Moj Novac -> Financijski portal

Moj Novac - Naslovnica Moj Novac - Vijesti Moj Novac - Imenik Moj Novac - Forumi Moj Novac - Chat

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Investiranje > Regija > Srbija
Upute Članovi Kalendar Označi forume pročitanim

Oglas
Odgovor

Opcije na temi
Old 22.11.2007., 19:13   #191
Shogun
Registrirani korisnik

Shogun's Avatar

Član od: 03.01.2005.
Poruka: 5.755
Default Odgovor na: Pozicije fondova

Čekaj nek' se menageri pomalo nakrcaju, da im ne kvarim posao. Ali ima razloga velikoj podcijenjenosti...

知恵
Shogun is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2007., 23:17   #192
Mario_2006
Registrirani korisnik

Član od: 17.08.2006.
Poruka: 452

PRJM otkrio na 1700-1800 ali nije bilo moguce uci, kada sam mogao na 3700 izgledalo mi skupo ili...
E da ne bi ponovio gresku , GIKB kupujem kad imam slobodan kes jer je na ovim cijenama prejeftin, u prilog govori i PS koji je neuporedivo bolji od PRJM i nekih drugih gradjevinara.
Ne bi se ovde moglo kupiti ni na 6000 da nije doslo do novog vala korekcije.

Trenutno prodaju samo radnici i to u vrlo malim kolicinama. Po meni ulaz je izuzetno dobar jer ova dionica ima odlican prostor ,neko rece 9000 ali prema najavljenim prihodima target ce se pomjeriti znatno.
Mario_2006 is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2007., 05:51   #193
dprimora
Registrirani korisnik

Član od: 12.02.2003.
Poruka: 187

Citat:
Mario_2006 View Post
PRJM otkrio na 1700-1800 ali nije bilo moguce uci, kada sam mogao na 3700 izgledalo mi skupo ili...
E da ne bi ponovio gresku , GIKB kupujem kad imam slobodan kes jer je na ovim cijenama prejeftin, u prilog govori i PS koji je neuporedivo bolji od PRJM i nekih drugih gradjevinara.
Ne bi se ovde moglo kupiti ni na 6000 da nije doslo do novog vala korekcije.

Trenutno prodaju samo radnici i to u vrlo malim kolicinama. Po meni ulaz je izuzetno dobar jer ova dionica ima odlican prostor ,neko rece 9000 ali prema najavljenim prihodima target ce se pomjeriti znatno.
I meni se isto dogodilo s PRJM, a prije i s RUDN, da sam odmah prvi dan "eksplozije" primijetio priliku, ali nikako nisam uspio kupiti usprkos tržišnim nalozima. Stvarno je frustrirajuće potom promatrati kako cijena raste, raste i raste. Na RUDN sam na kraju popustio i čim se primirila kupio je po 8000, pa možda slično napravim u korekciji i s PRJM, s obzirom tko je sve među dioničarima.

Zna li netko tko su ovi EGP Investments?
dprimora is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2007., 20:35   #194
faraon12
Registrirani korisnik

Član od: 03.11.2007.
Poruka: 238
Smile Odgovor na: Pozicije fondova

Citat:
Shogun View Post
Ima, ali njihove ulagačke mete su malo škakljive priče, da ne kažem promašene što se tiče građevine (npr. VPZR). Jedino ako su oni stajali iza kupnje NSKN (10M€ prihod). Ako želiš veće građevince pogledaj PLNM se kupuje u zadnje vrijeme.
Hvala, ulazim "jače" u građevinare, a za tebe preporuka buy Dioki i Croatia osiguranje, moglo bi se tu svašta događati odmah nakon izbora u RH, posebno se to odnosi na Cros.
faraon12 is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2007., 22:02   #195
ricardo
Registrirani korisnik

Član od: 05.07.2006.
Poruka: 591

PRJM i nije bas tako jeftina, ima po Bosni i jeftinijih i to dosta (uz to su vece firme i imaju veci rast). i to par. ali opet, ako krenem kupovati u Srbiji, mislim da bih uzeo PRJM, naravno nakon sto se dobro natovarim po Bosni.
ricardo is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2007., 22:10   #196
ricardo
Registrirani korisnik

Član od: 05.07.2006.
Poruka: 591

PLNM je vec bolji, ali opet, ako uhvatite vremena, pogledajte malo firme po BiH. ima ih par koje su dosta jeftinije od PLNM i od PRJM, vjerojatno imate svoje razloge.
takodjer bih molio link gdje se moze vise saznati o ove dvije firme.
ricardo is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2007., 23:43   #197
Shogun
Registrirani korisnik

Shogun's Avatar

Član od: 03.01.2005.
Poruka: 5.755

Kod svih firmi tražite internet stranice jer one će vam puno više nekad reći nego sama burza (tako je brdo vremena stajao konsolidirani izvještaj na stranici PLNM, ali onomad mi se činilo, da ima i boljih prilika za oploditi lovu).

Kod GIK banat očito postoji isisavanje dobiti, ali očekivani rast prihoda nije loš, koliko sam pratio delta brokere uvijek imaju dodatnih informacija o firmama.

priču sa PRJM sam propustio zbog nedostatka vremena za analizu zato i apeliram da dijelite tu i tamo podatke o većim kupnjama fondova i drugih institucija.

知恵
Shogun is offline   Reply With Quote
Odgovor

Opcije na temi

Pravila