Moj Novac -> Financijski portal

Moj Novac - Naslovnica Moj Novac - Vijesti Moj Novac - Imenik Moj Novac - Forumi Moj Novac - Chat

Povratak   Moj Novac -> Forumi > Gospodarstvo :: Poduzetništvo > Poduzetništvo

Odgovor

Opcije na temi
Old 14.05.2008., 10:14   #1
Mikey
Registrirani korisnik

Mikey's Avatar

Član od: 27.04.2006.
Poruka: 4.060
Default Poslovna partnerstva, business anđeli...

Imate dobar plan, poslovnu ideju, tražite poslovnog partnera ili investitora, prodajete/kupujete poduzeće u Hrvatskoj ili regiji, iznajmljujete poslovni prostor...

Budite slobodni obratiti se meni ili drugim zainteresiranim stranama preko privatnih poruka u vezi konkretnih podataka ili ovdje na temi prilikom općenitih podataka i razmjene poslovnih informacija, bez obzira o kojem vidu poslovanja da se radi.

Ovo je tema namijenjena takvoj razmjeni informacija.

Siguran sam da smo u mogućnosti svakome ponuditi nešto interesantno.

Tražim iskusnog forumaša / poduzetnika / knjigovođu, s iskustvom u poduzetništvu, ulaganju u dionice preko d.o.o.-a. i(li) knjigovodstvu.Kontakt na p.m.
Mikey is offline   Reply With Quote
Old 30.06.2008., 14:50   #2
seoskiturizam
Registrirani korisnik

Član od: 30.06.2008.
Poruka: 1
Thumbs up Odgovor na: Poslovna partnerstva, business anđeli...

Imam zanimljiv gotov projekt sa već uloženim sredstvima, projekt je za turizam na ruralnom području, kuća za odmor s bazenom, mogućnosti su velike.
Ne znam da li Vas takve stvari interesiraju, ako da možemo se čuti za detaljnije informacije.

Pozdrav
seoskiturizam is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009., 17:21   #3
jimy
Registrirani korisnik

Član od: 24.11.2009.
Poruka: 2
Default Odgovor na: Poslovna partnerstva, business anđeli...

Imam odličan posao kompletno pripremljen do detalja,radi se o uvozu i distribuciji.Tržište je osigurano.
O detaljima bi preko emaila.
Potreban mi je partner!
jimy is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009., 17:25   #4
jimy
Registrirani korisnik

Član od: 24.11.2009.
Poruka: 2

Citat:
Mikey View Post
Imate dobar plan, poslovnu ideju, tražite poslovnog partnera ili investitora, prodajete/kupujete poduzeće u Hrvatskoj ili regiji, iznajmljujete poslovni prostor...

Budite slobodni obratiti se meni ili drugim zainteresiranim stranama preko privatnih poruka u vezi konkretnih podataka ili ovdje na temi prilikom općenitih podataka i razmjene poslovnih informacija, bez obzira o kojem vidu poslovanja da se radi.

Ovo je tema namijenjena takvoj razmjeni informacija.

Siguran sam da smo u mogućnosti svakome ponuditi nešto interesantno.
Imam pripremljen dobar posao razrađen do detalja osigurano tržište.Tražim partnera patronus77@live.com
jimy is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2009., 15:23   #5
mališa
Registrirani korisnik

Član od: 04.11.2005.
Poruka: 107

Ja sam u mreži poslovnih anđela, javite nam se na crane.ini.hr
mališa is offline   Reply With Quote
Old 02.12.2009., 09:14   #6
exonLP560
Registrirani korisnik

exonLP560's Avatar

Član od: 06.08.2009.
Prebivalište: Croatia
Poruka: 42

Evo jedne kratke konkretne informacije za investitore...

Investicija - ca. 700.000 - 800.000 kn

Predviđeni povrat investicije - 6-12 mjeseci

Predviđeni godišnji NETO profit - min. 1.000.000 kn

Ciljana skupina - B2B (Business To Business)

Posao - SaaS - Software As A Service (Software kao usluga) na globalnom nivou, višejezični software

Inteligentna SMS Gateway platforma za poslove koji će lakše komunicirati sa svojim strankama putem SMS poruka. Prvenstveno zamišljeno kao alat za komunikaciju no može raditi i kao marketinški alat. Znači krajnjem korisniku štedi vrijeme i novac.

Primjeri primjena -

Primjena usluge je neograničena i nevezana za lokaciju. Software je web baziran i prema tome se može pristupiti s bilo kojeg računala uz lozinku, naravno. Software i sve informacije su potpuno besplatni i plaćaju se samo poruke. Da bi se izbjeglo neplaćanje, korisnici usluge kupuju SMS kredite (pre-paid s najmanje 300 kredita / poruka), kupuju ih online i dobivaju ih trenutno po autorizaciji uplate.

