Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Investiranje > Svijet

Odgovor

Opcije na temi
Old Jučer, 15:46   #1141
1234567bc
Registrirani korisnik

Član od: 29.09.2011.
Poruka: 400
Default Odgovor na: Bitcoin - Kriptovalute

mislim da se drušvo na bolje mijenja odozgora sa liderima, zakonima i sankcijama, a urušava odozodola.
novine samo plasiraju ono što privuče više klikova, dakle nije stvar u ponudi nego u potražnji.

da je večina poštena i društveno odgovorna i da drži do nekog morala manjina nebi mogla raditi to što radi.
svi mi ili barem večina uvalimo nekome čokoladicu bajaderu, kad netko završi u bolnici odmah se traže veze nose darovi i plave kuverte. kad trebamo nekoga ili sebe zaposliti opet se traže veze, u firmama pogotovo državnima teško da ima čovjeka koji nije barem nešto uzeo u firmi i donio doma. dali to bila igla ili lokomotiva manje je bitno. bitna je namjera. da je mogao lokomotivu uzeo bi lokomotivu ne samo iglu.
sve je to korupcija i kriminal koji razdire društvo.

svi smo mi veliki hrvati katolici poštenjačine ali samo na jeziku
1234567bc is offline   Reply With Quote
Old Jučer, 17:56   #1142
Lola
Registrirani korisnik

Lola's Avatar

Član od: 14.03.2003.
Poruka: 7.157

Citat:
1234567bc View Post
mislim da se drušvo na bolje mijenja odozgora sa liderima, zakonima i sankcijama, a urušava odozodola.
novine samo plasiraju ono što privuče više klikova, dakle nije stvar u ponudi nego u potražnji.

da je večina poštena i društveno odgovorna i da drži do nekog morala manjina nebi mogla raditi to što radi.
svi mi ili barem večina uvalimo nekome čokoladicu bajaderu, kad netko završi u bolnici odmah se traže veze nose darovi i plave kuverte. kad trebamo nekoga ili sebe zaposliti opet se traže veze, u firmama pogotovo državnima teško da ima čovjeka koji nije barem nešto uzeo u firmi i donio doma. dali to bila igla ili lokomotiva manje je bitno. bitna je namjera. da je mogao lokomotivu uzeo bi lokomotivu ne samo iglu.
sve je to korupcija i kriminal koji razdire društvo.

svi smo mi veliki hrvati katolici poštenjačine ali samo na jeziku
Bas ga trkeljas... je, mijenja se s Brkicem, Plenkovicem...’i slugom svih gospodara... Jadnrokovicem. Ako si mislio na ovakvu vrst “lidera”.
Lola is offline   Reply With Quote
Old Danas, 00:19   #1143
Smart
Registrirani FX ovisnik

Smart's Avatar

Član od: 17.11.2005.
Prebivalište: Trading desk
Poruka: 8.800

A baš.

Samo istina o Forexu
Smart is offline   Reply With Quote
Old Danas, 09:32   #1144
1234567bc
Registrirani korisnik

Član od: 29.09.2011.
Poruka: 400

da da trkeljam, pijancu s klupe je cijeli svijet kriv a ne on sam i njegovi poroci kao i vama mediji i likovi na vlasti a ne svi oni koji to biraju i toleriraju.
1234567bc is offline   Reply With Quote
Odgovor

Opcije na temi

Pravila