Moj Novac -> Financijski portal

Aktivne teme Svi forumi Registracija

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Financije :: Nekretnine > Osobne financije
Upute Članovi Kalendar Označi forume pročitanim

Sponzori foruma
Odgovor

Opcije na temi
Old 02.03.2017., 12:24   #1041
bepina
Registrirani korisnik

bepina's Avatar

Član od: 28.02.2007.
Poruka: 1.412
Default Odgovor na: Kamo s novcem?

Poštovani naš kolega Analiza, s obzirom na zavidnu širinu stručnog znanja koje vi kao alfa mužjak imate možete li nam analizirati treću fazu mejoze kod blastociste u embrionalnoj fazi čovjeka. S obzirom da se očekuje kako medicinarka mora znati sve o alokaciji u binarne sukladno tome očekujem da i vi znate sve o medicini. Hvala unaprijed.
bepina is offline   Reply With Quote
Old 02.03.2017., 13:37   #1042
go
Registrirani korisnik

go's Avatar

Član od: 22.08.2003.
Poruka: 797

Citat:
analiza View Post
Ipak je Jumbo bio u pravu.
I još imena k'o filmske zvijezde ...
Da je bar drugi nick malo drugačiji ...
To joj je sestrična.
go is offline   Reply With Quote
Old 02.03.2017., 13:43   #1043
analiza
Registrirani korisnik

Član od: 13.02.2006.
Poruka: 7.156

Ja nisam žensko.

Jer nisam pojela.

"i krivi vlak ponekad može odvesti do prave stanice"

http://www.mojnovac.net/forumi/showt...962#post464962
analiza is offline   Reply With Quote
Old 02.03.2017., 15:01   #1044
uskok
sin sluge

uskok's Avatar

Član od: 27.10.2003.
Prebivalište: Tu i tam.
Poruka: 6.165

Citat:
bepina View Post
Ajde nam vas dvije nabacite par osnovnih stvari što su to binarna ulaganja i kako to funkcionira. Ja ne znam ništa o tome.

Evo mene trećega (još uvijek muško )

"binary may be trading at $42.50 (bid) and $44.50 (offer) at 1 p.m. If you buy the binary option right then you will pay $44.50, if you decide to sell right then you'll sell at $42.50.

Let's assume you decide to buy at $44.50. If at 1:30 p.m. the price of gold is above $1,250, your option expires and it becomes worth $100. You make a profit of $100 - $44.50 = $55.50 (less fees). This is called being "in the money."

But if the price of gold is below $1,250 at 1:30 p.m., the option expires at $0. Therefore you lose the $44.50 invested. This called "out of the money."

The bid and offer fluctuate until the option expires. You can close your position at any time before expiry to lock in a profit or a reduce a loss (compared to letting it expire out of the money)".

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Binary_option
Old 02.03.2017., 15:12   #1045
uskok
sin sluge

uskok's Avatar

Član od: 27.10.2003.
Prebivalište: Tu i tam.
Poruka: 6.165

Citat:
go View Post
I još imena k'o filmske zvijezde ...
Da je bar drugi nick malo drugačiji ...
To joj je sestrična.
Ako ikada uđem u taj modus diskusije na forumu ja ću si rezervirati nickove Mujo i Haso .
Old 02.03.2017., 19:51   #1046
bepina
Registrirani korisnik

bepina's Avatar

Uskok, tnx.
Old 13.03.2017., 12:35   #1047
kellydecamp
Registrirani korisnik

Član od: 02.11.2016.
Poruka: 7

ignorirat cu nevezane komentare
koliko god su jednostavne, toliko mogu biti i komplicirane, ali binarne opcije postale su jedan od odlicnih nacina za dodatnu zaradu.
odgovor bi bio predugacak i mislim da ne bi bio na dobrome mjestu, buduci da je tema kamo s novcem.
najkrace moguce receno, postoje brokeri koji nude mogucnost trgovanja odredenim assetima u specificnom vremen. neki ih povezuju s kladenjem a neki od tog rade nauku. rekla bih da je to nesto izmedu. ulog ovisi o vlasittim mogucnostima a odabir asseta takodjer.
osobno, zabavno mi je pratiti finncijska trzista i usput dobiti mogucnost za zaradom. definitivno nije za svakoga
kellydecamp is offline   Reply With Quote
Old 13.03.2017., 15:41   #1048
cayman006
Registrirani korisnik

Član od: 06.06.2006.
Prebivalište: zagreb
Poruka: 4.367

Citat:
kellydecamp View Post
ignorirat cu nevezane komentare
koliko god su jednostavne, toliko mogu biti i komplicirane, ali binarne opcije postale su jedan od odlicnih nacina za dodatnu zaradu.
odgovor bi bio predugacak i mislim da ne bi bio na dobrome mjestu, buduci da je tema kamo s novcem.
najkrace moguce receno, postoje brokeri koji nude mogucnost trgovanja odredenim assetima u specificnom vremen. neki ih povezuju s kladenjem a neki od tog rade nauku. rekla bih da je to nesto izmedu. ulog ovisi o vlasittim mogucnostima a odabir asseta takodjer.
osobno, zabavno mi je pratiti finncijska trzista i usput dobiti mogucnost za zaradom. definitivno nije za svakoga

ovo što si postala je zabavno, koliko sam vidio na stranici. ono što nije zabavno je to što ta firma traži minimalnu uplatu pristojnog (prevelikog) novca, a ne posluje legalno u hrvatskoj, što znači da mojih 10.000 eura može netko lijepo uzeti i nestati. to je jedino što mi se ne sviđa. sve ostalo meni se jako sviđa. da je limit manji, ja bih zaigrao sigurno. ali više od 500 eura u to ne bih uložio niti da mi novac pada s neba.
Old 13.03.2017., 17:48   #1049
bepina
Registrirani korisnik

bepina's Avatar

Cayo, gdje bi ti uložio 10tiseu viška da ih imaš a da ti ne trebaju 5-10 god.?( Nije neka lova ali nije ni mala da bi je čovjek pogubio)
Old 13.03.2017., 19:52   #1050
cayman006
Registrirani korisnik

Član od: 06.06.2006.
Prebivalište: zagreb
Poruka: 4.367

Citat:
bepina View Post
Cayo, gdje bi ti uložio 10tiseu viška da ih imaš a da ti ne trebaju 5-10 god.?( Nije neka lova ali nije ni mala da bi je čovjek pogubio)

kupio bi CHF ili 1 zlatnu polugu od 250 grama. a za oboje smatram da su precijenjeni. no, nisi dovoljno bogata da kupuješ jeftino

Opcije na temi

Pravila