Medicinske ustanove - zakazivanje sastanaka, potvrđivanje termina, obavijesti, poliklinike, stomatolozi, bolinice itd.
Zamislite samo koliko bi se u KB Dubrava smanjila gužva i zbrka i uštedjelo vremena djelatnicima da koriste ovu uslugu, pa onda zamislite koliko postoji bolnica u svijetu...

Autoindustrija - termini, podsjetnici termina, blagdanske čestitke, promocije usluga i proizvoda, obavjesti o završenom poslu, iznosu računa, načinu plaćanja, servisi, osiguranja, taxi, limuzine itd.

Profit - 0,50 kn po poslanoj poruci;
primjera radi, svaki autoservis prosječno ima 1000 korisnika u svojoj bazi, pa recimo da imamo 1000 korisnika svoje usluge (samo New York ima preko 50.000 auto servisa)

Matematika - autoservisi čestitaju Božić svojim klijentima:

1.000 x 1.000 = 1.000.000 SMS-a x 0,50 kn = 500.000 kn za jedan dan minus porez i ostali troškovi = 300.000 kn NETTO profit.

Matematika - redovna komunikacija u autoservisu:

Svaki servis ima dnevno u prosjeku 10 vozila, po završetku radnje vlasniku vozila se šalje SMS obavijest (traje 10 sec da se napiše) primer: "Dear Mr. XXXX, Your Mercedes is ready to pick-up, IA:$930.22, AMEX, Diners, Cash. Your MB Dealer, tel. 055/555-555..... Ili recimo osiguranje, kratkom SMS porukom podsjete korisnika da na vrijeme osigura vozilo, puno učinkovitije od bilo kakvog pisma ili nekog drugog marketinškog alata...

10 x 1000 = 10.000 x 0.50 kn = 5.000 kn x 22 dana = 110.000 kn / mjesec.

Sistemi za unapređenje poslovanja i povećanje profita:

Joint Venture; Bartering; Affiliate; Direktni marketing; Neočekivano superiorna usluga prema poslovima koji koriste uslugu; Besplatna edukacija korisnika da što bolje iskoriste ovaj alat u svoju korist (eBook; Newsletter; web portal itd.) i naravno svatko dobije 10 besplatnih poruka da isproba sistem
exonLP560 is offline   Reply With Quote
Old 24.08.2010., 16:43   #7
zvoni
Registrirani korisnik

Član od: 26.01.2005.
Poruka: 16

jel ima jos drugih mogucnosti zarade na SMS porukama? sa manjom investicijom recimo do 20.000 eur?
zvoni is offline   Reply With Quote
Old 06.09.2010., 12:35   #8
croatos
Registrirani korisnik

Član od: 06.09.2010.
Poruka: 1

Poštovanje,
imam jedan projekt vrijednosti 90 000 kuna za koji trebam investitora ili pak partnera. Vezano je za internet i turizam, a upravo sam kroz trogodišnji rad i razgovor s turistma shvatio kako nam to fali... Moram li spomenuti da se to tržište svake godine povećava i da je ove godine u Hrvatskoj bilo 8 milijuna turista... Za više informacija oko projekta, ukoliko ste zainteresirani, možete mi se javiti.
croatos is offline   Reply With Quote
Old 06.09.2010., 13:32   #9
bluechip
Registrirani korisnik

bluechip's Avatar

Član od: 10.06.2005.
Prebivalište: Zagreb
Poruka: 443

Citat:
zvoni View Post
jel ima jos drugih mogucnosti zarade na SMS porukama? sa manjom investicijom recimo do 20.000 eur?
Mene isto tako zanima slična investicija, da li postoje neke mogućnosti?
Old 06.09.2010., 17:05   #10
franciska
Registrirani korisnik

franciska's Avatar

Član od: 14.03.2004.
Poruka: 9.749

Na podforumu Poduzetništvo se u zadnje vrijeme otvaraju teme i vode dijalozi.
Trebalo bi se aktivirati i u još većem broju.
Naime, čini mi se da su ljudi željni neke akcije, poduzetništva, poduhvata.
Mislim da bi bilo dobro da se prenesu svoja iskustva, naravno, ne otkrivajući poslovne tajne.
Također mislim da bi se na ovu temu mogli javiti poslovni anđeli i drugi ulagači te iznijeti kakvi ih projekti zanimaju kao i svoje uvjete.
franciska is offline   Reply With Quote
Odgovor

Opcije na temi

Pravila