PDA

View Full Version : Coning turizam d.d. (Kukljica + Preko +...)

D.Trotter
30.01.2006., 22:18
Danas se na burzi trgovalo dionicama Kukljice d.d. Inače u Narodnim novinama od 11. mjeseca stoji obavijest o preuzimanju HUT Kukljice i Preka d.d. od strane Čačićevog Coning turizma.

Inače dionica je na dražbi u jedanaestom mjesecu prošla po 154 kune, a išlo je preko Fima vrijednosnica... http://www.vse.hr/drazbe/index.asp?brd=42

Bio sam par puta dolje i čini mi se da ima potencijala, a od lokalnog stanovništva sam saznao da je konstantno puno, a i naš drug Čačić nebi svugdje ulazio.

Ima li tko kakvih dodatnih saznanja?

baronx
30.01.2006., 22:43
Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira KUKL-R-A
Stanje na dan: 27.01.2006

Naziv vlasnika računa Mjesto
CONING D.D. VARAŽDIN, HRVATSKA
SLAVONIJA MK D.D. OSIJEK OSIJEK, HRVATSKA
MAVRA ANTE ZADAR, HRVATSKA
MAVRA BRANKA ZADAR, HRVATSKA
TUROPOLJAC DARKO ZAGREB, HRVATSKA
BERTIĆ ŽELJKO ZAGREB, HRVATSKA
Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira

zanimljiv je dioničar pod brojem 2. - SLMK ;)

Bzzzzz....
06.02.2006., 19:36
Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira KUKL-R-A
Stanje na dan: 03.02.2006

Naziv vlasnika računa Mjesto
CONING D.D. VARAŽDIN, HRVATSKA
SLAVONIJA MK D.D. OSIJEK OSIJEK, HRVATSKA
MAVRA ANTE ZADAR, HRVATSKA
MAVRA BRANKA ZADAR, HRVATSKA
TUROPOLJAC DARKO ZAGREB, HRVATSKA
BERTIĆ ŽELJKO ZAGREB, HRVATSKA
Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira

Išao sam malo istraživati ovu dionicu i iznenadio se kad sam vidio tko je najveći dioničar,sad me zanima da li mi netko od forumaša može reć jel Čaćić već duže ovdje među prvih 10 ili je to od nedavno!? Hvala

D.Trotter
06.02.2006., 21:55
Već duže vrijeme, s tim da sada ide zamjena dionica Preka i Kukljice za Coningove dionice, mislim 28.02. Ide 1,375 dionica kukl book valua oko 300 kn za 1 coninga bv oko 410.

Bzzzzz....
17.05.2006., 10:03
Jučer je bio zadnji dan trgovanja dionicama KUKL-R-A i PRKO-R-A, a od danas dioničari pripojenih društava mogu trgovati zamjenskim dionicama društva preuzimatelja Coning turizam, oznake CNTZ-R-A.
Više o tome na www.sda.hr