Moj Novac -> Forumi

Moj Novac -> Forumi (http://www.mojnovac.net/forumi/index.php)
-   Makedonija (http://www.mojnovac.net/forumi/forumdisplay.php?f=25)
-   -   AUTOMAKEDONIJA (http://www.mojnovac.net/forumi/showthread.php?t=3591)

Cuore 24.04.2007. 22:10

AUTOMAKEDONIJA

Drugovi forumasi, dok smo se mi fokusirali oko Sterjove kraljevine, jedna druga kraljevina da nam umalo promakne. Jeste li vi zabelijezili kako se bilda kraljevina Svetozara Janevskog. U Makedoniji poznatiji kao Sveto Pivara.

Samo na tren bacite oko na temu koju sam otvorio. Ima li sanse da nam se ponovi ista prica kao kod Sterje? Vrijedi li sad uci na razini iznad 5000mkd, ili utrka tek pocinje? Molim za proverenu informaciju, bez spekulacija.

Cecillon 25.04.2007. 00:03

Odgovor na: AUTOMAKEDONIJA

Ma vidi, pricas bez spekulacija, daj barem navedi pokazatelje I ako moze malo vise o firmi? Da se ne pocne odmah spekulirati...

putnik 25.04.2007. 00:18

Ne znam od kuda sveto u prici, ali pivara ima oko 6 % ak me sjecanje ne vara. imao sam ovo nesto sitno, pa mi ostali podaci tipa 82.529 dionica, zgrada kod stare zeljeznicke koju iznajmljuju berzi, koma menadzment, osrednji fundamenti na dosta nizoj cijeni, mislim da zastupaju daewo il tak nekaj i imaju dva tri servisa...

kad se sjetim na kolko sam kupio, pa tek na kolko prodao padne mi roletna :(

Cuore 25.04.2007. 07:47

Pa mozes proveriti 5% u CDHV-u. Vidjet ces Svetov udio u firmu. Sada firma je zastupnik Chevrolet-a, a nedavno su investirali u moderno opremljene prodazne salone. Ako netko ima bilo kakav report, neka podeli sa nama, kako zaista ne bi bilo spekulacija, iako licno smatram da je ok firma.:)

Jumbo 25.04.2007. 09:03

Firma slična našoj Auto-Hrvatska. Svake godine im rastu prihodi i dobit. Do podataka je teško i skupo doći, pa ih neću djeliti, ali samo za usporedbu:
-tržišna kapitalizacija nakon ovog ogromnog rasta cijene je 7 mil.€, a trž. kap. Auto-Hrvatske je 120 mil.€.

Auto-Hrvatska je puno veća firma, ali dal baš toliko?

Maric 25.04.2007. 09:14

Citat:

Jumbo
Do podataka je teško i skupo doći, pa ih neću djeliti,

Pa nakon sto se sam nakrcas, a podaci su dobri, zasto ne reklamirati malo? ;)

putnik 25.04.2007. 09:25

Ma ne znas ti jumba, on je krcao to na 500...

Hrabra je usporedba sa AUHR, inace da chevrolet prodaju, a moguce da je sveto i privatno gazda. znam samo da je skopska pivara uzela onaj paket pred godinu i po dana od oko 6 %...
ja sam konzervativan ulagac, iako kakav je vjetar na berzi bice para i ovdje i sa ovih razina vjerojatno :thumbsup:

p.s. i navodno su dobili neku zemlju nazad vrijednosti 100.000 evra pa je mozda i to razlog zamahu

Cuore 25.04.2007. 09:42

Pa kad su podaci dobri, onda pretpostavljam nema cega da se bojim...

Cecillon 25.04.2007. 09:47

Citat:

putnik
Ma ne znas ti jumba, on je krcao to na 500...

Hrabra je usporedba sa AUHR, inace da chevrolet prodaju, a moguce da je sveto i privatno gazda. znam samo da je skopska pivara uzela onaj paket pred godinu i po dana od oko 6 %...
ja sam konzervativan ulagac, iako kakav je vjetar na berzi bice para i ovdje i sa ovih razina vjerojatno :thumbsup:

p.s. i navodno su dobili neku zemlju nazad vrijednosti 100.000 evra pa je mozda i to razlog zamahu

Zemlja u vrednosti 100.000 Eur, pa zamah, ajde putniče, valjda nisi ozbiljan...

putnik 25.04.2007. 09:53

ja sam ozbiljan, samo ne znam da li su kupci. Po mojemu misljenju vjetar je jako jak, a zadnji FI vidio nisam pa mozda i grijesim...

Prikaz vremena: GMT +2. U trenutku učitavanja stranice, bilo je 07:29 sati.