Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Investiranje > Regija > Makedonija

Odgovor

Opcije na temi
Old 25.04.2007., 10:28   #11
market maker
Registrirani korisnik

Član od: 30.11.2006.
Prebivalište: Skopje, MKD
Poruka: 41
Default Odgovor na: AUTOMAKEDONIJA

Citat:
Cecillon
Zemlja u vrednosti 100.000 Eur, pa zamah, ajde putniče, valjda nisi ozbiljan...
Cecillone,

Ovo tvoje mi lici, kao da nesto znas loso za G-dina Sveto, pa sad vrtis kao kisa oko Kraguevca. Ako imas konkretno neki podatak koji bi odbio investitore od kupnju ove dionice, onda nam reci. Od ovo tvoje, ispada, kao ni Skopska Pivara, ni Invest banka nisu dobre firme za ulagat.
Yes da je sada puno atraktivniji Dab, ali nije za bacit ni sam Sveto i njegovi kompanjoni oligarsi.
Meni ne lici na Sveta, da se on zajebava sa njegovim companijama.
market maker is offline   Reply With Quote
Old 25.04.2007., 10:41   #12
Cecillon
Registrirani korisnik

Član od: 28.11.2006.
Prebivalište: Prdefci
Poruka: 761

Citat:
market maker
Cecillone,

Ovo tvoje mi lici, kao da nesto znas loso za G-dina Sveto, pa sad vrtis kao kisa oko Kraguevca. Ako imas konkretno neki podatak koji bi odbio investitore od kupnju ove dionice, onda nam reci. Od ovo tvoje, ispada, kao ni Skopska Pivara, ni Invest banka nisu dobre firme za ulagat.
Yes da je sada puno atraktivniji Dab, ali nije za bacit ni sam Sveto i njegovi kompanjoni oligarsi.
Meni ne lici na Sveta, da se on zajebava sa njegovim companijama.

Pa u tome je i poanta, neznam, nema FI, a to da prodavaju Chevrolete i da su dobili tu zemju za 100.000 Eur za mene nije neki super podatak, da bi valjalo se zaprašiti i kupovati. Pa valjda mogu da iznesem svoje mišljenje.
Cecillon is offline   Reply With Quote
Old 25.04.2007., 11:30   #13
market maker
Registrirani korisnik

Član od: 30.11.2006.
Prebivalište: Skopje, MKD
Poruka: 41

Ma normalno, da svako ima pravo izneti svoje mislenje. Meni je samo bila poenta, da usmerimo ovu dionicu u pravu nasoku, sa pravim informacijama( pozitivne i negativne) kako bi cela ekipa imala pravu sliku, i da sama odluci vredi li se sada ulaziti ili ne.
market maker is offline   Reply With Quote
Old 25.04.2007., 11:38   #14
Cecillon
Registrirani korisnik

Član od: 28.11.2006.
Prebivalište: Prdefci
Poruka: 761

Citat:
market maker
Ma normalno, da svako ima pravo izneti svoje mislenje. Meni je samo bila poenta, da usmerimo ovu dionicu u pravu nasoku, sa pravim informacijama( pozitivne i negativne) kako bi cela ekipa imala pravu sliku, i da sama odluci vredi li se sada ulaziti ili ne.
Slažemo se
Cecillon is offline   Reply With Quote
Old 25.04.2007., 14:09   #15
Cuore
Registrirani korisnik

Cuore's Avatar

Član od: 21.09.2006.
Poruka: 117
Thumbs up Odgovor na: AUTOMAKEDONIJA

Evo vam website.

http://www.automakedonija.com.mk/en/

Ako je zaista kako je pretstavljeno na website-u ondak nije tako lose. Samo biznis prostorije u centru Skoplja po mojoj procijeni kostaju 3700m2 x 1300 eur/m2 (ovo je pretpostavka, realno puno vise) iznad 4.8 milijuna eur.
Prodazno-servisni centar za lake automobile 4000m2 x 900 eur/m2 kosta oko 3.5 milijuna eur.
Da ne nabrajam ostalu imovinu, biznis koji imaju i td. Imaju zastupnistva Pirelli-ja, Liqui-Moly, GM (Opel+Chevrolet).
Cuore is offline   Reply With Quote
Old 26.04.2007., 08:29   #16
Kiko22
Registrirani korisnik

Član od: 11.08.2006.
Poruka: 223

Nedavno su dobili i sudski spor i dobili su jos nekretnine(oko 5000m2 gradezne parcele)u blizini centra.Za one koje su iz makedonije znaju gde se nalazi prodazni salon Renoa,i sada placaju kiriju Automakedonii.
Old 22.08.2007., 09:46   #17
Kiko22
Registrirani korisnik

Zadnjih dana su prosli negde oko 500 dionica,ima li neko info sta se desava?
Old 24.08.2007., 18:30   #18
InvestInc
Registrirani korisnik

Član od: 24.08.2007.
Poruka: 46

Automakedonija, kako i Investbanka, Tikves, Pivara i ostale firme u kojima je umesan Sveto Janevski ce puci kao balon, posto ce uskoro da se reaktueliziju procesi sa poreznom piramidom i kriminalnom privatizacijom Pivare. Sveto sada polako seli svoj kapital u Bugarsku, ali oni koji ce ostati u njegovim firmama ovde ce izvuci deblji kraj. Moj savet bi bio - prodavajte akcije dok jos imaju neku vrednost.
InvestInc is offline   Reply With Quote
Old 24.08.2007., 21:28   #19
bosko007
Registrirani korisnik

Član od: 23.05.2007.
Poruka: 1.683

Citat:
InvestInc View Post
Automakedonija, kako i Investbanka, Tikves, Pivara i ostale firme u kojima je umesan Sveto Janevski ce puci kao balon, posto ce uskoro da se reaktueliziju procesi sa poreznom piramidom i kriminalnom privatizacijom Pivare. Sveto sada polako seli svoj kapital u Bugarsku, ali oni koji ce ostati u njegovim firmama ovde ce izvuci deblji kraj. Moj savet bi bio - prodavajte akcije dok jos imaju neku vrednost.

Gluposti !! Koj budala ke vleze do tancina da kopa vo taka uspesni firmi. Site tie se privatizirani pred poveke godini i nikomu nisto.
KOJA FIRMA VO MAKEDONIJA E FER PRIVATIZIRANA. NABROJ BAREM DVE :
bosko007 is offline   Reply With Quote
Old 25.08.2007., 09:39   #20
Kiko22
Registrirani korisnik

Ako si malo bolje razgledao video bi da sveto ima 20,4%,slobodno moze izvaditi svoju kolicinu na prodaju,ja bi mu je odma kupio po nominali!!!!

Opcije na temi

Pravila