Moj Novac -> Financijski portal

Moj Novac - Naslovnica Moj Novac - Vijesti Moj Novac - Imenik Moj Novac - Forumi Moj Novac - Chat

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Gospodarstvo :: Poduzetništvo > Poduzetništvo

Odgovor

Opcije na temi
Old 04.11.2008., 14:52   #11
franciska
Registrirani korisnik

franciska's Avatar

Član od: 14.03.2004.
Poruka: 9.749
Default Odgovor na: TRAŽIM SURADNIKA U MOSTARU

Gogosh, molim te, kako se uvijek nađe posla?
Brineta je žensko. Evo navedi nekoliko poslova koje mogu raditi žene, a uvijek se lako nađu! Možda ti zbilja imaš dobre ideje
Old 04.11.2008., 16:01   #12
ChoChikun
Registrirani korisnik

ChoChikun's Avatar

Član od: 17.09.2003.
Prebivalište: Japan
Poruka: 2.332

Citat:
franciska View Post
Evo navedi nekoliko poslova koje mogu raditi žene, a uvijek se lako nađu!
Je i ti svašta pitaš..
Warren Buffett: “To jeste li u pravu ili niste, nema veze s tim jesu li drugi suglasni s vama. U pravu ste kada imate ispravne činjenice i kad rezonirate ispravno – to je jedina stvar koja garantira istinu. A kada to imate, ne morate se brinuti zbog mišljenja nekog drugog.“

A blind squirrel is more likely to find a nut if there are a lot of blind squirrels.
ChoChikun is offline   Reply With Quote
Old 04.11.2008., 17:57   #13
Gogosh
Registrirani korisnik

Gogosh's Avatar

Član od: 25.01.2008.
Prebivalište: Erdut, Croatia
Poruka: 272

Citat:
franciska View Post
Gogosh, molim te, kako se uvijek nađe posla?
Brineta je žensko. Evo navedi nekoliko poslova koje mogu raditi žene, a uvijek se lako nađu! Možda ti zbilja imaš dobre ideje
Cikla je vjerojatno tražio komercijalnog zastupnika ili nešto slično. I ja tražim zastupnika za BiH. U čemu je problem da to bude žensko? Ako ima vremena, a trenutno nema posla, i još uz to želi raditi... Uostalom, pretraži malo stranice sa ponudama zaposlenja, i to samo one najpoznatije, pa ćeš vidjeti da ima posla. Ako neki žele raditi u kancelariji i primati plaću iz državnog proračuna, neka rade. Kod mene treba RADITI, a ne gledati kroz prozor i premještati papire s jednog kraja stola na drugi. I nemam predrasuda prema ženama, ali nemam niti povlastice za njih. Posao treba odraditi, bilo da je muško ili žensko. Ne tražim od njih da nose vreće s cementom.
Old 05.11.2008., 11:45   #14
igor1711
Registrirani korisnik

Član od: 01.12.2006.
Poruka: 36

Citat:
Gogosh View Post
Cikla je vjerojatno tražio komercijalnog zastupnika ili nešto slično. I ja tražim zastupnika za BiH. U čemu je problem da to bude žensko? Ako ima vremena, a trenutno nema posla, i još uz to želi raditi... Uostalom, pretraži malo stranice sa ponudama zaposlenja, i to samo one najpoznatije, pa ćeš vidjeti da ima posla. Ako neki žele raditi u kancelariji i primati plaću iz državnog proračuna, neka rade. Kod mene treba RADITI, a ne gledati kroz prozor i premještati papire s jednog kraja stola na drugi. I nemam predrasuda prema ženama, ali nemam niti povlastice za njih. Posao treba odraditi, bilo da je muško ili žensko. Ne tražim od njih da nose vreće s cementom.
a jel i adekvatno plaćaš za odrađeni posao?
igor1711 is offline   Reply With Quote
Old 05.11.2008., 14:41   #15
Mikey
Registrirani korisnik

Mikey's Avatar

Član od: 27.04.2006.
Poruka: 4.061

Citat:
Gogosh View Post
Ne tražim od njih da nose vreće s cementom.
Naravno da ne.
Ti tražiš od njih da nose palete sa vrećama!

Zato i jesu "babe" u tom kraju jake.
Hebate, kad te stisne - ti mam drob zide van.

o.t.

