PDA

View Full Version : Razlozi za izlazak?

isto isto
18.03.2003., 08:47
Obzirom da trenutno medvjedi vladaju, zanima me koliko je članova foruma upsjelo izići u cash, a koliko je ljudi svoje kratkoročne investicije proglasilo dugoročnim.
Npr. da li ste uspjeli izići iz DOM-a? Cijena još uvijek pada, ali izlazak postaje sve bolniji. Koja vam je granica bola, i da li postotno definirate količinu gubitka na kojoj izlazite.

Sleeper
19.03.2003., 09:37
Interesantno da nitko ništa ne piše - govori o tome kakve su namjere sudionika - skrivaju se!

Šalu na stranu - sveo sam dionički portfelj na vrijednost nešto manju od 30tak tisućica, i bojim se da ću neko vrijeme morati čekati da te pozicije zatvorim, čak ozbiljno razmišljam da popravim prosječne ulaze kad ocjenim da je dno...
A ni izlazak nije bio odveć triumfalan, pa opet ne žalim se, zasad su gotovo svi gubitci nerealizirani, oko 5%. Dividende će malo popravit sliku, ali ne bitno.
Presudan će biti trenutak ulaska - ako ga pogodim moglo bi se na kraju godine trljat ručice, ako ne...

Kako vidite procjenio sam još malo čekati.

doktor_no_7
19.03.2003., 12:01
Znaš zašto je slab odaziv na temu? Zato što nije aktualna. Sada su vremena za ulazak, a ne za izlazak. Osim ako se ne prepakiraš, a ja sam to učinio sa Rivierom. Ulazim u drugu dionicu u kojoj očekujem puno veći rast u ovim turbulentnim vremenima.

Lola
19.03.2003., 12:14
A ta je?

doktor_no_7
19.03.2003., 12:16
Vrlo vjerojatno Pliva. Skoro sam ju danas kupio. Ipak ću još malo čekati.

Lola
19.03.2003., 12:26
Mislim da si ovaj put dobro naciljao. I ne ljuti se ako bude kratkorocni promasaj. Po ovim cijenama Pliva je dobra investicija.

Lun
19.03.2003., 12:27
Mislim da je Pliva danas dotaknula dno.Ja sam
ušao po 400.Izlazim na 10-15% zarade.

doktor_no_7
19.03.2003., 12:38
U pravu ste Vas dvoje, nemoš fulat.
Samo, može li se više? Mislim da može, i još ću pričekati.