Poruka
Old 13.07.2019., 23:51   #2357
peropopara
dugoročni špekulant

Član od: 16.04.2006.
Poruka: 3.339
Default Odgovor na: Liburnia Riviera Hoteli d.d. (LRH-R-A)

Nek me se krivo ne shvati, namjera u pisanju mi nije sabotirati nečije ulaganje već ukazati na potencijalni rizik. Eto čitam drugi forum i daliborop, nick kojeg baš cijenim po pisanju i entuzijazmu (ali koji imho malo naivno gleda stvari, sjetim se samo procjena istog o JMNC) iznosi svoje po meni puno preoptimistične prognoze.

Da se odmah legitimiram, nemam pojma o ovoj dionici i nisam ni najmanje zagrebao po temi lrh, ali me vodi zdrava logika i iskustvo - ovo je zse, sve se unaprijed zna, mi smo mali i nebitni u ovoj priči, da je cijena 6k+, ne bi se na burzi ovo tržilo po 3800 na dan objave nastanka obveze davanja PzP.

Svima vama imaocima lrh želim puno sreće i dao Bog da zaradite što više, u konačnici, to bi značilo i nešto više love koja bi se vratila na zse.

Diamonds are nothing more than chunks of coal that stuck to their jobs. Malcolm S. Forbes
peropopara is offline   Reply With Quote