PDA

View Full Version : U nedostatku boljih investicijskih niša...

Rmpalija
22.03.2004., 17:12
Kad Vam ponestane poduzetničkih ideja, il' ne znate kako oplodit' svoja ulaganja, uvijek se nađe neki osobit' način (il' ga barem netko pronađe), a možda Vam je dosasno u životu, a bolja polovica stalno nešto 'oće, pa Vam nepreostane ništa, doli (svaka slučajnost sa genetskim mutantom ovcom je slučajna):
Nepoznati lopov provalio je u zagrebački Centar male privrede Savica-Šanci, ukrao više ključeva kamiona-hladnjača koji su bili parkirani ispred skladišta i odlučio se za Volvo pun janjetine. ZAGREB - Hladnjača sa oko 6,5 tona svježe janjetine, vrijedne oko 640 tisuća kuna, ukradena je u nedjelju navečer iz Centra male privrede Savica-Šanci, izvijestila je zagrebačka policija.
Nepoznati lopov je oko 20 sati obio ulazna vrata skladišta tvrtke Rigeta i ukrao više ključeva Volvo i Man kamiona-hladnjača koji su bili parkirani ispred skladišta.
Lopov se odlučio za hladnjaču Volvo zagrebačkih registarskih oznaka u kojoj se nalazilo oko 6,5 tona svježeg janjećeg mesa, uz prateću dokumentaciju za carinjenje.
U policiji kažu da se lopov s mesom, vrijednim oko 640 tisuća kuna, odvezao u nepoznato i da za njim tragaju.
IskonInternet
22.03.2004.

Baš me zanima 'oće l' ga nać' il' je već počeo dernek negdje?

passenger
22.03.2004., 18:32
Nać će ga dok luk na veliko kupuje. Naivan smo mi narod.

branimir
22.03.2004., 20:05
Nać će ga dok luk na veliko kupuje. Naivan smo mi narod.

nek se javi meni ima 3 tone luka ! Cijena prava sitnica , može i na kompenzaciju imam dobru birtiju za uvalit janjetinu (24 kune kila)

passenger
23.03.2004., 09:17
nek se javi meni ima 3 tone luka ! Cijena prava sitnica , može i na kompenzaciju imam dobru birtiju za uvalit janjetinu (24 kune kila)Više me pali da nekak napravimo dil s tipovima iz Toplane. I složimo jebenu peku. :luxhello:

Rmpalija
23.03.2004., 10:41
Al' ne valja plinska, najbolja je crvotočna "posvećena" hrastovina.

Hrvatske šume izvoze drva sa zemljišta u vlasništvu Crkve
Povrat šuma prioritet

To bi povjerenstvo uskoro trebalo ažurirati popis objekata koje Crkva potražuje i pozabaviti se pitanjima koja su trenutačno najotvorenija.

Kako nam je otkrila Zvjezdana Znidarčić, odvjetnica Kaptola, zastalo se na rješavanju povrata šuma, a to je jedno od prioritetnih pitanja u budućim razgovorima. Ministarstvo pravosuđa, doduše, donijelo je naputak prema kojemu će se šumske površine Crkvi vraćati naturalno, no Hrvatske šume blokiraju njegovu provedbu, kaže Zvjezdana Znidarčić, napominjući da je riječ uglavnom o šumskim područjima u Zagorju i Prigorju.

“Na područjima koja bi se trebala vratiti Crkvi Hrvatske šume sjeku drveće i izvoze drvnu građu, a posljednji drastičan slučaj zaobilaženja obveza zabilježen je nedaleko od Pregrade, gdje je veća količina drvne građe posječena i izvezena u Sloveniju i Italiju”, naglasila je odvjetnica Znidarčić.

Napomenula je da su se Hrvatske šume žalile zbog svojih obveza, ali su obveze države, s obzirom na ugovor s Vatikanom, jasne.

passenger
23.03.2004., 10:51
Al' ne valja plinska, najbolja je crvotočna "posvećena" hrastovina.
Uuu je.o te ! Ak su mi sje.ali Kuna-goru, imaju problem ! Kalašnjikov mi u rukama (je) ! He ! Use an obstacle ( Majkl Kejn) ! Biće i unezvjerene divljači po pustopoljini ... Mixed grill ?

branimir
23.03.2004., 10:54
pa iskopat velku jamu , nasut vode ...

passenger
23.03.2004., 10:56
[QUOTE=branimir]pa iskopat velku jamu , nasut vode ...[/QUOTE
Za salatu oprat ?

branimir
23.03.2004., 11:02
[QUOTE=branimir]pa iskopat velku jamu , nasut vode ...[/QUOTE
Za salatu oprat ?

ma ne ,ah opet neshvačen :ideja: ! Za pobacat divljač , janjetne , luka u vodu , uokolo trupce od hrvatskih šuma koje nisu njene već crkvene i sve pripalit i nahranit narod . i pozvat mesića jer je parti za ekipu :hico:

passenger
23.03.2004., 11:04
ma ne ,ah opet neshvačen :ideja: ! Za pobacat divljač , janjetne , luka u vodu , uokolo trupce od hrvatskih šuma koje nisu njene već crkvene i sve pripalit i nahranit narod . i pozvat mesića jer je parti za ekipu :hico:
Ko bosanski lonac , samo zagorski ?

branimir
23.03.2004., 11:06
Ko bosanski lonac , samo zagorski ?

napokon shvačen , pas mater kasni početak prijenosa sabora a ja jedva čekam