Moj Novac -> Financijski portal

Moj Novac - Naslovnica Moj Novac - Vijesti Moj Novac - Imenik Moj Novac - Forumi Moj Novac - Chat

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Investiranje > Regija > Srbija
Upute Članovi Kalendar Označi forume pročitanim

Oglas
Odgovor

Opcije na temi
Old 24.01.2008., 18:15   #71
Euzebio
Registrirani korisnik

Član od: 12.10.2003.
Prebivalište: Od Stoviša 21
Poruka: 5
Default Odgovor na: Gde uci dok traje korekcija?

Cijena danas 3000. Pkazatelji puno bolji, ali dug ostaje. Treba čekati FI za 2007.
Euzebio is offline   Reply With Quote
Old 04.02.2008., 20:17   #72
lovac
Registrirani korisnik

Član od: 06.05.2003.
Poruka: 2.541

Mislim da je najgore prošlo. Sada nebi bilo loše kupovati sve po spisku. U ovom valu će valjda krenuti one dionice koje u prošlom nisu stigle, nema ih puno,
samo treba podcjenjenost gledati.

BGRF je jeftin, i dalje bi trebao imati dobar rast prihoda, imali su odlične planove poslovanja za 2007. U 2007 bi trebali imati oko 1.800.000.000 dinara prihoda. U 2006 su prihodi bili 1.509.980.000 dinara. Fino poduzeće koje dosta izvozi.
lovac is offline   Reply With Quote
Old 20.02.2008., 12:57   #73
Ibanez
Registrirani korisnik

Član od: 10.10.2007.
Poruka: 2

Pozdrav svima!
Posto je jedino gradjevinski sektor trenutno aktivan u Srbiji,interesuje me trenutno misljenje o firmi MNTZ.
Ibanez is offline   Reply With Quote
Old 20.02.2008., 13:13   #74
dj_no1
Registrirani korisnik

Član od: 20.12.2007.
Poruka: 448

Citat:
Ibanez View Post
Pozdrav svima!
Posto je jedino gradjevinski sektor trenutno aktivan u Srbiji,interesuje me trenutno misljenje o firmi MNTZ.
Otkud to da je jedino građevinski sektor aktivan?
dj_no1 is offline   Reply With Quote
Old 20.02.2008., 13:36   #75
Ibanez
Registrirani korisnik

Član od: 10.10.2007.
Poruka: 2

Citat:
dj_no1 View Post
Otkud to da je jedino građevinski sektor aktivan?
Sta drugo funkcionise osim finansijskih institucija i gradjevinaca?
Ibanez is offline   Reply With Quote
Old 20.02.2008., 16:51   #76
Moma
Registrirani korisnik

Član od: 20.02.2008.
Poruka: 3

U Srbiji odlično funkcioniše prehrambena i farmaceutska industrija, metalurgija se oporavlja (Valjaonica bakra Sevojno, RTB Bor je nedavno prodat), Zastava iz Kragujevca takođe se oporavila i proizvodi Zastavu 10 (Punto), mašinska industrija takođe se oporavlja (napr. GOŠA), Ikarbus ima velike ugovorene poslove, itd., itd...
Moma is offline   Reply With Quote
Old 04.03.2008., 15:18   #77
Moma
Registrirani korisnik

Član od: 20.02.2008.
Poruka: 3

Bubalo: Gradimo trgovinski centar u Moskvi

A. R. (BIZNIS)

Ministar trgovine i usluga Predrag Bubalo, ministar poljoprivrede Slobodan Milosavljević i pomoćnik v.d. gradonačelnika Radmila Hrustanović juče su predstavili rezultate nedavne posete srpske delegacije Rusiji i Protokol o trgovinsko ekonomskoj saradnji sa Rusijom koji je tom prilikom potpisan.

Bubalo: Moskva je velika šansa za izvoz srpske hrane

Po održanom trećem zasedanju zajedničke Ekspertske radne grupe za trgovinsko-ekonomsku saradnju između Vlade Srbije i Vlade Moskve, ministar trgovine i usluga Predrag Bubalo istakao je da je 31 hiljada tona hrane konzumna moć Moskve, tu je velika šansa za plasman poljoprivrednih proizvoda, trgovinu i transport. Prema Bubalovim rečima, veoma je važna saradnja u oblasti građevinarstva, infrastrukture i proizvodnje nameštaja, kao i saradnja u oblasti zdravstva i između komora.

- Ono što je za sada potvrđeno je izgradnja srpskog trgovinskog centra u Moskvi, koji se planira za narednu godinu, kako bi se proizvodi iz Srbije lakše našli u Moskvi - rekao je Bubalo.

Inače, preduzeće „Ikarbus" se dogovorilo sa preduzećem „Mosgortrans", da uz učešće preduzeća „Tušinoavto" obezbedi proizvodnju 50 autobusa u periodu od marta do maja ove godine, a u drugoj polovini godine još 100 autobusa „Moskovit - Ikarbus".

S obzirom na to da se izgradnja „srpskog trgovačkog doma" ne očekuje do kraja naredne godine, ministar poljoprivrede Slobodan Milosavljević je naglasio da je dogovoreno da Moskva pomogne, kako bi se srpski proizvodi našli u moskovskim trgovinama.

- Imamo veliku izvoznu šansu. Veoma je traženo naše smrznuto voće i povrće, a u poslednje vreme i sveže voće, pa i povrće. Zatim tu je i plasman mleka i mlečnih proizvoda, kao i meso i prerađevine od mesa - rekao je Milosavljević.
Moma is offline   Reply With Quote
Old 14.03.2008., 12:05   #78
žarulja
Registered User

Član od: 14.03.2008.
Poruka: 23

nisam znao da u Užicu ima zanimljivih papira...
žarulja is offline   Reply With Quote
Odgovor

Opcije na temi

Pravila