Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Opći forumi > Politika/Društvo

Odgovor

Opcije na temi
Old 22.05.2020., 23:47   #1231
urta
Because the night

urta's Avatar

Član od: 16.04.2004.
Prebivalište: Krasna zemlja
Poruka: 2.851
Default Odgovor na: Korona (nije pivo)

Citat:
cayman006 View Post
A humano je cijeli zdravi svijet potrpati u stanove ? To je jako humano. Posljedice tek stižu: glad, nezaposlenost, bijeda, posljedično samoubojstvo, karcinomi , ostale bolesti . Što će mi život ako nemam hrane i zadovoljstva ? Zar si rođen samo da postojiš kao statistički podatak za bill gatesa ?
WTF?? Kakav je to uopće komentar na sranje u Švedskoj? I koja samoubojstva, karcinomi, glad? Ja sam privatni poduzetnik, nikoga nisam otpustio usprkos ovoj krizi, ručao sam danas u restoranu u gradu i nakon toga popio kavu s prijateljima u kafiću, na suncu. Sutra idem na more na kupanje, u nedjelju ću zapaliti roštilj. Meni su takve stvari dovoljne za ispuniti dan. Ne znam kakva zadovoljstva ti trebaš da te spase samoubojstva, ne vjerujem da gladuješ ako si se neki dan hvalio kupovinom 5 automobila.
I koji vam je qrac s tim Bill Gates-om?? Jebote, gdje ja gubim vrijeme, nije ni čudo da je ovaj forum propao.
Old 23.05.2020., 00:58   #1232
cayman006
Registrirani korisnik

Član od: 06.06.2006.
Prebivalište: zagreb
Poruka: 4.643

Citat:
urta View Post
WTF?? Kakav je to uopće komentar na sranje u Švedskoj? I koja samoubojstva, karcinomi, glad? Ja sam privatni poduzetnik, nikoga nisam otpustio usprkos ovoj krizi, ručao sam danas u restoranu u gradu i nakon toga popio kavu s prijateljima u kafiću, na suncu. Sutra idem na more na kupanje, u nedjelju ću zapaliti roštilj. Meni su takve stvari dovoljne za ispuniti dan. Ne znam kakva zadovoljstva ti trebaš da te spase samoubojstva, ne vjerujem da gladuješ ako si se neki dan hvalio kupovinom 5 automobila.
I koji vam je qrac s tim Bill Gates-om?? Jebote, gdje ja gubim vrijeme, nije ni čudo da je ovaj forum propao.

Jel ovo rasprava o tebi i meni ili općenito o bolesti i utjecaju na svijet i ljude koji se sa ovim sranjem različito nose...Vidite li vi oko sebe ili vas boli kurac?
Old 23.05.2020., 08:45   #1233
Crumarix
MasterChef At Sea

Crumarix's Avatar

Član od: 22.01.2007.
Prebivalište: INSIDE your PHONE
Poruka: 2.605

Za sranja u glavi najviše su krivi novinari.

Da pola od toga prešute, a ostatak napišu bez pretjerivanja, svijet bi bio lijepo mjesto za život.

Ovako, kao da svi pišu za crnu kroniku, a natječu se tko će izbaciti strašniji scenarij za sutra. Za prekosutra ne, jer je neki od njih napisao da je sutra Smak Svita, a iza toga neće biti ništa....
Old 23.05.2020., 09:19   #1234
Hrx84
Registrirani korisnik

Hrx84's Avatar

Član od: 19.02.2008.
Poruka: 391

A kad stvarno bude razloga za strah mase to neće za ozbiljno shvatiti zbog prethodnog medijskoga pretjerivanja
Hrx84 is offline   Reply With Quote
Old 23.05.2020., 11:05   #1235
analiza
Registrirani korisnik

Član od: 13.02.2006.
Poruka: 7.913

Mozda je to i cilj. Opet malo zavjere...hehe

"i krivi vlak ponekad može odvesti do prave stanice"

http://www.mojnovac.net/forumi/showt...962#post464962
analiza is offline   Reply With Quote
Old 23.05.2020., 23:27   #1236
analiza
Registrirani korisnik

