Moj Novac -> Forumi

Moj Novac -> Forumi (http://www.mojnovac.net/forumi/index.php)
-   Dionička društva (http://www.mojnovac.net/forumi/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Što smo danas tržili? (http://www.mojnovac.net/forumi/showthread.php?t=422)

doktor_no_7 09.03.2003. 17:00

Što smo danas tržili?

Hajdemo se malo razotkriti. Pomozimo jedni drugima. Budimo transparentni, kad već tržišta nisu. Kada već otvoreno zagovaramo svoje favorite, pošteno je da se predstavimo - imamo li te dionice u portfelju.
Vrlo je jednostavno. Potrebno je samo reći: danas sam kupio (prodao) tu i tu dionicu.

Na žalost, ne mogu odmah dati svoj doprinos. Čim budem napravio neku transakciju - javiti ću se. No, to me ne spriječava da otkrijem svoj portfelj. On se sastoji od SNHO(40%), KOEL(35%), RIVP(25%).

neno 09.03.2003. 17:40

Evo ja sam ovdje friški i pomalo učim od vas,razmišljam dali da upucam 10000 tisućarki na PLIVU, PODRAVKU ili štogod drugo, pa valjda je sad ovo prilika, sve tone,neće valjda potonut do kraja

doktor_no_7 10.03.2003. 19:20

Imam ja i keša. Vjerojatno će pasti i margin. Uskoro bi dotični portfelj mogao biti tek trećina ukupnog.

pobjednik 10.03.2003. 19:27

Zašto SNHO, Zašto RIVP? RIVP - turizam fer cijena na oko 135-140, DOM neće dati da raste je bi bio udio veći od 10% u portfelju. Dionica za luzere. SNHO, koja priča postoji je da si ti kupio?
<BLOCKQUOTE class="ip-ubbcode-quote"><font size="-1">quote:</font><HR>> doktor_no_7:
Imam ja i keša. Vjerojatno će pasti i margin. Uskoro bi dotični portfelj mogao biti tek trećina ukupnog.[/quote]

doktor_no_7 10.03.2003. 20:13

Nisam mislio da će se ova tema pretvoriti u chat, al ajde.
S obzirom na sadašnje cijene, koja dionica nije luzerska? Nisam kratkoročni igrač, stoga ti je jasno zašto uopće osim keša nešto imam.
Zapamti trenutne cijene. SNHO će za najviše dvije godine imati daleko veći porast od prosjeka tržišta. Živi bili pa vidjeli.

pobjednik 10.03.2003. 20:16

Zašto bi SNHO imao daleko veći porast od prosjeka tržišta? Što tu ima tako interesantno?

doktor_no_7 10.03.2003. 20:35

Puno sam pisao i razmišljao o ZIF-ovima. Čitaj stare postove po tim temama. Ovo je jedina tema koju sam započeo jer mislim da je vrijedna pažnje. Održavati ću je, i neću raspravljati o drugim stvarima.

pobjednik 10.03.2003. 20:38

OK, nemoj se ljutiti, ali ja još uvjek ne vidim ništa posebno u SNHO.
<BLOCKQUOTE class="ip-ubbcode-quote"><font size="-1">quote:</font><HR>> doktor_no_7:
Puno sam pisao i razmišljao o ZIF-ovima. Čitaj stare postove po tim temama. Ovo je jedina tema koju sam započeo jer mislim da je vrijedna pažnje. Održavati ću je, i neću raspravljati o drugim stvarima.[/quote]

Sleeper 11.03.2003. 09:03

Ja trenutno imam KOEI (66%) i PODR (33%). Imam nešto keša i čekam, primarno PLVA, a dokupovati ću PODR i KOEI na ovim niskim cijenama da popravim prosj. ulaz.. Treba dobro odmjeriti pa opaliti!
Druga mogućnost - kupnja VABA ili sl. radi dividende ali... povukao sam naloge danas.
Vidjeti ćemo.

vladek 11.03.2003. 09:31

Zašto si povukao VABU,ja sam je baš danas namjeravao kupiti:

LP

Prikaz vremena: GMT +2. U trenutku učitavanja stranice, bilo je 10:30 sati.