Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Opći forumi > Caffe

Odgovor

Opcije na temi
Old 19.09.2002., 16:09   #1
Neregistrirani korisnik

Poruka: n/a
Default Dobri restorani

Svaka čast Michelinovom crvenom vodiču kroz najbolje europske restorane (www.viamichelin.com), ali tamo nema Hrvatske. U želji da ispravimo ovu povijesnu nepravdu prema hrvatskoj ugostiteljskoj ponudi, otvaramo ovu temu, s ciljem da postane mali vodič kroz najbolje restorane u Hrvatskoj.

Dakle, navedite najbolje restorane koje ste posjetili: njihovo ime, smještaj i par rečenica o samom restoranu (hrana, ambijent, specifičnosti...).

Napomena administratora:
Tema je originalno otvorena 11.09.2002. na našem starom forumu.
Za pregled starih poruka, kliknite ovdje: http://www.mojnovac.com/cgi-bin/foru...p?TOPIC_ID=117.
  Reply With Quote
Old 19.09.2002., 16:10   #2
Neregistrirani korisnik

"Dvije murve" pored Poreča. Friška riba, dobar desert, ugodna atmosfera. Primaju kartice, imaju parking...
Ah, naviru "slatke" uspomene....
  Reply With Quote
Old 19.09.2002., 16:11   #3
Neregistrirani korisnik

Placa u Radićevoj.
Mjesto koje me uvijek iznova obraduje. Imaju vrlo kreativnog kuhara. Ugodna intimna atmosfera.

Gallo u Castellumu osim stvarno vrsne kuhinje ima i najbolje konobare koje sam dosad vidio. Izvući će vam i zadnju lipu dok ste rekli britva. Svakako preporučam, ali ne dajte se navući. Nude tako divne stvari, ali pretjerate li poslije boli po džepu.

Kukuriku u Kastvu. Butković je negdje za njih napisao da su gastronomski teroristi. Ima nešto u tome. Zato i mislim da vrijedi probati.
  Reply With Quote
Old 19.09.2002., 16:11   #4
Neregistrirani korisnik

Adio Mare na Korculi. Mali izbor jela, ali ne smeta uopće. Totalno domaća atmosfera.

Orhan u Dubrovniku, kraj Pila, fantastične palačinke s višnjama , vrijede svih 45 kuna.
  Reply With Quote
Old 19.09.2002., 16:12   #5
Neregistrirani korisnik

gallo- precijenjen. puno vike nizašto reko bi shakespeare. grozan bakalar bianco.

malo van zgb -kukuriku- eeeee to je već nešto drugo. perverzno dobar slow food restoran

'kod ustaše' kad je petak dernek i jedu se pljeskavice i čevapi pa se u subotu diše na škrge. užasno smiješna konobarica.

marcellino-talianski absolute u zgb

azija- najkineska

kod pavela- dobra istrijanska kuhinja
  Reply With Quote
Old 19.09.2002., 16:12   #6
Neregistrirani korisnik

Netko je gore spomenio Butkovića. Taj čovjek se očito prodaje za ručak jer je par puta nahvalio poslijednje rupe kao da su gastronomski hramovi. Istina, nekoliko puta sam i poslušao njegov savjet i dobro jeo. Poslijednji put u Novom Vinodolskom u konobi Lucija. Izvrsno.
  Reply With Quote
Old 19.09.2002., 16:14   #7
Neregistrirani korisnik

trenutno najbolji restoran za mene je na učki i zove se "dopo lavoro"
ljudi strava i cijene normalne
  Reply With Quote
Old 19.09.2002., 16:15   #8
Neregistrirani korisnik

Ako vas neka nesreca dovede do Bjelovara, svratite u Staru uru. Glavni kuhar je ex Titin kuhar. Treba li jaca referenca?
  Reply With Quote
Old 26.09.2002., 18:40   #9
ljut
mali investitor

ljut's Avatar

Član od: 21.09.2002.
Prebivalište: čardak ni na nebu ni na zemlji
Poruka: 324

Citat:
lebowski:
Ako vas neka nesreca dovede do Bjelovara, svratite u Staru uru. Glavni kuhar je ex Titin kuhar. Treba li jaca referenca?
S obzirom da je Tito najviše volio kuhanu svinjsku glavu, to i nije neka referenca
Old 05.10.2002., 16:34   #10
Jonas
Registrirani korisnik

Jonas's Avatar

Član od: 21.09.2002.
Prebivalište: Zagreb
Poruka: 323
Default "Brunac" u Vodicama

Teško je bilo što novo i originalno reći o ovom restoranu, o kojem je toliko toga napisano i rečeno u medijima.
Odlična hrana, jedinstvena atmosfera i vrhunska usluga. Možda i najbolji restoran na Jadranu.
Jonas is offline   Reply With Quote
Odgovor

Opcije na temi

Pravila