Član od: 13.02.2006.
Poruka: 7.913

Citat:
analiza View Post
A opet kad gledaš svijet je, za sada, imao sreće, kao i aviokompanije...korona je točno udarila mjesece kada je smanjen avio prijevoz....ostavila je da aviokompanije rade i zarade tijekom 12. i 1. mjeseca, pa čak i 2. mjeseca...što se turizma tiče, onaj zimski je bio netaknut, a ljetni tek starta...znači, velika nada da će na kraju biti puno bolje od očekivanog (mislim na onaj najcrnji scenarij). Ako su od sutra granice otvorene, dana 11.05.2020. godine starta hrvatski turizam, dok je lanjskih godina počeo aktivno od Uskrsa, a on je ove godine bio oko 12.04.2020. godine. Zapravo, propustili smo za sada samo jedan mjesec značajnije...i ne treba zaboraviti da su svi građani (uključujući i obrte) deblokirani (iako dug nije nestao), da će država i neki poslodavci dijeliti 2.500 kuna na cro kartici, da ljudi koji nisu radili su dobijali plaću od države, suma sumarum: win win situacija...

Bit će puno bolje od najcrnjeg scenarija i ne treba zaboraviti da su se ljudi odmorili i da će sad htjeti puno puno više nego prije...moguće je i veliki ekonomski boom...
Da sebe citiram. Dalmacija vrvi od najvise domacih turista. Vrijeme fenomenalno.

https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2185231

Zasad ova dva mjeseca nisu pretjerano djelovala na našu prihodovnu stranu", kaže Ježina, dodajući da se ne usuđuje reći da će doći do lanjskih ili preklanjskih brojki, ali da je ipak za optimizam.

"i krivi vlak ponekad može odvesti do prave stanice"

http://www.mojnovac.net/forumi/showt...962#post464962
analiza is offline   Reply With Quote
Old 23.05.2020., 23:37   #1237
Jumbo
Registrirani korisnik

Jumbo's Avatar

Član od: 23.09.2002.
Poruka: 7.046

Gledam film o Bostonskom maratonu.....jel ikad ikom palo na pamet da sad, kad je nošenje maske najnormalnija stvar i čak se preporuča, nemamo ni jedan teroristički napad?

Ja nisam vidio ni jedan komentar o tome, igdje.

Početkom 3. mjeseca promjenili smo 3 međunarodna aerodroma.....milijuni putnika, a na aerodromima preporučuju nošenje maski

Čekaj, šta su ti teroristi toliko uviđavni, da neće raditi sranja, kad je pandemija na sceni.....čak i kad im ta pandemija omogućava turbo lagano izvođenje akcije?

Ima još.....gotovo u pravilu se ne preklapaju 2 sranja....neka me netko demantira.
Ne mislim na potres u Zagrebu i pandemiju.....em je potres, em je tamo neka državica na Balkanu.....koga to zanima.
Old 24.05.2020., 19:22   #1238
dk
Registrirani korisnik

Član od: 06.03.2003.
Prebivalište: Zagreb
Poruka: 1.887

Šokantna istina o čipiranju cjepivom koju režimski mediji skrivaju od vas

https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2184849
Old 24.05.2020., 20:09   #1239
Jumbo
Registrirani korisnik

Jumbo's Avatar

Citat:
dk View Post
Šokantna istina o čipiranju cjepivom koju režimski mediji skrivaju od vas

https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2184849
"Za razliku od mene koji zastupam stav da su suvremena pop glazba, soft rock i nu metal žig Zvijeri......"

Eto, saznali smo da žig zvijeri (ne znam zašto je on stavio veliko Z) nije u cijepivu, nego u glazbi.

Poučan članak
Old 24.05.2020., 20:14   #1240
Jumbo
Registrirani korisnik

Jumbo's Avatar

https://www.index.hr/vijesti/clanak/...o/2185316.aspx

Evo vašeg stručnjaka

Vjerojatno je pjevao ili igrao nogomet, dok se ovo događalo:
https://www.24sata.hr/news/panika-u-...o-na-13-396109

A o njegovoj neovisnosti, govori i ova rečenica:
"Isto tako, onaj tko nam je prodao sladoled, na tom jednom sladoledu zarađuje više nego što onaj tko je proizveo cjepivo zarađuje na toj jednoj dozi cjepiva..."
Odgovor

Opcije na temi

Pravila