Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Financije :: Nekretnine > Poslovne financije

Odgovor

Opcije na temi
Old 20.02.2008., 15:25   #51
go
Registrirani korisnik

go's Avatar

Član od: 22.08.2003.
Poruka: 836
Default Odgovor na: Računovodstveni software

OpenSource bi moglo biti rješenje.

Usput, nakon kratke analize opisa programa i licenciranja na njihovom site-u i ne čini mi se tako skup, pogotovo za veći broj korisnika/radnih mjesta.

Ne naplaćuju po korisniku i cijena podrške je u cijeni aplikacije.

Opet mi se čini vrlo rudimentarni normativi. BOO????

Većina naših SW-a su knjigovodstveni a ne pravi ERP.
go is offline   Reply With Quote
Old 03.04.2008., 14:14   #52
SA
Registrirani korisnik

Član od: 03.04.2008.
Poruka: 2

U slučaju kompjuter firma - kompjuter knjigovodstvo - Pupilla nije loša, ali se mora prilagoditi tj. najjednostavnije je ukoliko na kompjuteru firma se ništa ne knjiži već se samo redovito prebace datoteke iz knjigovodstva da bi se imao kompletan uvid u podatke. Inače, ako ćete knjižiti i vi i knjigovodstvo , onda je malo kompliciranije za razmjenu podataka.
SA is offline   Reply With Quote
Old 04.04.2008., 15:31   #53
RzBrzotrz
Ređistered luzer

RzBrzotrz's Avatar

Član od: 21.05.2007.
Poruka: 81

Je li netko probao SPA-ERP od www.rest-art.hr? (opensource)
Zainteresiran sam u nekoj budućnosti otoriti knjig. servis, pa me zanimaju iskustva sa poznatijim knjig. programima koji se mogu dobaviti na našem tržištu...
RzBrzotrz is offline   Reply With Quote
Old 09.08.2009., 11:57   #54
goxyzg
Registrirani korisnik

Član od: 09.08.2009.
Poruka: 1

Bok svima,

da se predstavim, ja sam programer i nedavno sam imala zahtjev klijenta razviti prgram za vođenje zaliha na skladištu, izrada ponudi, računa, kalkulacija itd.

Program je relativno jednostavan, dakle ne obuhvaca kontiranja, plaće, putne troškove i ine module iz razloga što se nekim poduzetnicima jednostavno neda voditi računa o takvim stvarima (dakle imaju svoje knjigovođe) a opet s druge strane zele organizirano pratiti tok svog poslovanja.

Glavna prednost progama je ta sto se baza nalazi na jednom centralnom serveru (ako nekome nesto znaci baza je ms-sql), pa je omoguceno (u praksi vec i zivi) spajanje dislociranih korisnika na sustav tj. reklo bi se rad na sustavu s plaze

Svi zainteresirani (i oni manje) mogu provjeriti detaljan opis (zajedno sa slikama) na ovom linku.

http://www.go-sistemi.com/?page_id=31

Svakako bi htjela cuti komentare kako pozitivne tako i negativne, a kamo srece da se nadje i potencijalni kupac
goxyzg is offline   Reply With Quote
Old 09.08.2009., 12:14   #55
Mikey
Registrirani korisnik

Mikey's Avatar

Član od: 27.04.2006.
Poruka: 4.061

Citat:
goxyzg View Post
...
Program je relativno jednostavan, dakle ne obuhvaca kontiranja, plaće, putne troškove i ine module iz razloga što se nekim poduzetnicima jednostavno neda voditi računa o takvim stvarima (dakle imaju svoje knjigovođe) a opet s druge strane zele organizirano pratiti tok svog poslovanja.
...
Reklo bi se jako bitno i potrebno...

Tražim iskusnog forumaša / poduzetnika / knjigovođu, s iskustvom u poduzetništvu, ulaganju u dionice preko d.o.o.-a. i(li) knjigovodstvu.Kontakt na p.m.
Mikey is offline   Reply With Quote
Old 02.06.2015., 12:48   #56
Dalibor1030
Registrirani korisnik

Član od: 02.06.2015.
Poruka: 2

Citat:
goxyzg View Post
Bok svima,

da se predstavim, ja sam programer i nedavno sam imala zahtjev klijenta razviti prgram za vođenje zaliha na skladištu, izrada ponudi, računa, kalkulacija itd.

Glavna prednost progama je ta sto se baza nalazi na jednom centralnom serveru (ako nekome nesto znaci baza je ms-sql), pa je omoguceno (u praksi vec i zivi) spajanje dislociranih korisnika na sustav tj. reklo bi se rad na sustavu s plaze

Svi zainteresirani (i oni manje) mogu provjeriti detaljan opis (zajedno sa slikama) na ovom linku.

http://www.go-sistemi.com/?page_id=31

Svakako bi htjela cuti komentare kako pozitivne tako i negativne, a kamo srece da se nadje i potencijalni kupac
Zanimljivo, a jel si pogledao ovaj računovodstveni softver ?
Dalibor1030 is offline   Reply With Quote
Old 02.06.2015., 23:10   #57
go
Registrirani korisnik

go's Avatar

Član od: 22.08.2003.
Poruka: 836

Prvi post pa odmah reklama?
go is offline   Reply With Quote
Old 05.06.2015., 14:26   #58
Dalibor1030