Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Investiranje > Regija > Makedonija

Odgovor

Opcije na temi
Old 30.08.2019., 12:07   #1421
Premier
Registrirani korisnik

Član od: 27.11.2009.
Poruka: 1.236
Default Odgovor na: PPIV

Druze izgleda "potrosio" se ubaceni covek familije koji je silom pumpao profit t.j. reket...
Premier is offline   Reply With Quote
Old 30.08.2019., 13:29   #1422
Jumbo
Registrirani korisnik

Jumbo's Avatar

Član od: 23.09.2002.
Poruka: 6.619

Citat:
Premier View Post
Druze izgleda "potrosio" se ubaceni covek familije koji je silom pumpao profit t.j. reket...
Ne znam o tome ništa.....ako ide ta priča?
Old 30.08.2019., 13:36   #1423
Ilegalac
Registrirani korisnik

Član od: 07.12.2005.
Poruka: 940

Pa prihodi su stabilni, a ostalo je rezultat vise manje priprema za najvažniji kvartal. Zna se koji je to. Ovo su podaci za prvo polugodište i ne uključuju ljetnu potrošnju kada se efektuira glavnina prihoda i profita.
Old 31.08.2019., 02:33   #1424
bosko007
Registrirani korisnik

Član od: 23.05.2007.
Poruka: 1.683

Citat:
Premier View Post

Tebe ti nema spas . . . Posle Toplifikacija stana ekspert za pivo . . .
I pak nekoja Familija e kriva . . .
Ima razni bolesti, ama ovaa tvojata e neizleciva . . .

p.s.
PPIV raboti dobro . . . No go dostigna svojot maximum . . . Tolkav e pazarot, no i SMOOT go spreci rastot na DAB . . . Toa e.... Skopska posle 20 godini mu najde lek na DAB . . . . Profitot nikogash ne bil sjajen, no sega e namalen poradi investicii vo nov magacin vo Skopje . . .
bosko007 is offline   Reply With Quote
Old 31.08.2019., 09:51   #1425
Premier
Registrirani korisnik

Član od: 27.11.2009.
Poruka: 1.236

Evo ga advokat djavola ili kriminala uvek kad se spomene neka familija u shtab pali se crveno svetlo u budu se propagatori jer zna se
....pa da u pazarno stopanstvo kako ga oni razumeju prodavaci i ugostiteli su "morali" da izaberu ili skopska to jest vise prilepska pivara....drug Jumbo odakle da zna on je u EU ne u bandidsku drzavu ili reket za celo stopanstvo...
Premier is offline   Reply With Quote
Old 31.08.2019., 12:39   #1426
Ilegalac
Registrirani korisnik

Član od: 07.12.2005.
Poruka: 940

Citat:
Premier View Post
Evo ga advokat djavola ili kriminala uvek kad se spomene neka familija u shtab pali se crveno svetlo u budu se propagatori jer zna se
....pa da u pazarno stopanstvo kako ga oni razumeju prodavaci i ugostiteli su "morali" da izaberu ili skopska to jest vise prilepska pivara....drug Jumbo odakle da zna on je u EU ne u bandidsku drzavu ili reket za celo stopanstvo...
Ne brini i ovdje isto tako biraju. Između Zagrrebacke ili Karlovačke pivovare uglavnom. Al ja ne vidim neku dramu jer su prihodi stabilni, a treći kvartal je onaj u kojem se prodaje piva i sokova koliko u prva dva, pa čak i vise. Tako da... Industrija pića je zasićena proizvodima i brendovima i nije lako uzeti pa odrzati tržišni udjel pogotovo kad se radi o jednom malenom trzistu poput makedonskog. Ja sam zadovoljan poslovanjem. Konstantno se ulaze, nema kredita, polovina kapitalizacije je keš. Gdje ćeš bolje. Još kad bi se sva godišnja neto dobit, kolika god bila, isplatila kao dividenda dioničarima, ovo bi bio najzlatniji od svih makedonskih dabova!

Opcije na temi

Pravila