PDA

View Full Version : Imam zemljište, kako doći do para za gradnju?

splitskimag
31.05.2009., 11:36
posjedujem građevno zemljište u splitu i volio bih na njemu izgraditi obiteljsku kuću i nakon izgradnje je prodati jer imam namjeru ući u taj biznis stambene gradnje, te me zanima kako da dođem do para za izgradnju, zaposlen sam za stalno sa plaćom od 4000kn, da li je lakše ako registriram firmu d.o.o. ili kao fizička osoba doći do para? vrijednost zemljišta je 50 tisuća eura

ALEŠ
03.06.2009., 19:00
posjedujem građevno zemljište u splitu i volio bih na njemu izgraditi obiteljsku kuću i nakon izgradnje je prodati jer imam namjeru ući u taj biznis stambene gradnje, te me zanima kako da dođem do para za izgradnju, zaposlen sam za stalno sa plaćom od 4000kn, da li je lakše ako registriram firmu d.o.o. ili kao fizička osoba doći do para? vrijednost zemljišta je 50 tisuća eura

zavisi kolko para tribaš.na račun parcele nečeš dobit baš neku strašnu lovu.
ako radiš 10x10m ...P+1+2 sigurno tribaš 150.000eur...
najbolje da napraviš obiteljsku kuču sa 3 stana i jednog kompenziraš za gradnju...

spirou2
07.06.2009., 15:22
morao bi ti i dva stana kompenzirat za gradnju...

neki moji prijatelji su htjeli dati zemljište na bačvicama..nudili su im 20% izgradjenih kvadrata...i to im gotovo svi graditelji nude toliko...nije da ih je netko iša zajebat

ako želiš,mogu ti se ja raspitat...možda znam nekog ko bi tija ući u partnerski odnos s tobom

di se zemlja uopće nalazi?

antimon
13.07.2009., 20:12
Hm, možda ti nije najbolje doba za taj biznis.