Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Opći forumi > Politika/Društvo > Humanitarne akcije

Odgovor

Opcije na temi
Old 08.08.2009., 09:40   #41
Filip08
Registrirani korisnik

Član od: 23.08.2008.
Poruka: 22
Default Odgovor na: Pomozimo Filipu

Citat:
vedran_zg View Post
bok svima,zelio bih pomoci Filipu tako sto bi platio preostalih 20000 tisuca kuna,ali molim vas ako mi mozete dati ibahn ovog racuna na koji svi uplacujete.

hvala unaprijed
Molim Vas još jednom da se javite na pm ili mail koji sam Vam poslala ako želite pomoći Filipu . Vidim da se niste više ni logirali na forum od dana kad ste napisali poruku na ovu temu a niti pročitali niti jedan moj pm u kojima sam vam poslala sve podatke koje ste tražili .

Stanje računa 06.08.2009.... 6000 kuna
Sve ukupno 33.000 kuna

Fali još 17.000 kuna

Hvala svima koji ste se odazvali i donirali novac za Filipovu operaciju !
Filip08 is offline   Reply With Quote
Old 08.08.2009., 11:01   #42
vedran_zg
Registrirani korisnik

Član od: 05.08.2009.
Poruka: 2

gospodjo u engleskoj zivim i nista se ne brinite,nisam procitao poruke jer nisam za kompjuterom bio ovih dana.Novci su poslani i dobit cete ih u ponedjeljak,najkasnije u utorak.A nebi htio da se moje ime zna,bolje da se ne zna najbitnije je da vas sin bude dobro.pozdrav iz londona.
vedran_zg is offline   Reply With Quote
Old 08.08.2009., 11:07   #43
spalato33
spalato33

Član od: 31.05.2009.
Poruka: 77

Citat:
vedran_zg View Post
gospodjo u engleskoj zivim i nista se ne brinite,nisam procitao poruke jer nisam za kompjuterom bio ovih dana.Novci su poslani i dobit cete ih u ponedjeljak,najkasnije u utorak.A nebi htio da se moje ime zna,bolje da se ne zna najbitnije je da vas sin bude dobro.pozdrav iz londona.
Molio bi da nam mama potvrdi ovu uplatu kako bi priču zavrsili i da nas obavijesti o daljnjem stanju malog Filipa kako bi bili upoznati sa operacijom i oporavkom jer sve bi nas učinilo to sretnima.Vedranu_zg veliko hvala !
spalato33 is offline   Reply With Quote
Old 08.08.2009., 11:13   #44
Filip08
Registrirani korisnik

Citat:
vedran_zg View Post
A iskreno ne znam što da kažem , osim hvala punooooooooo Vama i vašoj obitelji od srca .
Ako baš želite ostati anonimni , razumijem ...
Poslat ću vam na pm svoj mail i link Filipova bloga pa ako budete htijeli javite se koji put .
Hvala , hvala još jednom Vama i svima koji ste donirali novac za Filipovu operaciju !

Naravno javljat ću se i dalje da znate što se dešava .
Old 08.08.2009., 11:15   #45
Filip08
Registrirani korisnik

Citat:
spalato33 View Post
Molio bi da nam mama potvrdi ovu uplatu kako bi priču zavrsili i da nas obavijesti o daljnjem stanju malog Filipa kako bi bili upoznati sa operacijom i oporavkom jer sve bi nas učinilo to sretnima.Vedranu_zg veliko hvala !
Naravno ..čim uplata sjedne javim ovdje na forum ... ali isto tako ću pisati što će se dalje dešavati s Filipom .

Hvala svima još jednom !
Old 25.08.2009., 11:23   #46
kingich
Registrirani korisnik

kingich's Avatar

Član od: 25.04.2004.
Prebivalište: Osijek, Boravište:Zagreb
Poruka: 222

Mom dragom sugrađaninu i imenjaku moga sina želim brzo ozdravljenje, uz moju skromnu pomoć!!
kingich is offline   Reply With Quote
Odgovor

Opcije na temi

Pravila