Moj Novac -> Forumi

Moj Novac -> Forumi (http://www.mojnovac.net/forumi/index.php)
-   Svijet (http://www.mojnovac.net/forumi/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Strong buy (http://www.mojnovac.net/forumi/showthread.php?t=352)

20.09.2002. 19:24

Strong buy

bilo bi dobro da oni koji investiraju na americke burze otpocnu razgovor o dionicama na ovom forumu tako bi ovdje mogli stvoriti jedan izvor informacija koji bi svakome dobro dosao

Napomena administratora:
Tema je originalno otvorena 16.09.2002. na našem starom forumu. Temu je otvorio cybertraderhr.
Za pregled starih poruka, kliknite ovdje: http://www.mojnovac.com/arhiv/forum/...p?TOPIC_ID=124.

20.09.2002. 19:30

evo ja imam vec tri godine iskustva u investiranju na NASDQ i americke burze mozes sve pitati mozes i tecaj kod mene pretplatiti za pocetnike :))

20.09.2002. 19:31

preporucam onima koji trguju na NASDAQu dionicu AKLM mislim da bi mogla poprilicno rasti

ako netko ima neku zanimljivu dionicu(americke burze) koja bi mogla rasti nek slobodno napise svaka informacija moze dobro doci

20.09.2002. 19:31

Zbog čega misliš da je dionica AKLM dobitna. Daj objasni. Nije dovoljna samo rečenica na forumu da ja jurnem na AKLM.

Proširi malo.

20.09.2002. 19:32

Dugoročno su dobri Pictet fondovi. Kotiraju na NYSE, ima ih nekoliko

Kako ste uplatili novac na njihov žiro račun, preko banke, kreditne kartice ili nekako drugađije?
Kolike su im provizije i ima li kakvog poreza?
Meni se čini to vrlo interesantno jer ovo naše tržište je postalo lagano nezanimljivo.

AKLM znas zasto preporucam jer je price earnings samo 6 jer je eps pozitovan jer su analiticari rekli da je dionica cheap i je cheap!
zatim dionica je potpuno preprodana pogledaj na finance yahoo AKLM pogledaj tamo profiles vidjet ces zasto! nemoj puno cekati is time to buy!

20.09.2002. 19:33

Da nastavim Mrkijevu misao... Mogli bi si vi online traderi dati malo truda, pa napisati par rečenica o online trgovanju, za sve nas koji još nemamo iskustva: tko, što, gdje, kada, kako, zašto i kolko sve to košta?

20.09.2002. 19:34

trgovanje preko interneta na AMERICKIM BURZAMA izgleda ovako: pocinje se tako da se preko interneta posalje zahtjev brokerskoj kuci za otvaranje vaseg online racuna kada je racun otvoren uplatite novac najmanja vrijednost je 500$ i to je kod brokerske kuce datek&ameritrade medjutim preporucam slanje najmanje 2000$ jer sa 500$ necete napraviti bas puno provizija za svako transakciju kod dateka je 9.99$ novac na racun je najbolje poslati iz susjednih zemelja tj slovenija austrija ili italija sve je vrlo jednostavno i nema nikakvih problema pri slanju novca na vas racun. porez americi ne trebaju placati strani drzavljani koji trguju na americkim burzama. svi koji zele poceti trgovati na americkim burzama preporucam da prije toga najmanje pola godine prate program pod imenom CNBC i to svakodnevno od 14sati pa do 17 sati te od 20 do 24 sata na taj nacin mislim da se mogu upoznati o cemu se radi
evo to je ukratko ima jos puno toga ali za sada dovoljno!
NEMOJTE KUPOVATI DIONICE ISPOD 7 dolara barem ne na pocetku!

20.09.2002. 19:37

Evo da se i ja uključim.Ja osobno trgujem preko Ameritrade i jako sam zadovoljan s njima.Moj trenutačni pick je vojna industrija i dionica CW.Veliki EPS mali P/E i veliki potencijal rasta u budučnosti.Mislio sam uložiti i u LMT ali čini mi se da je dionica dosta precijenjena jer osobno nisam špekulant i igram na duže staze tako da ulažem isključivo u dionice tvrtki koje ostvaruju stabilan rast i čija je cijena dosta podcijenjena u odnosu na realnu vrijednost.Mislim da su u Americi trenutačno najprofitabilnije defense i retail dionice.Prve zbog velikih narudžbi Pentagona a druge zbog veće prodaje maloprodajnih tvrtki krajem ljeta i početkom jeseni.Što se tiče analize više sam fundametalist a manje tehničar i osobno koristim www.moneycentral.com , www.quicken.com , www.morningstar.com

Prikaz vremena: GMT +2. U trenutku učitavanja stranice, bilo je 13:59 sati.