Tražim iskusnog forumaša / poduzetnika / knjigovođu, s iskustvom u poduzetništvu, ulaganju u dionice preko d.o.o.-a. i(li) knjigovodstvu.Kontakt na p.m.
Mikey is offline   Reply With Quote
Old 05.11.2008., 15:27   #16
Gogosh
Registrirani korisnik

Gogosh's Avatar

Citat:
igor1711 View Post
a jel i adekvatno plaćaš za odrađeni posao?
A jel bi ti radio? I što smatraš pod "adekvatno plaćenim"?
Old 13.11.2008., 14:30   #17
igor1711
Registrirani korisnik

Član od: 01.12.2006.
Poruka: 36

Citat:
Gogosh View Post
A jel bi ti radio? I što smatraš pod "adekvatno plaćenim"?
ne bih radio. imam posao, zapravo ponekad i 3, a i van mi je struke.

nego onako upitah. malo ih je (i jednih i drugih) zadovoljno odnosom poslodavac-uposlenik. ovi žugaju na ove da ništa ne rade, ovi na ove da su potplaćeni i tako...
igor1711 is offline   Reply With Quote
Old 13.11.2008., 17:54   #18
Gogosh
Registrirani korisnik

Gogosh's Avatar

Default Odgovor na: Tražim suradnika u Mostaru

Većina honoraraca koji bi radili prodaju niti ne znaju što je kalkulacija cijene i kako se radi. Nedavno mi se javio jedan gospodin sa željom da radi i pitao me koliko plaćam rad. Proizvod ima neku osnovnu cijenu i na nju se nadozidava honorar (i sve ostalo). Kad je rekao koliko želi biti plaćen, rekao sam mu da je cijena proizvoda usklađena sa njegovim zahtjevom, no pitao sam ga hoće li moći prodati proizvod po toj cijeni i da slobodno pokuša. Do sada se više nije javljao... Tako ti je to kad dozvoliš ljudima da biraju. Ne priznajem rad od kuće, fleksibilno radno vrijeme, radiš kad hoćeš i koliko hoćeš... gluposti! Ljudi se opuste, a na kraju ničega obavljenoga traže plaću. Imao sam još takvih pa znam. Ako čovjeku kažeš da je provizija 10%, on kaže to je malo. Dobro. Prodaj ako možeš za 20% ili više skuplji proizvod. Nema prodaje - nema honorara. I sve stoji
Old 02.01.2009., 07:53   #19
knatasa
Registrirani korisnik

Član od: 02.01.2009.
Poruka: 5
Default Preduzece iz Beograda trazi distributere

Mi smo preduzece koje se bavi prodajom i distribucijom digitalnog elektrostimulatora PainPast koji putem elektroda eliminise sve vrste bolova. Preporucuje se kod sledecih stanja i bolesti:
Kod hroničnih bolova:
-bola u leđima i vratu, glavobolja, migrena, artritisa, išijasa, lumbaga
-Kod akutnih bolova: post operativnih bolova, fraktura, teniskog lakta, istegnutih mišića
-reume i artritisa kostiju, spondiloza, istegnuća ligamenata, mišića i tetiva
-bolova kolena, članaka i stopala
-bolova u zglobovima i dosta drugih...

Bitno je nagovestiti da ovaj aparat pacijenti koriste sami po uputstvu, bez nadzora medicinskog osoblja. Aparat moze koristiti vise clanova porodice.

S obzirom da nam se od samog pocetka javlja dosta ljudi sa teritorije Crne Gore, Republike Srpske, Hrvatske, Bosne i Makedonije koji se raspituju o PainPast stimulatoru resili smo da im omogucimo kupovinu u njihovoj zemlji bez placanja troskova postarine i carine koje bi morali platiti ukoliko im se salje odavde. Potrebne su nam osobe koje su zainteresovane za distribuciju ovog aparata u gore navedenim zemljama bilo putem maloprodajnih ili veleprodajnih mesta ili putem drugih vidova prezentacija. Otvoreni smo za svaki vid saradnje.

Molimo sve zainteresovane da se o aparatu informisu na http://www.painpast.co.yu/ .
Reportazu doktora specijaliste interne i fizikalne medicine mozete pogledati na adresi http://www.youtube.com/watch?v=j4On58SefiI .

Nas mail je magicline@sbb.co.yu .
Srdacan pozdrav.
knatasa is offline   Reply With Quote
Old 02.01.2009., 09:28   #20
Gogosh
Registrirani korisnik

Gogosh's Avatar

Default Odgovor na: Preduzece iz Beograda trazi distributere na teritoriji bivse YU

Tko je vlasnik proizvoda (i vlasnik patentnih prava)? Tko je proizvođač?

Opcije na temi

Pravila