Poruka
Old 26.01.2018., 19:50   #1286
peropopara
dugoročni špekulant

Član od: 16.04.2006.
Poruka: 3.342
Default Odgovor na: AD Plastik d.d. (ADPL-R-A)

Citat:
Ilegalac View Post
Krati jer mu je gazda odnosno vlasnik dionica dao takav nalog.
Hajdemo ovu igru učiniti zanimljivijom, na investicijskom smo forumu, vjerujem da je tebi kao i meni u interesu zaraditi novac. Ovo je moj prijedlog, dajem ti omjer 1:4 (mogao bih ti dati 1:100 ali želim zaraditi peneze), recimo ulog tvoj od 1500 eura (možeš koliko hoćeš, ali neka bude ovo zbog pristupačnosti), ja u slučaju gubitka plaćam 6000 eura. I da polazišna osnova bude da sam prošle godine ja kao ja, osoba registrirana na ovoj ip adresi, imao promet veći od 35 milja kuna (mislim da sam imao 37, a ukućan još par milja, kumulativno debelo iznad 40, dakle inicijalne cifre zbog koje sam izazvao tvoju reakciju, išao sam to baš provjeravati sa brokericom u ponedjeljak nakon naše prepiske). Ili da situacija bude jasnija, ako prihvatiš okladu, točno ću tu sutra navesti cifru koja neće biti manja od 35 milja kn prometa za 2017. godinu na moje ime (a bit će iznad 37).

I fino idemo kod javnog bilježnika ovjeriti ugovor, dobit ćeš i službeno ovjereni dokument iz Croatia Banke o mojim prometima, ja plaćam ovjeru oklade/ugovora kod jb, plaćam ti i dolazak iz bilo kojeg dijela grada tu kod mene u centar ili ako ti je zgodnije, ja ću se nacrtati u vrijeme i na mjestu gdje tebi odgovara s obzirom na lokaciju javnog bilježnika, na tebi je samo da prihvatiš uvjete oklade. Mislim da su oni i više nego korektni, omjer 1:4, a ti uvjeren u svoju priču.

I nema sad tu puno filozofije i ne piši više ništa osim toga jesu li ti ovi uvjeti prihvatljivi ili ne. Ako nisu, priznaješ da si lažov.

I naravno, ovo je upućeno ostalim forumašima, okolnost da sam imao toliko prometa ne govori ništa niti o mojim prinosima, pogotovo ne o veličini mog portfelja.

Diamonds are nothing more than chunks of coal that stuck to their jobs. Malcolm S. Forbes
peropopara is offline   Reply With Quote