Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Moj Novac.net > Obavijesti/Feedback

Odgovor

Opcije na temi
Old 13.03.2008., 19:48   #1
Gogosh
Registrirani korisnik

Gogosh's Avatar

Član od: 25.01.2008.
Prebivalište: Erdut, Croatia
Poruka: 272
Default Blog na Moj novac.net

Blogovi su neuočljivi. Tek sam sada primjetio da se u toolbaru nalazi opcija za pisanje blogova. Blogove učiniti prepoznatljivijima i povezati se s medijima da ih prenose.
Old 16.06.2009., 23:29   #2
BobRock42
Registrirani korisnik

BobRock42's Avatar

Član od: 05.01.2007.
Poruka: 366
Default Odgovor na: Blog na Moj novac.net

Ja bih htio pitati kako da jedan draft blog entry promijenim u pravi (publish)? Osim toga u FAQ pise "Your Pending and Draft entries are only viewable by you until they are published.", a ispod mojeg draft bloga pise "Posjeta 11". Da li to znaci da taj moj blog vise nije draft, ili da je draft entry svejedno vidljiv i za druge, a ne samo za mene?
Old 16.06.2009., 23:39   #3
BobRock42
Registrirani korisnik

BobRock42's Avatar

Ok, odgovor na ovo prvo sam napokon nasao. Malo je skriveno i nije bas intuitivno. Odgovor je manje vise opisan u FAQ recenicom "...find Publish Status in the Miscellaneous Options on the lower section of the entry creation page. This option defaults to Publish Now."

Ovo drugo je jos uvijek nejasno, ja bi se cak usudio tvrditi da ne funkcionira kako pise u FAQ.
Old 16.06.2009., 23:57   #4
Alen
Administrator

Alen's Avatar

Član od: 18.09.2002.
Prebivalište: V. Gorica
Poruka: 1.050

Draft ne bi smio biti vidljiv nikom osim autoru. Provjerit ću postoji li neki slučaj gdje je to moguće, mada sumnjam. Uzmite u obzir da se kao posjeta računa svako otvaranje priloga na blogu, uključujući i otvaranja od strane autora.
Old 17.06.2009., 08:15   #5
BobRock42
Registrirani korisnik

BobRock42's Avatar

Citat:
Alen View Post
Draft ne bi smio biti vidljiv nikom osim autoru. Provjerit ću postoji li neki slučaj gdje je to moguće, mada sumnjam. Uzmite u obzir da se kao posjeta računa svako otvaranje priloga na blogu, uključujući i otvaranja od strane autora.
Ah, znači ja i sebe mogu posjećivati?
To nisam uzeo u obzir pošto mi nije ni na kraju pameti bilo da sam sebe posjećujem. Barem sa izrazom "posjećivati" ne asociram čitanje vlastitog bloga. Da piše "otvoreno" ili "pregledano" onda bih možda naslutio da sam to bio ja. Dobro, tih "Posjeta 11" sam onda vjerojatno bio sve ja. Oki-doki.

Opcije na temi

Pravila