PDA

View Full Version : Zajednički nastup zastupnika u osiguranju

lider
18.06.2005., 11:05
danas sam pročitao na portalu osiguranje.hr pod vijesti zanimljiv poziv vezan za osnivanje nekog projekta franšize "naša mreža",,,

koliko sam shvatio , radi se o zajedničkom nastupu zastupnika u osiguranju

da li netko od uvaženog članstva zna nešto o tome

hvala

lider
18.06.2005., 15:17
www.osiguranje.hr

pod vijestima

lider
02.07.2005., 10:21
da li je netko možda nešto saznao o ovoj inicijativi,

meni se na mail javio neki "voditelj projekta" i tražio da otkrijem identitet kako bih dobio podrobnije informacije,,,,, jel netko možda od Vas kontaktirao s istim radi dobivanja informacija,,,,,

inicijativa bi mogla biti zanimljiva, no koliko je realna danas, teško je za vjerovati u uspjeh,,,

što vi mislite

GoldenSurferFromCroatia
21.07.2005., 11:43
Mislim pri tome na zajednicki nastup Diners karticke kuce i Osiguranje Zagreb.
Evo jucer sam dobio pismo iz Dinersa gdje me obavijestavaju da sam dobio policu osiguranja zbog urednog vodjenja racuna prema Diners kartici te skupljenih nagradjenih bodova. Ma zanimljivo! U slucaju moje smrti tijekom godinu dana moji nasljednici dobivaju 50.000kn, a u slucaju moje invalidnosti 100.000kn, a u slucaju 100% invalidnosti 150.000kn. Moram priznati da je to bas nesto, pa sam rekao mojima da mogu biti mirni jos ove godine.

Ova polica se automatski produzava ako nadalje budem uredan platisa Diners kartice.

A sto od svega toga mene najvise veseli, nisam ni jednu lipu ulozio u zivotno osiguranje.
To mora biti neki dobar plus.

lider
24.09.2005., 11:41
da, ovo se lijepo vidi, a i oni su jako malo uložili,a tebi puno obećali i stvarno se isplati biti uredan platiša Dinersu......
mogli su te i nekako bolje nagraditi da ti osjetiš u svom džepu svoju odanost Dinersu, možda manjom kamatom i sl......

ali to bi njih izravno koštalo a tebe ne košta ništa, osim uobičajenog podmirivanja računa....

ja sam ovih dana upravo uveo novi sustav nagrađivanja klijenata kojima pružam usluge na način da oni to dobiju u svoje ruke ili da koriste direktne popuste kod ugovaranja usluga preko našeg ekskluzivnog kluba klijenata.....

i za ove nagrade ništa dodatno ne plačaš, ali su ti mnoge usluge znatno povoljnije, recimo dobrovoljno zdravstveno osiguranje preko kluba klijenti mogu ugovoriti gorovo u pola cijene na godišnjoj razini.....

mislim da je to dobar smjer kako klijenta vezati za kuću i kvalitetne usluge...

pozdrav