PDA

View Full Version : Rudnici Banjani

mk_trejader
04.05.2007., 00:03
Jednom sam pitao al jos jedan put .. jer zna neko ko su ovi Rudnici Banjani ?

vikser
04.05.2007., 00:15
.......mislim da su to rudnici oko Skoplja kao sto su mi rekli.......da netko prije nekih par godina to otkupio pa nesto kao imao svadju sa starosedelcima gde je rudnik.....trala..... tralala..............nista konkretno

sk8ter
04.05.2007., 01:29
Koriste lokalitete u blizini Skoplja za proizvodnju sljunka i separaciju peska i sl. uglavnom sve ono sto se koristi kao "tampon" sloj u izgradnji puteva. Radili za UN, NATO na Kosovu i MK i sl. Firma je OK al treba videti FI i malo vise search jer Dir je malo cudan tip pa ne bih verovao smo FI. Direktor Firme kao iz "Ko to tamo peva" ali sa velikim apetitom da ima vekinski udio.

mk_trejader
04.05.2007., 01:34
Koriste lokalitete u blizini Skoplja za proizvodnju sljunka i separaciju peska i sl. uglavnom sve ono sto se koristi kao "tampon" sloj u izgradnji puteva. Radili za UN, NATO na Kosovu i MK i sl. Firma je OK al treba videti FI i malo vise search jer Dir je malo cudan tip pa ne bih verovao smo FI. Direktor Firme kao iz "Ko to tamo peva" ali sa velikim apetitom da ima vekinski udio.

a pogodi ko su revizori - boro i ljupce :)
izvestaj 2005 je ok, mali profit (vidi se da je apetitan direktor), al nema dugorocnih obaveza, likvidni su ....
kad su ljupce i boro u pitanju trebalo bi se provjeriti fer vrjednost materijalnih aktiva
jel neko ima FI za 2006 ???

samba
04.05.2007., 12:36
izvestaj 2005 je ok, mali profit (vidi se da je apetitan direktor), al nema dugorocnih obaveza, likvidni su ....
kad su ljupce i boro u pitanju trebalo bi se provjeriti fer vrjednost materijalnih aktiva

Postoji li firma na berzi gde nisu revizori Boro i Ljupce :confused:
Inace nemam FI ZA 2006.

mk_trejader
04.05.2007., 12:56

i ja mislim da je ok, pitao levo desno ovdje, a svi mi kazu za tog direktora :) neki starii komunjarski tip ... takvih obozavam :)

am/pm
04.05.2007., 16:28

Zdr. ja sam novi ovde.

Samo kao info, Ljupce je u vrlo, vrlo, tesnu rodbinsku vezu sa tog direktora.

zlochko
04.05.2007., 17:04
Zdr. ja sam novi ovde.

Samo kao info, Ljupce je u vrlo, vrlo, tesnu rodbinsku vezu sa tog direktora.

Inache ovo ameri zovu: being politically correct!
Ma daj reci nam kakvi su oni to rodjaci, niko te ovde nece tuzhiti za klevetu! Svakako, ako si stvarno siguran da znash...

Nego... ako jedan j**e zhenu drugom, dali ih to pravi nekakve rodjake? :biggrin: :p:

am/pm
04.05.2007., 22:36
Inache ovo ameri zovu: being politically correct!
Ma daj reci nam kakvi su oni to rodjaci, niko te ovde nece tuzhiti za klevetu! Svakako, ako si stvarno siguran da znash...

Nego... ako jedan j**e zhenu drugom, dali ih to pravi nekakve rodjake? :biggrin: :p:

Ok. On je rodjak njegovoj zeni. Brat od tetke.
;)