Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Investiranje > Dionička društva
Upute Članovi Kalendar Označi forume pročitanim

...
Odgovor

Opcije na temi
Old 26.06.2020., 18:46   #11091
prof
Registrirani korisnik

prof's Avatar

Član od: 19.09.2006.
Poruka: 4.019
Default Odgovor na: Što smo danas tržili?

Promatrao sam S&P500 i zahvaljujem kolegama ovdje koji su na to upozorili, prije svih geene.
Kako je ZSE slow motion u odnosu na razvijene markete, pratio sam neko vrijeme što se događa. Usporilo je slično kao i vani, a ADPL nije uspio napraviti up potez koji sam očekivao. Mali volumeni općenito, više šibicarenja sa DLKV, ATPL i sličnim pričama i vidim kako to neće nikuda. A ako vani krene na dolje što se nakon prvih upozorenja počinje polako i materijalizirati, odlučio sam ovog tjedna sve prodati.
Ne očekujem potop, ali očekujem da recimo TPNG još zaroni blizu cijene na kojoj sam ulazio, a u ZSE uvjetima mi se ne da čekati na vjerojatno dobro izvješće i nikakvu reakciju marketa.
ADPL je bio target do 180, ali nakon failed poteza prema gore sam posumnjao i čekao potvrdu da neće biti dobro.
KOEI je bio target prema 600, ali i opet je nakon navlačenja failao.
DLKV je čista ZSE priča u kojoj očekujem razne "priče" i folklor.
A HT meni osobno ima karakteristike poluobveznice kao jedina koja 1. daje dividendu, 2. radi buyback bez da dijeli upravi i ostalima koji su blizu vatri, a daleko od malaca na marketu
Ovo je trebalo biti kratko, jbg
Odgovor

Opcije na temi

Pravila