Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Investiranje > Svijet > Forex (FX)

Odgovor

Opcije na temi
Old 14.10.2015., 19:36   #241
Karidi
Registrirani korisnik

Karidi's Avatar

Član od: 25.09.2006.
Prebivalište: Beograd
Poruka: 92
Default Odgovor na: FX Brokeri

Citat:
Forexhr View Post
A ako osvojiš nagradu onda trebaš otvoriti live račun da bi je realizirao. No, live račun ne možeš otvoriti ako ne dokažeš da si profesionalac što konkretno znači da moraš posjedovati financijsku imovinu minimalne vrijednosti 500.000 EUR ili si profesionalno angažiran u financijskoj djelatnosti.
Nisi u pravu. Live racun ce ti otvoriti ako osvojis nagradu. Za ostale minimalni depozit za otvaranje racuna je 3000 eura ili dolara. Imovina mora da bude bar duplo veca od depozita. Racuni koji se otvaraju kod Squard Financial su samo za iskusne trejdere koji bar imaju godinu dana iskustva ili neki truck rekord (nije bitno da li negativan ili pozitivan) . Posto imaju stroge regulative zele trejdere koji se bave ovim poslom i da imaju bar 40 trejdova u toku kvartala. Za trejdere poput tebe ili koji imaju siguran sam vise od godinu dana iskustva siguran sam da nebi bilo problema. Ako imate problema sa otvaranjem racuna slobodno me zovite pa cu vam pomoci oko otvaranja racuna. Uslovi i spredovi su isti koje daje Squared Financial preko sajta.
Old 06.11.2015., 22:15   #242
jove_yu
Registrirani korisnik

jove_yu's Avatar

Član od: 28.10.2007.
Prebivalište: ZOO
Poruka: 797

Vidim da dosta ljudi imaju problem za IronFx sto i nije cudno jer su bili deo bande pocetih od FXCM. Ljudi vide 1-2 pip spread jaki marketing i odma upisu novac. Mora se razmisliti kako brokeri radi i zaradi kada nudi toliko niski spread nema logike osim da naplati od klijenta tokom vremena, Ja sam dosta vrjeme tgovao fx i cfd sa citycreditcapit iz UK, 16god poslovanja uvjek isti spread ali nema nikakih mrlja na file kod FSA cak i za male stvari.Tu je isto dobar bio broker alpari ok ali su bili naivni da nisu hedgirali chf pa su uradili stetu.
jove_yu is offline   Reply With Quote
Old 20.08.2016., 17:28   #243
12HOSE
Registrirani korisnik

Član od: 20.08.2016.
Poruka: 1

Postoji li broker u Hrvatskoj koji za mini račune nudi leverage od 1:1?

Admiral Markets čak imaju podružnicu u Hrvatskoj što znači bolju korisničku podršku, ali je njihov najmanji leverage tek od 1:25 što ubija i najmanju šansu za uspjeh na forexu, pogotovo sa slabo kapitaliziranim računima.
12HOSE is offline   Reply With Quote
Old 03.08.2018., 11:54   #244
split15
Registrirani korisnik

Član od: 18.11.2014.
Poruka: 65

može li netko preporučiti dobrog brokera koji ne podliježe ovoj ESMA regulativi i nudi polugu od 1:500?
split15 is offline   Reply With Quote
Old 03.08.2018., 13:16   #245
go
Registrirani korisnik

go's Avatar

Član od: 22.08.2003.
Poruka: 809

Mislio sam napisat Dukascopy ali sad vidim da smanjuju leverage za vikend.

Možda ti se isplati proučit https://alpari.com/en/trading/.
go is offline   Reply With Quote
Old 03.08.2018., 16:04   #246
split15
Registrirani korisnik

Član od: 18.11.2014.
Poruka: 65

Citat:
go View Post
Možda ti se isplati proučit https://alpari.com/en/trading/.
izgleda odličan ovaj alpari, iako čitam da je 2015 nešto bankrotirao a sada vidim opet aktivan, je li tko ima iskustva s njima, u kakvom su stanju danas?

On January 16, 2015, Alpari has entered insolvency following heavy losses the previous day when the Swiss National Bank removed the franc's ceiling against the euro.[13][14] On January 19, Alpari (UK) Ltd. applied for formal insolvency and the English High Court appointed a special administrators from KPMG under Special Administration Regime.[15]
split15 is offline   Reply With Quote
Old 03.08.2018., 16:39   #247
go
Registrirani korisnik

go's Avatar

Član od: 22.08.2003.
Poruka: 809

Tad je i FXCM kleknuo. Morali su ih dokapitalizirat.

Za neku manju cifru i short term gdje ti treba takav leverage isplati se probat.
go is offline   Reply With Quote
Odgovor

Opcije na temi

Pravila