Moj Novac -> Financijski portal

Moj Novac - Naslovnica Moj Novac - Vijesti Moj Novac - Imenik Moj Novac - Forumi Moj Novac - Chat

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Gospodarstvo :: Poduzetništvo > Poduzetništvo

Odgovor

Opcije na temi
Old 25.04.2012., 21:04   #1
restmen
Registrirani korisnik

Član od: 29.12.2010.
Poruka: 10
Default Ideja za web stranicu

Poštovani ,

Prije svega želim reći da sam ideju zaštitio.
Pošto sam u nedostatku vremena i imam hrpu posla odlučio sam prodati ideju koja je potencijalna bomba.
Dakle napraviti stranicu na engleski/njemački o Hrvatskom jadranu.
Na stranici bih se nalazili Hoteli , Apartmani , Klubovi i ostali smještaji.

Ideja je prvih 50 besplatno naravno uz njihovo odobrenje o objavi plus da vam pošalju kvalitetan materijal (Opis i slike)

Glavni dio stranice je kvalitetan dizajn koji mora privući korisnike.
Uz kvalitetan SEO i BackLinking stranica će sigurno doći na sam vrh jer će i Google podržati ovako nešto a uz to se može iskoristiti GOOGLE ADSENSE kao odličan izvor zarade.

Također zamišljeno je da nakon što se pozovu prvih 50 i stranica zaživi , sljedećima sa složenom bazom e-mailova (Hotela , Klubova , Apartmana itd.) se šalje ponuda u visini od 200,00 kuna na godišnjoj razini (Ovdje se ide na broj klijenata ne na cijenu).

Vjerujem da će 80% ih prihvatiti ove uvijete ukoliko stranica bude dizajnerski dobro odrađena. A ostali 20% ni nezaslužuju biti na stranici ukoliko im je 200 kuna godišnje puno za izdvojiti za reklamu na internacionalnoj stranici u maksimalnoj kvaliteti.

Stranica zahtjeva dosta vremena , ulaganja u visini 1500 - 2000 kuna ovisno o tome ko je kako snalažljiv.

Cijena ideje : 1000 kn
Tko je zainteresiran neka se javi na Private.
restmen is offline   Reply With Quote
Old 26.04.2012., 13:57   #3
Steve McGarret
Registrirani korisnik

Član od: 26.04.2012.
Poruka: 1
Default Odgovor na: Ideja za web stranicu

Citat:
će sigurno doći na sam vrh jer će i Google podržati ovako nešto
Mislim da ti je bolje "uzeti" lovu na google optimiziranju ak tak brzo za popularne tematike "dižeš" rejtig i imaš veze u Googleu koje te podržavaju

Citat:
Također zamišljeno je da nakon što se pozovu prvih 50 i stranica zaživi , sljedećima sa složenom bazom e-mailova (Hotela , Klubova , Apartmana itd.) se šalje ponuda u visini od 200,00 kuna na godišnjoj razini (Ovdje se ide na broj klijenata ne na cijenu).
Od kuda ti legalna baza korisnika da nije spam? Dakle, govorimo o ilegalnoj aktivnosti.

Citat:
Vjerujem da će 80% ih prihvatiti ove uvijete ukoliko stranica bude dizajnerski dobro odrađena. A ostali 20% ni nezaslužuju biti na stranici ukoliko im je 200 kuna godišnje puno za izdvojiti za reklamu na internacionalnoj stranici u maksimalnoj kvaliteti.
80% prodaje? Respect; možda umjesto googlea da odeš raditi u Apple kao direktor prodaje.

Morao sam komentirati jer mi se GADE ovakve "ideje" koje samo negativno utječu na tržište kada ozbiljna tvrtka/servis ponudi kompletnu uslugu klijentu.
Steve McGarret is offline   Reply With Quote
Old 26.05.2015., 11:41   #4
Alen102030
Registrirani korisnik

Član od: 26.05.2015.
Poruka: 12

E ja bi samo zamolio ako imas ikakvu free domenu na raspolaganju, tojest dal znas. Hvala
Alen102030 is offline   Reply With Quote
Old 29.05.2015., 10:39   #5
Alen102030
Registrirani korisnik

Član od: 26.05.2015.
Poruka: 12

Pitam da pokusam nesto napraviti vezano uz internet marketing.
Alen102030 is offline   Reply With Quote
Odgovor

Opcije na temi

Pravila