od: 24.01.2008.
Poruka: 921

Citat:
kagemusha View Post
Ja sam pisao o padobrancu, a trebao o marokancu
skocko is offline   Reply With Quote
Old 12.02.2011., 19:03   #16
Crumarix
Mali od Kužine

Crumarix's Avatar

Član od: 22.01.2007.
Prebivalište: Plavnik- otok ovaca i janjadi
Poruka: 2.592

Biti Moderator je čast,ali i posao .
Old 12.02.2011., 19:04   #17
zoki
Registrirani korisnik

zoki's Avatar

Član od: 20.08.2004.
Poruka: 556

Citat:
kagemusha View Post
Mislim da moderatori ovdje trebaju češće poduzimati mjeru isključivanja sa foruma. Mada i to ne pomaze jer nekima treba banirati IP adresu jer neki dan korisnik se prijavi sa 4 nicka u 4 dana iako mu je svaki dan jedan nick iskljucen. Sad je na petom nicku jer je moderatoru dosadilo ga iskljucivati. Stari korisnici citaju itekako ovaj forum samo ne pisu upravo zbog takvih agresivno neuko-nekulturnih padobranaca.
nažalost istina

It's never a question of can you but will you.
zoki is offline   Reply With Quote
Old 12.02.2011., 19:08   #18
MASTER
Moderator

MASTER's Avatar

Član od: 23.11.2004.
Poruka: 6.110

Citat:
marokanac View Post

vjerovatno ipak mora objasniti na neki način iako ne vjerujem da to itko može razumijeti o čemu je riječ

štoviše još manje se može razumijeti da ljudi sa ovakvim potrebama za iživljavanjem žive u onašoj okolini.

dati ću vam kratku kronologiju zadnjih par dana što mi se osobno događalo a što je povezano sa događanjima na forumu

svi ste vidjeli da sam u zadnjih nekoliko mjeseci u nekoliko medija izašao sa pričom koja se ovdje na portalu vrti pa praktički od početka teme Slobodna Dalmacija.

prije jedno desetak dana bio sam pozvan na krim policiju u Heinzlovu i bio na poligrafu.

naime ,riječ o prijavi jedne firme da ih reketarim
ukratko ne bi o detaljima ali su eto baš od svih se sjetili na mene

nastavilo se u srijedu ovdje na forumu, a nakon što je održano vjerujem završno ročište u prethonom stečajnom postupku nad Destilerija doo koju je pokrenula Novabela, a uključio se i odvjetnički ured Nobilo.

Koja je veza osoba koji su sudjelovali u toj grupi predmet je istrage nadležnih organa RH.
Da li sam ja u pravu vrijeme će pokazati.

Reda radi ukratko bih ponovio

Poznato je da sam u lošim odnosima sa jednim članom svoje bliske obitelji, a da taj se udružio sa istom tom kompanijom sa kojom vodim spor.

lik koji se kao meister na poslovni.hr pojavljuje je vjerojatno taj bliski član moje obitelji.
tamo je u nekoliko navrata iznosio prilično gnjusne stvari ne samo o meni već o ljudima koje poznajem i sa kojima poslovno surađujem. ovdje se pojavljivao sa različitim nickovima onajkojisvezna, mali master itd...

Probajte razumijeti da nije problem samo u osobama koje se logiraju ovdje pod koje kakvim nickom, već je problem i u sustavu i ljudima koji ne prezaju niti od čega ne bi li sve ili pojedinca javno oblatili ili stavili u kontekst koji doduše samo praznoglavcima može biti bitan.

Ali tako je kako je

I ovaj slučaj oko Slobodne Dalmacije biti će pravosudno rasvijetljen

Oni koji su se ogriješili morati će odgovarati

Još jednom napominjem da mi jako žao svakoga tko eventualo zbog izjavljene moje javno riječi na ovome fourmu pretrpio štetu. nikada mi nije bila namjera ikome štetu praviti.
Međutim isto tako nitko nema pravo se pozivati na javni interes u kojem partikularno sudjeluje, smatrajući da zato što je njih više onaj koji je u manjini mora popustiti ili sramiti se sebe i svog interesa

Isto tako iako zapravo nisam pozvan i nemam razloga, ali ispričavam se svima koji sudjeluju na ovom forumu u svoje osobno ime i svoje obitelji što se bliske osobe meni, zagadile, ovakvu za mene uzvišenu stvar kao što je ovaj forum.
Old 12.02.2011., 19:10   #19
Monk
Registrirani korisnik

Monk's Avatar

Član od: 08.03.2004.
Prebivalište: U šumi
Poruka: 5.267

Citat:
barmen View Post
odavno smatram da bi na financijskim forumima sudjelovanje trebalo dopustiti isključivo ljudima koji pristanu pisati pod imenom i prezimenom, to jest samo onima koji su voljni dokazati identitet.
nisam za to da samo webmaster zna o komu se radi, jer to sve ostale dovodi u neravnopravan položaj.
odavno se za to zalažem.
drago mi je da imam bar jednog istomišljenika
Ma nemoj...ajmo onda ukinuti sve forume i nitko ne smije biti anoniman.
Monk is offline   Reply With Quote
Old 12.02.2011., 19:13   #20
Monk
Registrirani korisnik

Monk's Avatar

Član od: 08.03.2004.
Prebivalište: U šumi
Poruka: 5.267

Citat:
bluechip View Post
E sad da li je vlasnicima u interesu biti edukativni portal sa malim ali probranim članstvom koji piše samo kvalitetno - čisto sumnjam. Očigledno da je smjer odavno profulan tako da velika šteta se niti ne može napraviti.
točno, sve si rekao...
Monk is offline   Reply With Quote
Odgovor

Opcije na temi

Pravila