PDA

View Full Version : Indikatori

mazz
18.12.2015., 13:16
Pošto nema teme o indikatorima, odlučio sam je je otvorit da ne zatrpavam druge teme.

Trgujem na Dax-u(day trader) i u posljednih 3-4 mjeseca probao sam oko 1000 indikatora, ali naravno bez nekih uspjeha.Malo se dignem pa spustim i tako konstantno, stalno mi se kapital vrti oko 400-500 EUR.
Većina tih indikatora daje znak za buy i uđem u poziciju i digne me recimo 10 pipsova i onda cijena padne cca 30 pipsova i znak za buy na indikatoru nestane kao da ga nije niti bilo?Mislim kakve onda ima koristi od tih indikator ili ih ja ne znam koristit, stvarno ne razumijem.

Ne znam što da koristim više, postoji kakav indikator po kojem bi barem dnevno mogao uzeti 10-20 pipsova?

1234567bc
18.12.2015., 15:14
kad bi bilo tako jednostavno da samo indikatore sljediš svi bi zarađivali... ali ne ide to tako ... čim prije to shvatiš to bolje za tebe

dezus@
18.12.2015., 16:12
pravilo br 1. svaki indikator kasni za cijenom ,jer kako bi indikator nesto pokazivao prije nego se cijena dogodi ?

za pocetak savjetujem, povecaj time frame sve ispod 30 min (obicni)chart odbaci .

indikatori max 3 na grafu ,isto tako istovremeno gledati 3 time frame graf sa istim indikatorima.
e tu metatrader kiksa...jer nudi 60 min pa sljedeci 240 min ..e mani bas treba 120 ili 180 min :mad:

nakon toga sam isao guglati i traziti bolje..pa naisao na RENKO FLEX chart..

PREPOROD !!!!!!!

mazz
27.12.2015., 01:40
Dezus vidim da i ti koristiš sierrachart?Nisam baš skužio dal je to broker ili platforma, zanime me dal se ja mogu sa admiral markets spojit na sierrachart platformu?

Usput sretni blagdani svima!