Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Investiranje > Dionička društva > Otvoreno
Upute Članovi Kalendar Označi forume pročitanim

...
Odgovor

Opcije na temi
Old 16.05.2005., 09:31   #11
Kbin
Registrirani korisnik

Kbin's Avatar

Član od: 26.01.2005.
Poruka: 381
Default Odgovor na: Novi ATM

Ovo se obično naziva pljačkom.

Zar su se baš po negativnom morali ugledati na ZSE - pljačkanje onih investitora koji aktivnije prate tržište. Kad sam počeo koristiti i ATM i Mostich PRO mislio sam gle ovih Varaždinaca oni znaju što je dobar poslovni potez.
Kad ono ispada da sam se prevario. Zar niti oni ne razumiju logiku da što povoljnije daju ATM i što više informacija pruže da će investitori više trgovati?

Za zadržavanje skupa funkcionalnosti koju su do sada nudili traže gotovo 100% više novaca. Fer bi bilo u odnosu na korisnike da su makar cjenovno izjednačili Professional 10 i "stari" ATM.

Ja samo znam da će kod mene biti bye bye ATM.
Old 16.05.2005., 09:38   #12
baronx
Registrirani korisnik

baronx's Avatar

Član od: 27.10.2004.
Poruka: 3.305

ako nešto ne promijene pod hitno, i kod mene će biti "zbogom ATM" ali i zbogom VSE...prebacujem se isključivo na ZSE i mostich a oni neka nagrade genijalca koji je ovo smislio
e pa sad stvarno odustajem od dalnje aktvnosti na ovom forumu dok si na funkciji moderatora jer ovakva komunikacija je sramotna
baronx is offline   Reply With Quote
Old 16.05.2005., 09:50   #13
Mileni
Registrirani TV voditelj

Mileni's Avatar

Član od: 08.09.2004.
Prebivalište: Zagreb
Poruka: 196

Citat:
Mileni
Prošli tjedan sam produžio pretplatu a ovaj novi i lošiji ATM mi čak ni ne radi. Za poluditi!
Uvijek mi dojavi greške pri učitavanju stranice i to: 'xmlDocSymbols' is undefined i Automation server can't create object.
Ima li tko kakav prijedlog kako natjerati ovo smeće da proradi?
Hvala!
Ah! I još dodatnog napora. Dakle problem je bio da treba instalirati MSXML 4.0 SP2.
Mileni is offline   Reply With Quote
Old 16.05.2005., 20:58   #14
frente
Neregistrirani korisnik

Član od: 30.03.2005.
Poruka: 138

Neviđena pljačka! Kutle je za njih malo dijete. Jel' zna netko koliko otprilike imaju sadašnjih korisnika ATM-a, te koliko takvi specijalizirani programi koštaju vani za fizičke osobe?
frente is offline   Reply With Quote
Old 16.05.2005., 22:00   #15
Sasko
Registrirani korisnik

Sasko's Avatar

Član od: 12.06.2003.
Prebivalište: Apsurdistan
Poruka: 4.627

Citat:
frente
Neviđena pljačka! Kutle je za njih malo dijete. Jel' zna netko koliko otprilike imaju sadašnjih korisnika ATM-a, te koliko takvi specijalizirani programi koštaju vani za fizičke osobe?
pitaj ekipu koja trguje vani. sve ovo brokeri vani daju badava. a da ne pricamo o visinama provizija...
Old 16.05.2005., 22:19   #16
Kbin
Registrirani korisnik

Kbin's Avatar

Član od: 26.01.2005.
Poruka: 381

Citat:
baronx
ako nešto ne promijene pod hitno, i kod mene će biti "zbogom ATM" ali i zbogom VSE...prebacujem se isključivo na ZSE i mostich a oni neka nagrade genijalca koji je ovo smislio
Ne smijemo smetnuti s uma i da je Mostich bezobrazno skup + funkcionalnosti koje "pruža" su ispod svake razine. Zamisli ne možeš vidjeti sve transakcije koje se događaju na burzi. Kao da ih ima milijun dnevno pa će im zagušiti server.
A da ne govorim o internet verziji - za ZSE je internet stao na IE 5.x.

A još da ne govorim o breaking news ili kako to ovdje zovu. Zar "mali" investitori nisu zaslužili i da oni dobiju pravovremnu informaciju? Zašto samo brokeri?

Uglavnom čovjek bi očekivao od dvije burze da se počnu takmičiti oko toga koja će ptužiti bolju uslugu, biti jeftinija i sl. Kad ono, cilj im je natjecati koja će više oderati. Sve je to isti sklop razmišljanja. Baš sam se razočarao.
Old 30.05.2005., 10:21   #17
Sasko
Registrirani korisnik

Sasko's Avatar

Član od: 12.06.2003.
Prebivalište: Apsurdistan
Poruka: 4.627

jel samo ja imam problema sa ATM-om ili je to generalno???
Old 30.05.2005., 10:22   #18
BlueSky
Registrirani korisnik

Član od: 29.09.2003.
Prebivalište: Agram, Horvatija
Poruka: 283

Baš zgodno. Sad sam ih zvao, trgovanje na VSE ide, ali ATM ne radi. Vele da buju riješili za 10 minuta.
Old 30.05.2005., 10:24   #19
nedeljko
Registrirani korisnik

Član od: 13.12.2002.
Prebivalište: Kvarner
Poruka: 765

Ja ne vidim 5 najbojlih ponuda na kupnji i prodaji a ostalo radi.

Greška, mislio sam da se danas počelo jako trgovat ali to su podaci od petka tako da ni meni ne radi.
nedeljko is offline   Reply With Quote
Old 31.05.2005., 15:48   #20
teehee
Registrirani korisnik

Član od: 02.12.2004.
Poruka: 597

"Poštovani!

Tranzicijsko razdoblje s jednog korisničkog modela na novi korisnički model ključno je za uspješan nastavak korištenja usluge kao što je Advanced Trading Monitor. Tranzicija može biti i stresno razdoblje za korisnike koji počinju koristiti istovrsnu uslugu na novi način. Riječ je o promjeni u funkcionalnosti usluge te o novoj cjenovnoj politici koja neminovno dovodi do segmentacije i promjene u strukturi korisnika.

Želja nastaviti osluškivati potrebe ali i korisničke kritike, prijedloge kao što smo to činili i za vrijeme korištenja stare inačice ATM-a te tijekom prelaznog razdoblja na novi ATM koje je započelo početkom ožujka i trajalo više od mjesec i pol!

Novi ATM traje tek 15 dana, a Vi, dragi naši pretplatnici, upućivali ste nam i kritike i pohvale. Sve sugestije nismo u mogućnost trenutno implementirati, no neke od njih su već usvojene ili će biti dostupne od sutra, 1. lipnja! Naime, mnogi korisnici su staru ATM uslugu smatrali boljom obzirom na količinu informacija koju je nudila, te u prvom krugu unapređenja želimo povećati informativnost novog ATM-a kroz uvođenje:

- TM30 funkcionalnosti (lista svih vrijednosnih papira aktivnih posljednjih 30 dana sa 5 najpovoljnijih cijena i pripadajućih količina);

- mogućnost sortiranja grupe vrijednosnih papira prema oznaci vrijednosnog papira unutar definirnanog portfelja vrijednosnica.

Najljepše Vas pozdravljamo i želimo Vam nastavak uspješnog korištenja ATM-a!"
teehee is offline   Reply With Quote
Odgovor

Opcije na temi

Pravila